Гончаров Володимир Валентинович

Діяльність у Київраді

07.02.2020

Проголосували у сесійній залі Громадський бюджет на 2021 рік.

Вчора на пленарному засіданні разом з колегами внесли зміни до Положення про Громадський бюджет міста Києва. 
Ключові зміни: 

1. Ініціатору (лідеру команди) можна подавати не більше 5 проектів, що виключає серійність та однотипність ініціатив;

2. Збільшується кількість великобюджетних ідей-переможців, з’являються категорії, - «великі» та «малі». Кошторис ГБ-2021 становить 170 мільйонів гривень, тож 40% суми скеровується на «великі» проекти. Вартість таких ініціатив – від 1 до 3 мільйонів гривень. «Малих» проектів – від 100 до 999 тисяч гривень;

3. Удосконалюється процедура експертизи та допуску ініціатив до голосування. У разі потреби, відповідальні за експертизу мають спілкуватися з командою та разом допрацювати проект за 30 днів.

Нагадаю, подання проектів стартує вже 17 лютого і триватиме до 11 березня. Після обговорення, експертизи та доопрацювання ініціатив, голосування проходитиме з 8 травня до 7 червня. А вже наприкінці червня будуть визначені проекти-переможці. Одна людина, як і раніше, зможе проголосувати за 5 кращих пропозицій.

Детальніше про статистику, календарний план та зміни до Положення про ГБ – за посиланням.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

06.02.2020

На бюджетній комісії разом з колегами підтримали проект рішення щодо внесення змін до Положення про Громадський бюджет.

На бюджетній комісії разом з колегами підтримали проект рішення щодо внесення змін до Положення про Громадський бюджет.

На сьогодні Громадський бюджет є одним з найпопулярніших та наймаштабніших у столиці. На 2021 рік заплановано 170 мільйонів грн – а це найбільша сума за все існування проекту!

Проекти ГБ відтепер мають бути загальнодоступними та безкоштовними. Лідер ініціативи зможе подати не більше 5 проектів. Одна людина, як і раніше, зможе проголосувати за 5 кращих пропозицій.

Для уникнення конфлікту інтересів, всі учасники громадської бюджетної комісії тепер не зможуть бути лідерами чи членами команд проектів. Заборонено підкуп і політичну агітацію. Також не можна дискредитувати інших учасників Громадського бюджету.

Даний проект рішення винесений на сьогоднішнє засідання Київради та, переконаний, буде підтриманий у сесійній залі.

Запрошуємо долучатись до проекту ГБ! Детальніше - за посиланням https://gb.kyivcity.gov.ua


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

24.01.2020

12,5 млн грн розподілили на розчищення озера Підбірна. Роботи будуть продовжені цього року

12,5 млн грн розподілили на розчищення озера Підбірна. Роботи будуть продовжені цього року

Таку інформацію надав під час робочої групи із екологічної ситуації в районі керівник управління екології КМДА Андрій Мальований. За його словами, КП Плесо має завершити заплановані проєктом роботи вже цього року.

Значні кошти передбачено на реконструкцію Парку Партизанської слави, у парку Позняки з’являться освітлення і мережа зрошування, кошторис передбачений на початок будівництва першої черги на фітнес-парк озеро Лебедине. Продовжать створювати захисні зелені смуги вздовж Бажана, Ревуцького та інших жвавих автодоріг, відремонтовано очисні споруди «Харківські».
У всіх парках і скверах вперше буде встановлено баки для роздільного збору сміття.
Важливо, цього року в нашому, першому районі запрацює система моніторингу атмосферного повітря (стаціонарні пости та мобільна лабораторія), показниками якої можна користуватись цілодобово онлайн. Перші пости вимірювання забруднення повітря стоятимуть на Харченка та Григоренка.
Паралельно триває робота над проектом реконструкції заводу «Енергія» в частині встановлення сучасних очисних фільтрів хімічної очистки газів, що приведе викиди до європейських норм. Нині завершується робота над звітом «Оцінка впливу на довколишнє середовище».
31 січня об 11:00 громаду району запрошують до актової зали РДА на Кошиця, 11 взяти участь у обговореннях звіту ОВД. Без ухваленого звіту про оцінку впливу на довкілля за законом сміттєспалювальний завод не має права реалізовувати подальший проект реконструкції.
«Енергія» за 2019 рік утилізувала понад 200 тис тон. Твердих побутових відходів та забезпечила тепловою енергією десятки будинків та Позняках та Осокорках.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

24.01.2020

Півсотні будинків у столиці відремонтовані за програмою співфінансування, не створюючи ОСББ.

Півсотні будинків у столиці відремонтовані за програмою співфінансування, не створюючи ОСББ.

За підсумками 2019 року 46 житлових будинків Києва провели різні види капітального ремонту, скориставшись муніципальною програмою співфінансування. За словами Петра Пантелеєва, мешканці інвестували в оновлення будинків 1,3 мільйона гривень, а допомога з міського бюджету склала суму 7,6 млн грн.

