Гончаров Володимир Валентинович

Діяльність у Київраді

18.05.2020

Ситуація щодо енергопостачання в ЖК « Патріотика».

Ситуація щодо енергопостачання в ЖК « Патріотика».

Житлові будівлі, що належать до житлового комплексу «Патріотика» (вулиця Софії Русової, 7, 7-Г, 5-Б, 3-В, 3, Бориса Гмирі, 14-А, 16-А) мають значну заборгованість за спожиту електроенергію. За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, для стабільного подальшого енергопостачання зазначених будинків необхідно забезпечити оплату боргу та регулярність розрахунків.

Міська влада закликає керівників компаній, що здійснюють обслуговування зазначених будинків, виконати усі організаційні питання для оплати заборгованості та донести до інвесторів вичерпну інформацію про стан розрахунків.
За інформацією компанії-електропостачальника Yasno, будівельна компанія ТОВ «Будеволюція» за два місяці накопичила борг за електроенергію майже 2,5 мільйони гривень.

Петро Пантелеєв зазначив, що місто готове надати необхідну правову, технічну чи консультаційну допомогу для вирішення кризи.

«Розумію, що інвестори, які вклали свої кошти в житло, яке не добудував забудовник, стали, по суті, заручниками ситуації. Фактично, зазначені житлові комплекси вважаються об’єктами незавершеного будівництва, а не введеними в експлуатацію житловими будинками. Для повноцінного та безпечного функціонування житлових комплексів необхідно виконати технічні умови, щоб переключити будівлі на постійну схему електропостачання. Однак це має зробити забудовник, або, якщо останній відмовляється це зробити, інвестори. Робити це за рахунок коштів платників податків, тобто за рахунок міського чи державного бюджету, – незаконно», – повідомив заступник голови КМДА.

Петро Пантелеєв також закликав представників компаній, що здійснюють обслуговування будинків та відповідальні за вчасні взаєморозрахунки, вести чесний діалог з інвесторами і доносити до них реальний стан справ. Зокрема, мова йде і про необхідність виконання технічних умов.

Начальник відділу з приєднань до електричних мереж ПрАТ ДТЕК Київські електромережі Ірина Толпиго зазначила, що ще у 2015 році для приєднання до мережі будинків на Осокорках, забудовнику були надані технічні умови. Вони передбачали поетапне під’єднання потужностей.

«Для кожного етапу – відповідні заходи. Що стосується «Патріотики», то технічні заходи для приєднання до мережі цих будинків, станом на сьогоднішній день, виконуються не у повному обсязі. Для того щоб забезпечити живлення комплексу «Патріотика» і «Патріотика на озерах» має бути побудована підстанція 110/10 кВ «Аркада». Забудовник узяв на себе таке зобов’язання. Але його не виконав. Без цієї підстанції забезпечити якісне та безпечне електропостачання вказаним житловим комплексам неможливо. Зі свого боку, для того щоб забезпечити контроль з боку власників квартир у цих комплексах, ДТЕК Київські електромережі готовий, за посередництвом міської влади, інформувати їх про стан виконання забудовником технічних умов», - прокоментувала Ірина Толпиго.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

18.05.2020

Доброго травневого ранку, друзі!
#дайджест традиційні підсумки минулого тижня.

Доброго травневого ранку, друзі!<br>#дайджест традиційні підсумки минулого тижня.

1. Із 22 травня планується запустити громадський транспорт у звичайному режимі. Поки він працює лише по спецпропускам.

2. Київ готовий до запуску підземки. Але метро можна буде відкрити лише після дозволу Уряду.

3. Від сьогодні, 18 травня, обмежено в’їзд у місто великогабаритного транспорту. Вранці від 7:00 до 10:00 та увечері – від 17:00 до 20:00 проїжджати столицею великогабаритні та великовантажні автівки не зможуть. Це пов’язано зі складною ситуацією на дорогах.

