Гончаров Володимир Валентинович

Діяльність у Київраді

30.10.2017

Дайджест новин до ранкової кави (23-30 жовтня) від Володимира Гончарова

Дайджест новин до ранкової кави (23-30 жовтня) від Володимира Гончарова

1) На будмайданчику ліцею #Інтелект задача максимум – встигнути до холодів закрити «коробки» і покрівлю на першому та третьому навчальних блоках. На четвертому (спортзали, їдальня) вже розпочався монтаж колон першого поверху, на п’ятому, де будуть басейни триває риття котловану.

2) #Садочок_Княжий_Затон має запрацювати вже з початку нового календарного року: тривають фасадні роботи, прокладаються внутрішні мережі, оздоблення, будується покрівля, активно триває облаштування території: павільйони, металева огорожа тощо.

3) За програмою термомодернізації утеплюються садочки #210 (Срібнокільська, 14-Б) та #89 (Княжий затон, 17). Фінансування – програма соцекономрозвитку столиці на поточний рік.

4) Привітали школярів СЗШ #62 та школи «Логос» із посвятою у Першокласники, вручили перші медальки. Любіть вчитися, знання скарб, який за спиною не носити.

5) На запрошення батьків побували на Святі Осені у ДНЗ #100 «Казка», кожна група отримала інтерактивні розвиваючі дошки, які стануть у нагоді на заняттях із логіки, мови, математики. Зростайте щасливими, малята!

6) Підтримали організацію Відкритого чемпіонату настільного тенісу України серед дітей та дорослих, що відбувся 27-29 жовтня у СЗШ № 309.

6) Триває капремонт внутрішніх приміщень (груп, коридорів) у садочку #113 на Здолбунівській, 3-Б. Приміщення стають сучасними та привабливими. Фінансування - Програма соцекономрозвитку Києва на 2017 р.

7) У СЗШ #329 «Логос» продовжується капітальний ремонт штучного покриття на шкільному стадіоні. Фінансування – програма соцекономрозвитку столиці на 2017 р.

8) У школі #111 триває заміна вікон на сучасні євроконструкції, продовжується ремонт внутрішніх приміщень.

9) У СЗШ #62 також продовжується заміна вікон на енергозбергігаючі.

10) Активно створюється сучасний сквер на місці, де була припинена незаконна забудова на Здолбунівській, 11-В (13). Вже облаштовано тротуарні доріжки. Незабаром свято відкриття нової зеленої зони!

11) У СЗШ #111 та #62 продовжуються капітальні ремонти спортивних залів.

12) У приймальні на Княжому Затоні, 16-Д працюють курси безкоштовної німецької для дітей. Заняття по вівторках і четвергах від 18:00. Долучайтесь!

13) Щовівторка на Княжому Затоні, 16-Д та щосереди на Здолбунівській, 7- Б у приймальнях організовано консультації із фахівцем ПАТ АК «Київводоканал» - укладення договорів, робота лічильників та інше.

14) На постійній основі у громадській приймальні можна подати документи на укладення договорів із теплопостачання із ПАТ «Київенерго».

15) Щомісяця на постійній основі проводимо у громадській приймальні безкоштовні консультації фахівців управління пенсійного фонду та управління соцзахисту Дарницького району.

Наступні консультації: приймальня Княжий Затон, 16-Д, управління соцзахисту (субсидії) – 8 листопада, 10:00-13:00. Пенсійний фонд (нарахування пенсій) 8 листопада 14:00-17:00 .

Приймальня Здолбунівська, 7-Б, Пенсійний фонд – 16 листопада, 14:00-17:00.

16) Сьогодні завершується голосування за громадські проекти-2018. Підтримайте важливі соціальні ініціативи:

#461 Освітлення вул. Центральної - 2 черга, вул. Центральна (лише за рік 58 ДТП!!!) https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/461

#738 Ремонт спортивних майданчиків у гімназії «Київська Русь» https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/738;

#292 Облаштування інтерактивних класів у школі 111 https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/292;

#747 Спортивний майданчик для підлітків та дорослих на Позняках-2 https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/747;

#188 Створення системи дистанційного навчання учнів в гімназії 315 https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/188


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

26.10.2017

Тут буде #Інтелект Найсвіжіші новини з будмайданчика

Тут буде #Інтелект Найсвіжіші новини з будмайданчика

Перед будівельниками конкретна задача – завершити зведення «коробок» та облаштування покрівель на першому та третьому навчальних блоках до морозів, аби взимку максимально займатись внутрішніми роботами.


