Гончаров Володимир Валентинович

Діяльність у Київраді

17.10.2018

Продовжуємо утеплювати дитячі заклади

Стартував завершальний етап капітального ремонту фасаду у садочку #210 на Срібнокільській, 14Б. Діткам тепер тепло і затишно.
Перетворюємо освітні заклади столиці на сучасні енергоефективні.

#освіта #Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

08.10.2018

Володимир Гончаров: #Дайджест новин до ранкової кави, 1-7 жовтня

Володимир Гончаров:  #Дайджест новин до ранкової кави, 1-7 жовтня

1. Плідно попрацювали в Київраді. Серед важливих рішень – ще за 17 освітніми закладами закріпили ділянки, на яких вони розташовані. У Дарницькому районі це: спеціалізована школа №10, спеціалізована школа «Тріумф» та СЗШ №111.
2. Проголосували за створення ще чотирьох ОСН в Дарницькому районі. Органи самоорганізації населення з’явились за адресами: «Княжий Затон, 14-В», «Ахматова, 39Б-Надія», «Урлівська, 3» та «Ващенка, 5».


3. У столиці буде облаштовано 25 нових скверів (три – в Дарницькому районі) та два парки. Таке рішення ухвалили з колегами на сесії Київради.
4. Після тижня злив відновились роботи по розчищенню озера #Підбірна на Осокорках. Перший етап: чистка берегів водойми від побутового сміття, заростів та сухостою. Замовник робіт - КП «Плесо».
5. Продовжується копання ям під стовпи ліхтарів освітлення вулиці Центральної на Осокорках. Замовник: КП «Київміськсвітло». Підрядник: ТОВ «Будіком-Плюс».
6. У школі 62 на Княжому Затоні завершено черговий етап заміни вікон на енергозберігаючі металопластикові.
7. Швидкими темпами добігає кінця утеплення фасадів Центру дитячої та юнацької творчості на Здолбунівській, 7-Б. Займатися у гуртках після занять у школі буде ще приємніше. Фінансування – бюджетне.
8. Завершився капітальний ремонт спортивних залів у 111-й школи. Діти вже повноцінно займаються фізкультурою у теплі та комфорті. Цього моменту ми всі чекали три роки.
9. Ремонт санвузлів у початковій школі № 111 завершено. Також відремонтовано пожежні двері.
10. На шкільних стадіонах СЗШ № 62 та № 111 продовжується капітальна реконструкція. Роботи тривають згідно передбаченого фінансування.
11. Будинок на Княжому Затоні, 17Б вже з новими дверима на усіх поверхах. Фінансування – бюджетне, за програмою соцекономрозвитку.
12. А у будинку на Здолбунівській, 5 проведено черговий етап заміни вікон.
13. Продовжується утеплення фасаду багатоповерхівки на Здолбунівській, 11.
14. Тривають ремонтні роботи сходових клітин у 7 під’їзді на Урлівській, 1/8.
15. Безкоштовні заняття із англійської мови продовжують дарувати нові знання та гарні емоції діткам, що лікуються у лікарні «Охматдит». Проект реалізуємо спільно із ГО Здорове Людство та викладачами-волонтерами (організатор Kamila Ponomareva).
16. Вже у середині жовтня стартують безкоштовні заняття для дітей з німецької мови у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д.
17. Цього тижня у приймальні працювала кваліфікований логопед. Наступна безкоштовна консультація вже у листопаді. Повідомимо додатково.
18. Наступна консультації фахівця з управління соцзахисту відбудеться 10 жовтня, 10:00 - 13:00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.
19. На консультацію до фахівця управління пенсійного фонду запрошуємо також 10 жовтня, але з 14.00 до 17.00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.
20. Щовівторка на Княжому Затоні, 16Д та щосереди на Здолбунівській, 7Б тривають консультації фахівців ПАТ АК «Київводоканал». Запрошуємо!

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

04.10.2018

Триває утеплення багатоповерхівок

Триває утеплення багатоповерхівок

Продовжується міська програма модернізації житлового фонду.
За три роки восьмої каденції в Київраді Володимиру Гончарову вдалось передбачити фінансування на утеплення 18 фасадів у багатоповерхівках, двох садочків та Центру дитячої та юнацької творчості.