4. У Києві кількість інфікованих перевищила 2 тисячі людей. Наш Дарницький район залишається найбільш ураженим коронавірусом. Днями спалах виявили у спецінтернаті на Ялинковій (хворих - 81). Віталій Кличко доручив перевірити усі 8 інтернатів у столиці, де перебувають 2108 осіб.

5. Вперше за період карантину відновила роботу постійна комісія з питань освіти Київської міськради. Серед десятків важливих рішень, підтримали закріплення землі ще за трьома навчальними закладами столиці. У Даницькому районі це новозбудований дитячий садок № 315 на Княжому Затоні, 12-Б. А також школа № 22 у Солом’янському та Київський палац дітей та юнацтва у Печерському районі столиці.

6. Продовжуються капітальні роботи в окрузі. Триває утеплення фасаду на Здолбунівській, 11-Б. Фінансування – бюджетне, програма соцекономрозвитку на 2020 рік. Раніше капремонт стіни провели на Здолбунівській, 11-А.

7. Раніше за програмою енергоефективності у 15 будинках замінили дерев’яні двері на металопластикові: Срібнокільська, 14, Княжий Затон, 16-А, Княжий Затон, 16-Б, Анни Ахматової, 39-Б, Дніпровська набережна, 26-А, Чавдар, 6, Урлівська, 3, Урлівська, 3-А, Урлівська, 3-Б, Урлівська, 9, Урлівська, 11-А, Урлівська, 11/44, Урлівська, 15, Урлівська, 17, Урлівська, 19.

8. Працюємо дистанційно, отримуємо ваші звернення в режимі онлайн: минулого тижня відпрацьовано та надіслано 16 депутатських звернень на відповідальні інстанції з питань благоустрою, дорожнього врегулювання, проведення ремонтних робіт та розгляду особистих питань. Нагадую, я завжди на зв’язку – у соцмережах, телефоном та електронною поштою goncharov.press@gmail.com

9. Через карантинні заходи наші громадські приймальні працюють за тимчасовим зміненим графіком. До покращення епідситуації ми працюємо від 10 до 15:00, окрім суботи на неділі. Телефон приймальні: (044)223-18-85.

10. З 10 до 23 число кожного місяця приймаємо показники лічильників холодної, гарячої води. Скриньки для показників - у приймальнях на Княжому Затоні, 16-Д та Здолбунівській, 7-Б.

Гарного усім здоров’я та бадьорості духу!

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

14.05.2020

Комісія з питань освіти працює!

Комісія з питань освіти працює!

Сьогодні зібрались на черговому засіданні в Київраді. За вимушеної перерви накопичилось чимало важливих питань.

Серед першочергових проектів рішень – проголосували за закріплення землі ще за трьома навчальними закладами столиці:

1) Дарницький район – Дитячий садок № 315. Новозбудований заклад два роки тому прийняв перших маленьких відвідувачів. Нагадаю, будівництво відбулось за безпосереднього сприяння депутата Київради Володимира Гончарова. На Княжому Затоні, 12-Б планувалось зведення чергової висотки, втім ми з громадою відстояли дитячий заклад освіти.

2) Солом’янський район - Школа № 22.

3) Печерський район - Київський Палацу дітей та юнацтва.

Процес передачі (закріплення) земельних ділянок за закладами, на яких вони розташовані – надзвичайно важливий, і ми в поточній каденції постійно рухаємо цей процес. 12 березня на пленарному засіданні Київради ми пакетом прогосували за землю для 363 закладів освіти.

Це означає, що ці школи і садочки убезпечені від будівництва будь-яких об’єктів на їхній території або використання землі не за цільовим призначенням.

https://www.facebook.com/goncharov.org/posts/1144507275889876?__tn__=K-R

Далі буде!