1) Цегляна кладка на 3 блоці фактично завершена. На 1 блоці завершується на технічному поверсі.
2) Паралельно триває монтаж металопластикових вікон в обох корпусах.
3) Проводяться роботи по монтажу внутрішніх комунікацій (електрики та сантехніки) та оздоблювальні роботи стін та підлоги.
4) На 4-му блоці, який зводиться з «нуля», вже завершились монолітні роботи підвального приміщення, монтуються несучі колони першого поверху. Саме тут, у підвалі, будуть знаходитись теплові насоси для автономного опалення школи. На поверхах будуть дві спортивні зали та їдальня на 360 місць.
5) На 5-му блоці, який буде окремою будівлею, не з’єднаною, будуть розташовуватись два плавальних басейні на загальній площі 1000 квадратів. Цей корпус теж будуватиметься з «нуля». Наразі триває риття котловану.

За словами будівельників, роботи тривають за графіком, все робиться для того, аби ліцеїсти сіли за новенькі парти у надсучасній школі вже у вересні 2018 р.

#Замість_тисячі_слів


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

25.10.2017

Гончаров: "Відкриття сучасного садочка вже у грудні"

Гончаров:

Стрімко наближається урочиста мить відкриття нового дошкільного закладу в Дарницькому районі на 260 місць із чотирма ясельними групами, басейном, сучасною системою безпеки.

 • Завершена цегляна кладка будівлі,
 • Завершується монтаж металево-пластикових вікон та вітражів.
 • Тривають фасадні роботи – фарбування та оздоблення
 • Триває монтаж покрівлі;
 • Благоустрій території – вже завозять перші машини чорнозему
 • Прокладання водопроводу (врізка в теплотрасу)
 • Оздоблювальні роботи у внутрішніх приміщеннях
 • Прокладання внутрішніх комунікаційних мереж (вентиляція, електрика, каналізація та інш)
 • Триває монтаж постійної металевої огорожі навколо садочка.
 • Розпочалась заливка фундаменту під ігрові павільйони та їх будівництво.
 • Розпочався демонтаж одного баштового крану – свою роботу він вже завершив.

#Замість_тисячі_слів – будуємо садочки та школ


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

24.10.2017

За сприяння депутата змінюють вікна у навчальних закладах

За сприяння депутата змінюють вікна у навчальних закладах

У школах № 62 та № 111 у Дарницькому районі столиці триває заміна старих вікон на металопластикові. Фінансування - бюджетне - програма соцекономрозвитку столиці на 2017 рік. 
-Дітям має бути затишно і комфортно, і я зроблю все від мене залежне, аби так і було, - коментує депутат Київської міської ради, член бюджетної комісії Володимир Гончаров.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

23.10.2017

Дайджест новин до ранкової кави (23-30 жовтня). Звіт Володимира Гончарова за тиждень

Дайджест новин до ранкової кави (23-30 жовтня). Звіт Володимира Гончарова за тиждень

1) Тиждень залишається до закриття голосування за громадські проекти-2018. Закликаю підтримати наступні соціальні ініціативи:
#461 Освітлення вул. Центральної - 2 черга, вул. Центральна (лише за рік 58 ДТП!!!) https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/461
#738 Ремонт спортивних майданчиків у гімназії «Київська Русь» https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/738
#292 Облаштування інтерактивних класів у школі 111 https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/292
#747 Спортивний майданчик для підлітків та дорослих на Позняках-2 https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/747
#188 Створення системи дистанційного навчання учнів в гімназії 315 https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/188

2) Виступив із презентацією Центрів енергоефективності на щорічному муніципальному форумі «Енергоефективна столиця», генеральним партнером якого вже другий рік виступає національна мережа торговельних центрів «Епіцентр К».