Нині за сприяння депутата активними темпами продовжується капітальний ремонт стіни в будинку на Здолбунівській, 11. 


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

03.10.2018

У СЗШ № 62 продовжується заміна вікон

У СЗШ № 62 продовжується заміна вікон

У школі 62 на Княжому Затоні фактично завершено черговий етап заміни вікон на енергозберігаючі металопластикові.
У кабінетах на другому та третьому поверхах тепер затишно і тепло.
Поступово ми замінюємо повністю всі вікна.
Фінансування – бюджетне, програма соцекономрозвитку столиці.

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

01.10.2018

#Дайджест новин до ранкової кави, 24-30 вересня

#Дайджест новин до ранкової кави, 24-30 вересня

1) Стартували роботи по освітленню вулиці Центральної на Осокорках. Замовник: КП «Київміськсвітло». Підрядник: ТОВ «Будіком-Плюс».
2) Вимагаємо збільшити обсяг освітньої субвенції для Києва на 865 млн. грн. та передбачити її в бюджеті держави на 2019 рік. На сесії Київради одноголосно проголосували з колегами за решіння направити звернення до кабміну України, щодо збільшення зарплати працівникам освітньої галузі столиці.

3) Збільшили розмір персональних стипендій учням з 2 700 грн до 10 000 на рік. Таке рішення прийняли на сесії Київради.

4) Також серед важливих прийнятих рішень Киівради: заборонили продаж алкоголю, слабоалкогольних напоїв та пива вночі: з 23:00 до 10:00!

5) Обговорили з колегами на круглому столі питання щодо профілактики та запобіганню наркоманії серед підлітків та молоді Києва. Найближчим часом усі доповідачи та учасники зустрічі нададуть свої пропозії щодо заходів з боротьби з цим ганебним явищем. Узгодимо дії та почнемо активну роботу.

6) Привітали з професійним святом працівників Цетралізованої бібліотечної системи (ЦБС) Дарницького району, що очолює Оксана Головата. Друзі, читайте книги та привчайте до цього своїх дітей, це завжди буде потрібно!

7) Прибрали сміття біля Жандарки. Підтримуйте чистоту, будь ласка.

8) Розчищення озера #Підбірна на Осокорках триває. Перший етап: чистка берегів водойми від побутового сміття, заростів та сухостою. Замовник робіт - КП «Плесо».

9) Швидкими темпами добігає кінця утеплення фасадів Центру дитячої та юнацької творчості на Здолбунівській, 7-Б. На початку жовтня планується закінчення останньої третьої стіни. Фінансування - бюджетне

10) У школі № 62 триває заміна старих дерев’яних вікон на нові металопластикові.

11) Завершився капремонт у спортзалах 111-ї школи. Діти вже повноцінно займаються фізкультурою у теплі та комфорті.

12) Ремонт 6 санвузлів у початковій школі № 111 завершено. Також відремонтовано пожежні двері.

13) На шкільних стадіонах СЗШ № 62 та № 111 продовжується капреконструкція.

14) Триває утеплення фасаду багатоповерхівки на Здолбунівській, 11.

15) На Урлівській, 5А йде заміна дерев’яних дверей на металопластикові. У багатоповерхівці на Здолбунівській, 5 вже замінили. Фінансування – бюджетне.

16) Тривають ремонтні роботи сходових клітин у 7 під’їзді на Урлівській, 1/8.

17) Безкоштовні заняття із англійської мови продовжують дарувати нові знання та гарні емоції діткам, що лікуються у лікарні «Охматдит». Проект реалізуємо спільно із ГО Здорове Людство та викладачами-волонтерами (організатор Kamila Ponomareva).

18) У студії безкоштовної німецької мови групи сформавані. Заняття стартують найближчим часом у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д.

19) Наступна безкоштовна консультація логопеда – 4 жовтня, 10:00-13:00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.

20) Консультації фахівця з управління соцзахисту відбудеться 10 жовтня, 10:00 - 13:00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.

21) На консультацію до фахівця управління пенсійного фонду запрошуємо також 10 жовтня, але з 14.00 до 17.00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.

22) Щовівторка на Княжому Затоні, 16Д та щосереди на Здолбунівській, 7Б тривають консультації фахівців ПАТ АК «Київводоканал». 