#Гончаров #освіта_Києва #комісія #Київрада #Замість_тисячі_слів


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

12.05.2020

Доброго травневого ранку, друзі!
Підведемо підсумки минулого тижня, #дайджест :

Доброго травневого ранку, друзі!<br>Підведемо підсумки минулого тижня, #дайджест :

1. Столичні рятувальники, за інформацією міського Голови, продовжують посилену дезінфекцію там, де були виявлені спалахи захворювання на коронавірус. Це – гуртожитки, церкви, житлові будинки.  Установи, в яких фіксують випадки захворювання, закривають на карантин.

2. Київ придбає 200 нових автобусів, - таке рішення проголосували з колегами на бюджетній комісії минулого тижня. Нові автобуси, що поповнять парк комунального транспорту, на дорогах мають з’явитись уже восени, за повідомленням Київради. Столиця закупить 120 ТЗ довжиною 12 м плюс 80 одиниць – 18,5 м.

3. Щодо будівельних робіт на м. Осокорки. Отримав відповідь від Дарницької РДА, згідно офіційної інформації, на перетині проспекту Бажана та Дніпровської набережної триває капітальний ремонт, переклад тепломереж.

4. Ситуація щодо каналізаційних вод в Жандарці. До мене звернулись дарничани з приводу неприємного запаху та стікання каналізаційних вод в озеро. Негайно звернувся в Дарницьку РДА, КП «Плесо» та Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу КМДА. Тримаємо ситуацію на контролі.

5. Триває робота на окрузі: продовжується утеплення фасаду на Здолбунівській, 11-Б. Фінансування – бюджетне, програма соцекономрозвитку на 2020 рік. Раніше капремонт стіни провели на Здолбунівській, 11-А.

6. У 15 будинках замінили двері на енергоефективні: Срібнокільська, 14, Княжий Затон, 16-А, Княжий Затон, 16-Б, Анни Ахматової, 39-Б, Дніпровська набережна, 26-А, Чавдар, 6, Урлівська, 3, Урлівська, 3-А, Урлівська, 3-Б, Урлівська, 9, Урлівська, 11-А, Урлівська, 11/44, Урлівська, 15, Урлівська, 17, Урлівська, 19.

7. Працюємо дистанційно, отримуємо ваші звернення в режимі онлайн: минулого тижня відпрацьовано та надіслано 16 депутатських звернень на відповідальні інстанції з питань благоустрою, дорожнього врегулювання, проведення ремонтних робіт та розгляду особистих питань. Нагадую, я завжди на зв’язку – у соцмережах, телефоном та електронною поштою goncharov.press@gmail.com

8. Через карантинні заходи наші громадські приймальні працюють за тимчасовим зміненим графіком. До покращення епідситуації ми працюємо від 10 до 15:00, окрім суботи на неділі. Телефон приймальні: (044)223-18-85.

9. З 10 до 23 число кожного місяця приймаємо показники лічильників холодної, гарячої води. Скриньки для показників - у приймальнях на Княжому Затоні, 16-Д та Здолбунівській, 7-Б.

Продуктивного тижня!

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

06.05.2020

Об‘єднавши зусилля держави, місцевої влади та соціально-відповідального бізнесу крок за кроком діємо на подолання пандемії.

Об‘єднавши зусилля держави, місцевої влади та соціально-відповідального бізнесу крок за кроком діємо на подолання пандемії.

Тільки за вчора 8 областей та м.Київ вже отримали захисні маски, костюми та окуляри для медзакладів.

Епіцентр відгукнувся на ініціативу Президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення закладів охорони здоров’я необхідними засобами захисту й обладнанням по боротьбі з COVID-19.

Вже до кінця тижня гуманітарну допомогу від нашої компанії отримають усі регіони України.

З початку карантинних заходів Епіцентр надав українським лікарям 2 мільйони медичних масок, 75 тисяч захисних костюмів та 30 тисяч спецокулярів.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

06.05.2020

Неприємний запах на Жардарці

Вчора до мене звернулись стурбовані дарничани з приводу стікання каналізаційних вод в озеро Жандарка зі сторони Сортувальної. Мешканці вказують на грубе порушення санітарно-епідеміологічних норм та неприємний запах.
Реагуємо оперативно: вже направлені відповідні депутатські звернення на Дарницьку РДА, КП «Плесо» та Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу КМДА.