3) Зустрілись із активом ОСН «Осокорська садиба», опрацювали ряд важливих питань: введення в експлуатацію амбулаторії на Завальній, побудова спортивного майданчика, пільгові умови для маленьких осокорчан в дитячому садочку ЖК «Рів’єра», заправка газових балонів, вивезення сміття, приватизація ділянок, розчищення річки Підбірна, рух автобусу № 35, освітлення Центральної тощо.

4) На Вишняківській (діл. 65-66) - активна фаза будівництва ліцею #Інтелект. Завершується цегляна кладка на I та III блоках, тривають внутрішні роботи, монтаж комунікаційних мереж. На V блоці триває демонтаж старих конструкцій. По всій території буряться свердловини (загалом понад 300 шт) для утворення системи автономного опалення закладу.

5) #Садочок_Княжий_Затон не може не радувати темпами будівництва. Сучасний садочок на 260 місць із басейном, чотирма ясельними групами, системою відеонагляду з’явиться на мапі столиці вже до кінця року. Продовжуються роботи із облаштування та фарбування стін фа-саду, малярні роботи у внутрішніх приміщеннях, прокладання зовнішніх та внутрішніх комунікаційних мереж, роботи на даху, облаштування території садочка, встановлення постійної металевої огорожі.

6) У СЗШ #329 «Логос» продовжується капітальний ремонт штучного пок-риття на шкільному стадіоні. Фінансування – програма соцекономрозвитку столиці на 2-17 р.

7) У школі #111 продовжується заміна вікон на сучасні євроконструкції, триває ремонт внутрішніх приміщень.

8) У СЗШ #62 стартував черговий етап заміни вікон на енергозбергігаючі.

9) Активно створюється сучасний сквер на місці, де була припинена незаконна забудова на Здолбунівській, 11-В (13). Вже облаштовано тротуарні доріжки. Незабаром свято відкриття нової зеленої зони!

10)На Здолбунівській, 7 вдалось встановити кіоск із соціальним хлібом, на який люди чекали кілька років.

11) На Урлівській, 9 продовжується капремонт асфальтобетонного покриття біля будинку. Фінансування – бюджете, програма соцекономрозвитку столиці.

12) За програмою термомодернізації утеплюються садочки #210 (Сріб-нокільська, 14-Б) та #89 (Княжий затон, 17). Фінансування – програма соцекономрозвитку столиці на поточний рік.

13) Триває капремонт внутрішніх приміщень у садочку #113 на Здол-бунівській, 3-Б. Фінансування - Програма соцекономрозвитку Києва на 2017 р.

14) У СЗШ #111 та #62 продовжуються капітальні ремонти спортивних залів.

15) На Здолбунівській, 3 завершилось утеплення другої фасадної стіни. Фінансування – програма соцекономрозвитку столиці на 2017 р.

16) Привітали із 90-річчям шановану людину, дарничанина, ветерана Другої світової Степана Павловича Пальчика. Довгих вам років життя і міцного здоров’я!

17) У приймальні на Княжому Затоні, 16-Д працюють курси безкоштовної німецької для дітей. Заняття по вівторках і четвергах від 18:00. Долучайтесь!

18) Щовівторка на Княжому Затоні, 16-Д та щосереди на Здолбунівській, 7- Б у приймальнях організовано консультації із фахівцем ПАТ АК «Київводоканал» - укладення договорів, робота лічильників та інше.

19) На постійній основі у громадській приймальні можна подати документи на укладення договорів із теплопостачання із ПАТ «Київенерго».

20) Щомісяця на постійній основі проводимо у громадській приймальні безкоштовні консультації фахівців управління пенсійного фонду та управління соцзахисту Дарницького району. Наступні консультації - на початку листопада.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

21.10.2017

Зустріч із активом приватного сектору Осокорки

Зустріч із активом приватного сектору Осокорки

Введення в експлуатацію амбулаторії на Завальній, побудова спортивного майданчика, пільгові умови для маленьких осокорчан в дитячому садочку ЖК «Рів’єра», заправка газових балонів, вивезення сміття, приватизація ділянок, розчищення річки Підбірна, рух автобусу № 35, освітлення Центральної – це далеко не повний перелік питань, які турбують жителів «Осокорської садиби».