#Замість_тисячі_слів 


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

27.09.2018

Збільшити зарплати освітянам...

Збільшити зарплати освітянам...

Сьогодні на позачергових засіданнях бюджетної та освітньої комісій Київради ми з колегами одноголосно підтримали проект рішення - направити звернення до Кабміну з приводу збільшення зарплати працівникам освітньої галузі столиці.

Відповідно до ЗУ «Про державний бюджет України на 2018 рік», освітня субвенція Києва складає 2,8 млрд. грн, що на 865 млн. грн менше від потреби для педпрацівників закладів загальної середньої освіти міста.

Київська міська влада докладає чимало зусиль для підтримки освітян. Зокрема, у столиці за рахунок бюджетних коштів всім працівникам закладів освіти виплачується надбавка за складність та напруженість у роботі в розмірі 20% посадового окладу.

Але передбачити на оплату праці з місцевого бюджету 865 млн. грн нині немає можливості. Тому ми з колегами ухвалили рішення звернутися до Уряду з проханням розробити та подати Верховній Раді України законопроект про внесення змін до ЗУ «Про державний бюджет на 2018 р.» щодо збільшення обсягу освітньої субвенції для Києва на 865 млн. грн.

Ми вважаємо, що внесок освітян – неоціненний, визнаємо роль працівників освіти. Тому сьогодні це питання – пріоритетне, і надважливе.

 


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

26.09.2018

Гончаров: "Бібліотеки і книги ніколи не втратять актуальності"

Гончаров:

- Щиро дякую директору ЦБС Дарницького району Оксані Головатій за запрошення на святкові збори до Всеукраїнського дня бібліотек, який ми відзначаємо 30 вересня, - говорить Володимир Гончаров. - Чудово провів час – море позитиву, веселі номінації для бібліотекарів дарницького району (у нас 13 читалень), музичні вітання від вихованців шкіл мистецтв району.

Депутат переконаний, що книга ніколи не втратить актуальності, будь вона на друкованому, електронному чи якомусь іншому носії.
Традиційні книгозбірні перелаштовуються до потреб сучасного читача: майже в кожній є комп’ютерний клас, організовуються майстер-класи, лекції, свята, семінари, виїзні локації в парках і скверах – аби бути ближче до читача, відповідати їх бажанням і потребам.

"Подобається вислів: не важливо, скільки ти витратиш грошей, придбавши книжку; важливо, скільки втратиш, не прочитавши її. Зі святом, дорогі бібліотекарі! - привітав працівників бібліотек депутат Київської міської ради Володимир Гончаров.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

20.09.2018

Київрада голосує - ще 18 освітніх закладів Києва вже із закріпленою землею

Київрада голосує - ще 18 освітніх закладів Києва вже із закріпленою землею

Продовжуємо з колегами Київради працювати над питанням щодо закріплення землі за навчальними закладами. Це питання чекало 27 років, тепер освітні заклади зможуть використовувати свої землі виключно для освітніх потреб.

Проголосували сьогодні за закріплення землі ще за 18 закладами Києва.

Деснянський район: СЗШ №212, СЗШ №119, ДНЗ №782.

Дніпровський район: ДНЗ №655, НВК №167, спеціалізована школа І ступеня №327, СЗШ №4, ДНЗ №616, ДНЗ №441, гімназія №191 ім. П.Г. Тичини, ДНЗ №503.

Голосіївський район: гімназія №179, ЗОШ №186, ЗОШ №37, ЗОШ №150, ДНЗ №583, ДНЗ №131.

Святошинський: ДНЗ на вул. Бахмацькій, 35 (для завершення будівництва).


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

Події та анонсиОстаннє відео

16.07.18 Громадська приймальня
Зміни


Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція стадіону СЗШ №62

Реконструкція стадіону СЗШ №62
#‎міст_Жандарка‬Громадські приймальні:

вул.Княжий Затон, 16д
тел.(044) 223-18-85
тел.(097) 297-86-41
тел.(063) 232-86-78

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний
вул.Здолбунівська, 7-Б (СЗШ № 111)
тел.(044) 353-85-16
тел.(093) 433-00-95
тел.(094) 853-85-16

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний

Соц.мережі:

facebook
facebook
twitter