Депутатські звернення:
Звернення / Звернення / Звернення
Дякую небайдужим та активним мешканцям!


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

04.05.2020

Традиційний ранковий #дайджест

Традиційний ранковий #дайджест

1. На доплати медпрацівникам, які нині на вістрі боротьби з коронавірусом, Київ передбачив майже 900 млн грн, повідомив Віталій Кличко.

2. Першочергово, орієнтовно з 11 травня, у столиці відкриють парки, сквери, запрацюють непродовольчі магазини до 300 квадратів, перукарні та салони краси, МАФИ та невеликі виробництва непромислових товарів. Кафе та ресторани працюватимуть на винос.

3. На окрузі продовжуються ремонтні роботи. Цього тижня стартувало утеплення фасаду на Здолбунівській, 11-Б. Фінансування – бюджетне, програма соцекономрозвитку на 2020 рік. Раніше капремонт стіни провели на Здолбунівській, 11-А.

4. У 15 будинках замінили двері на енергоефективні: Срібнокільська, 14, Княжий Затон, 16-А, Княжий Затон, 16-Б, Анни Ахматової, 39-Б, Дніпровська набережна, 26-А, Чавдар, 6, Урлівська, 3, Урлівська, 3-А, Урлівська, 3-Б, Урлівська, 9, Урлівська, 11-А, Урлівська, 11/44, Урлівська, 15, Урлівська, 17, Урлівська, 19.

5. Дарницьке ШЕУ відремонтувало частину вулиці Урлівської біля пішохідного переходу. Капітальний ремонт заплановано на 2021 рік. Зроблю все можливе, аби у наступному році ми капітально відремонтували цю дорогу, яка рішенням КМР передана на баланс міста.

6. Отримали відповідь від Дарницької РДА щодо будівельних робіт біля метро Осокорки. Згідно офіційної інформації, на перетині проспекту Бажана та Дніпровської набережної триває капітальний ремонт, переклад тепломереж.

7. Навчальні заклади столиці готуються у вересні розпочати новий навчальний рік. На миючі та дезінфікуючі засоби місто передбачило 24,5 млн. грн, аби гарантувати безпечне відновлення освіти в Києві.

8. Студія німецької мови в громадській приймальні Волдимира Гончарова, як і всі заклади, тимчасово на карантині. Але вихованець Ростик Ябченко продовжує радувати новими досягненнями. Розвиває свій сайт із україно-німецькою вікториною, яку допомагає створювати викладач нашої студії Леонід Сінєльніков. Пройти мовну вікторину можна тут https://www.rostyk.pp.ua

9. Показники холодної та гарячої води можна відтепер можна передавати онлайн, повідомляє «Київводоканал». Це можна зробити наступним чином: 1) через «Особистий кабінет» на сайті «Київводоканалу», натиснувши на головній сторінці кнопку «Надати показники», 2) за допомогою мобільних додатків «Viber» та «Telegram», 3) за телефоном контакт-центру «Київводоканалу» (044) 202-02-02 та ЦКС (044) 247-40-40.

10. Через карантинні заходи наші громадські приймальні працюють за тимчасовим зміненим графіком. До покращення епідситуації ми працюємо від 10 до 15:00, окрім суботи на неділі.
Питання - за телефоном: (044)223-18-85, звернення надсилайте листом на електронну пошту goncharov.press@gmail.com або в особисті повідомлення.

11. З 10 до 23 число кожного місяця приймаємо показники лічильників холодної, гарячої води. Скриньки для показників - у приймальнях на Княжому Затоні, 16-Д та Здолбунівській, 7-Б.
Зичу всім здоров’я та терпіння пережити вимушені обмеження. Гарного дня!