Сьогодні ряд гострих питань депутат Володимир Гончаров обговорив під час зустрічі із активом ОСН «Осокорська садиба», і погодили план дій.

1. Амбулаторія сімейної практики на Завальній, 1-В. Депутат повторне звернення на Дарницьку РДА з вимогою надати конкретні терміни введення в експлуатацію медзакладу – КП «Позняки-Інвест», яке має вводити в експлуатацію, робить це досить повільно, хоча кошти із бюджету були передбачені ще на початку поточного року.
2. Облаштування спортивного майданчика. Проблема, дійсно, актуальна, - місцевість населяють понад три тисячі людей, і ситуація із можливістю займатись спортом досить проблематична. План дій наступний – готується звернення до Дарницької РДА з проханням сприяти передачі на баланс майданчика на вулиці Ареф’єва, 34 від КП «ДЗ УЖГ Дарницького району», яке на стадії розформування до Дарницької керуючої компанії. До Програми соцекономрозвитку Володимир Гончаров буде наполягати включити 1,5 млн грн на проектування та побудову сучасного спортивного майданчика.
3. Рух 35 автобусу. Депутат готує повторне звернення на КП «Київпастранс» з проханням врегулювати інтервал руху автобусу, особливо у години пік.
4. Розчищення озера Підбірна – кошти на розробку проекту розчищення передбачені у фонді охорони навколишнього середовища.
5. Садочок у ЖК «Рів’єра» - готується звернення до компанії-забудовника із проханням дати інформацію, скільки пільгових місць у дитячому дошкільному закладі буде передбачено для жителів «Осокорської садиби».
6. Заправка газових балонів. Депутат готує звернення до Департаменту житлово-комунальної інфраструктури із вимогою надати інформацію по місцям заправлення балонів для населення негазифікованих мікрорайонів.
7. Освітлення вулиці Центральної. Наразі активно підтримуємо громадський проект Бюджету участі Олексія Багнюка #461 – друга черга. Минулого року проект «Освітлення Центральної першої черги» став у числі переможців. "Моя мета – включення коштів на реалізацію проекту- освітлення Центральної до межі Києва - до програми соцекономрозвитку столиці на 2018 рік", - зазначив Володимир Гончаров.

#Замість_тисячі_слів


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

18.10.2017

За сприяння Гончарова запрацює ще один кіоск із соціальним хлібом

За сприяння Гончарова запрацює ще один кіоск із соціальним хлібом

Сьгодні вдалось встановити кіоск із соціальним хлібом на Здолбунівській, 7.
Це маленька перемога, на яку люди так довго чекали.

#Замість_тисячі_слів


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

17.10.2017

На Княжому Затоні за сприяння депутата продовжується будівництво сучасного дитячого садочка

На Княжому Затоні за сприяння депутата продовжується будівництво сучасного дитячого садочка

#Садочок_Княжий_Затон не може не радувати темпами будівництва. Сучасний садочок на 260 місць із басейном, чотирма ясельними групами, системою відеонагляду з’явиться на мапі столиці вже до кінця року.

На сьогодні продовжуються роботи із облаштування та фарбування стін фасаду, малярні роботи у внутрішніх приміщеннях, прокладання зовнішніх та внутрішніх комунікаційних мереж, роботи на даху, облаштування території садочка, встановлення постійної металевої огорожі.

#Замість_тисячі_слів


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

Події та анонси

Громадська приймальня 11.04.17

Громадська приймальня 11.04.17

#‎міст_Жандарка‬


За сприяння Володимира Гончарова в бюджеті міста закладено 2 млн. 100 тис грн на капітальний ремонт закладу культури

За сприяння Володимира Гончарова в бюджеті міста закладено 2 млн. 100 тис грн на капітальний ремонт закладу культури

Останнє відео

Громадська приймальня 11.04.17Громадські приймальні:

вул.Княжий Затон, 16д
тел.(044) 223-18-85
тел.(097) 297-86-41
тел.(063) 232-86-78

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний
вул.Здолбунівська, 7-Б (СЗШ № 111)
тел.(044) 353-85-16
тел.(093) 433-00-95
тел.(094) 853-85-16

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний

Соц.мережі:

facebook
facebook
twitter