На 2020 рік на програму співфінансування капремонтів столиця виділила 178 млн грн, якими можуть скористатися кияни для ремонту своїх багатоповерхівок.

Заступник голови КМДА нагадав, що паралельно працює дві програми енергозбереження та капремонту житлових будинків. Перша – програма «70/30%», що працює вже п’ять років для ОСББ та ЖБК, якою скористалися понад 500 будинків. Друга – програма капітальних ремонтів, якою можуть скористатися і будинки, де ОСББ чи ЖБК не створені.

У рамках програми кияни утеплюють фасади, ремонтують ліфти, покрівлю, сходові клітини, оновлюють внутрішні комунікації, вікна і двері тощо.

Детальні умови участі у програмі капремонтів можна знайти за посиланням – https://shkolakyjan.info/kapremonty/.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

16.01.2020

Прибрати затори поруч з River Mall

Прибрати затори поруч з River Mall

Дарницький район - один з найзаселеніших у столиці та може похизуватись кількістю новобудов та торгівельних центрів.

Однак з появою останніх, спостерігаються значні затори, які пов‘язані, у тому числі, з недосконалістю схеми організації дорожнього руху.

Ситуація з заторами поруч з ТЦ River Mall є вкрай важливою. Значно збільшився трафік пішоходів через Дніпровську набережну (у бік Ахматової), ситуацію ускладнюють припарковані вздовж узбіччя авто, а громадський транспорт вимушений зупинятись у другій смузі.

Володимир Гончаров направив депутатське звернення на КП "Центр організації дорожнього руху" з проханням здійснити відповідний моніторинг та аналіз дорожньо-транспортної ситуації на ділянці поруч з названим ТЦ (Дніпровська набережна,12). Також розробити та запровадити безпечну, зручну та доцільну схему організації дорожнього руху (у тому числі шляхом внесення відповідних програмних змін до автоматизованої системи керування дорожнього руху), яка б мала відповідати сучасним потребам та запобігати виникненню заторів.

Звернення на КП "Центр організації дорожнього руху":
Сторінка 1 / Сторінка 2


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

13.01.2020

2019 рік у цифрах та фото

Дякуюємо громаді за плідну співпрацю!

Працюємо далі!

20.12.2019

Продовжується капремонт фасадів

Щойно завершили утеплення фасаду на Урлівській, 7.
У наступному році термосанація чекає ще на ряд будинків Дарницького району.

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

19.12.2019

Володимир Гончаров, звернувся із депутатським запитом до Віталія Кличка.

Володимир Гончаров, звернувся із депутатським запитом до Віталія Кличка.

Ситуація із медзакладами в районі просто катастрофічна. Розпочата, але не будується амбулаторія на Гмирі.
Застигло на місці введення в експлуатацію медзакладу сімейної медицини на Завальній. Понад дві тисячі пацієнтів приватного сектору Осокорки залишились без медичного обслуговування.

"Будівлю звели вже шість років тому, але амбулаторія до цього часу належно не працює. Кілька десятків депутатських звернень та запитів було мною направлено до різних інстанцій, але жодних позитивних зрушень не вбачається", - коментує депутат.

Щороку в Програмі соцекономрозвитку передбачаються значні суми на амбулаторію, але медичного обслуговування осокорчани так і не мають.
Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом заволодіння бюджетними коштами під час проведення робіт.
Сьогодні на пленарному засіданні Київради Володимир Гончаров звернувся до міського голови:
1. Надати доручення Дарницькій адміністрації та підрозділам КМДА із налагодження роботи амбулаторії, оформлення документації та виконання будівельних робіт.
2. Доручити Дарницькій РДА та КМДА провести перевірку та встановити винних у затримці налагодженні роботи амбулаторії та недбалому освоєнні коштів міського бюджету.
3. Взяти питання під особистий контроль.

Запит до Кличка В.В.:
Сторінка 1 / Сторінка 2 / Сторінка 3


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

Події та анонси

2019 рік у цифрах та фото
Дякуюємо громаді за плідну співпрацю!

Працюємо далі!


Останнє відео

Володимир Гончаров у програмі "Громадська приймальня" на ТРК "Київ" 03.03.2020


Проекти-переможці Громадського бюджету 2020

Зміни
Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція стадіону СЗШ №62

Реконструкція стадіону СЗШ №62#‎міст_Жандарка‬Громадські приймальні:

вул.Княжий Затон, 16д
тел.(044) 223-18-85
тел.(097) 297-86-41
тел.(063) 232-86-78
email: goncharov.press@gmail.com

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний
вул.Здолбунівська, 7-Б (СЗШ № 111)
тел.(044) 353-85-16
тел.(094) 853-85-16

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний

Соц.мережі:

facebook
facebook
twitter