Слава Україні!

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

28.04.2020

Міська влада підготувала план першого етапу послаблення обмежувальних заходів у столиці.

Міська влада підготувала план першого етапу послаблення обмежувальних заходів у столиці.

Його оприлюднив міський голова Віталій Кличко під час онлайн прес-конференції.
Мер наголосив, що  йдеться про послаблення обмежень, а не їх зняття. Якщо за тиждень-два після їх запровадження ми не побачимо стійкої динаміки зниження захворюваності - до другого етапу не перейдемо. При погіршенні ж ситуації – повертаємося до карантину, - наголосив Кличко.

Перший етап послаблень буде запроваджено,  якщо на 12 травня не буде різкого збільшення кількості хворих. 
За словами мера, на першому етапі в Києві дозволять роботу:

  • Непродовольчих магазинів загальною площею до 300 квадратних метрів. З вимогою присутності не більше 1 відвідувача на 10 квадратних метрів площі приміщення. Та з обов‘язковою санітарною обробкою приміщення двічі на день.
  • Великі торгові центри та магазини в них на першому етапі не відкриють.
  • Запрацюють перукарні та салони краси. – За попереднім записом. Не більше одного клієнта на кожну послугу одночасно. З вимогою санітарної обробки (або кварцування) робочого місця після кожного клієнта.
  • Кав‘ярні, як і ресторани, матимуть можливість працювати на виніс. Із вимогою санітарної обробки приміщення двічі на день.
  • Також буде дозволена робота тимчасових споруд(МАФів), із забороною споживання їжі та напоїв на місці.
  • Працюватимуть і невеликі виробництва непродовольчих товарів та підприємства побутового обслуговування (ательє, побутові послуги та інші). – Із дотримання вимоги не більше 1 співробітника на 10 квадратних метрів. Та не більше 1 клієнта на 10 квадтратних метрів. 
  • Буде дозволена робота адвокатських та нотаріальних бюро, аудиторів. - Теж з вимогою не більше 1 відвідувача на 10 квадратних метрів площі приміщення.
  • Відкриють для відвідування також столичні парки та сквери. - Групами не більше двох людей. Або, якщо з дітьми, - двоє дорослих, двоє дітей.
  • Також зможуть працювати автокінотеатри.

Міський голова підкреслив, що на першому етапі послаблень зачиненими залишаться школи та садки, дитячі та спортивні майданчики. Прибережні зони відпочинку. Послаблення обмежень щодо їх відвідування буде наступним етапом. 

"Громадський транспорт на першому етапі продовжить працювати в обмеженому режимі. Приватний бізнес має вирішити питання підвезення своїх працівників на роботу. Метро в столиці відкриється за рішенням уряду. А роботу приміського транспорту урядовці пообіцяли відновити в першу чергу", - зазначив Кличко.

Він також підкреслив, що в публічних місцях всі кияни мають дотримуватися правил безпеки і бути в масках.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

Події та анонси


2019 рік у цифрах та фото
Дякуюємо громаді за плідну співпрацю!

Працюємо далі!


Останнє відео

Володимир Гончаров у програмі "Громадська приймальня" на ТРК "Київ" 03.03.2020


Проекти-переможці Громадського бюджету 2020

Зміни
Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція стадіону СЗШ №62

Реконструкція стадіону СЗШ №62#‎міст_Жандарка‬Громадські приймальні:

вул.Княжий Затон, 16д
тел.(044) 223-18-85
тел.(097) 297-86-41
тел.(063) 232-86-78
email: goncharov.press@gmail.com

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-15:00*
сб.: вихідний
нд.: вихідний
*на час карантину
вул.Здолбунівська, 7-Б (СЗШ № 111)
тел.(044) 353-85-16
тел.(094) 853-85-16

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-15:00*
сб.: вихідний
нд.: вихідний
*на час карантину

Соц.мережі:

facebook
facebook
twitter