Гончаров Володимир Валентинович

Діяльність у Київраді

26.10.2018

На Княжому Затоні, 12Б між садочками буде сквер

На Княжому Затоні, 12Б між садочками буде сквер

За численними проханнями жителів Володими Гончаров подав проект рішення про створення зеленої зони поруч із новозбудованим ДНЗ № 315 на Княжому Затоні, 12Б.
Орієнтовно на площі 0,3 га буде новий сквер. Проект рішення вже погодили депутати комісій Кивїради: екологічної, бюджетної, з питань містобудування та архітектури.

Після висновків юридичного управління проект рішення буде відправлено на розгляд колег у сесійній залі.
- Із досвіду – за зелений Київ голосують усі фракції одностайно, незалежно від політичного забарвлення. 
Тому маю впевненість, що рішення буде проголосовано, - впевнений депутат Київської міської ради.- І за деякий час ми побачимо облаштований прибудинковий скверик для дарничан.

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

19.10.2018

Київрада виділила 100 млн грн на зарплати освітянам

Київрада виділила 100 млн грн на зарплати освітянам

За коригування бюджету міста ми з колегами проголосували на сесії Київради.

Перевиконання дохідної частини загального фонду бюджету міста Києва за 9 місяців 2018 року - 108,4%. Це дає підстави для коригування дохідної і відповідно видаткової частини. Відтак, виділено 100 млн грн на галузь «Освіта», що підуть на вчительські зарплати.

Тепер освітяни отримають всі надбавки і премії у повному обсязі.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

18.10.2018

Наступні 18 закладів вже із закріпленою землею

Наступні 18 закладів вже із закріпленою землею

Продовжуємо з колегами на сесії Київради голосувати ЗА закріплення земельних ділянок за навчальними закладами Києва.

Вже із землею ще 18 шкіл та садочків столиці.

Дніпровський район: ДНЗ №515 «Березняки», СЗШ №228, ДНЗ №319, ДНЗ №576 «Злагода», ДНЗ №691 «Джерельце», ДНЗ №296 «Віночок», спеціалізована школа-інтернат №14, спеціальна школа-інтернат №1, ДНЗ №521, СШ №325, ДНЗ №566 «Іскорка», НВК «Монтессорі», СЗШ №182, ДНЗ №703, ДНЗ «Планета дитинства», ДНЗ №261, ДНЗ №700.

Деснянський: ДЮСШ №14.

Згодом із закріпленою землею будуть усі навчальні заклади нашого міста.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

17.10.2018

Продовжуємо утеплювати дитячі заклади

Стартував завершальний етап капітального ремонту фасаду у садочку #210 на Срібнокільській, 14Б. Діткам тепер тепло і затишно.
Перетворюємо освітні заклади столиці на сучасні енергоефективні.

#освіта #Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

08.10.2018

Володимир Гончаров: #Дайджест новин до ранкової кави, 1-7 жовтня

Володимир Гончаров:  #Дайджест новин до ранкової кави, 1-7 жовтня

1. Плідно попрацювали в Київраді. Серед важливих рішень – ще за 17 освітніми закладами закріпили ділянки, на яких вони розташовані. У Дарницькому районі це: спеціалізована школа №10, спеціалізована школа «Тріумф» та СЗШ №111.
2. Проголосували за створення ще чотирьох ОСН в Дарницькому районі. Органи самоорганізації населення з’явились за адресами: «Княжий Затон, 14-В», «Ахматова, 39Б-Надія», «Урлівська, 3» та «Ващенка, 5».


3. У столиці буде облаштовано 25 нових скверів (три – в Дарницькому районі) та два парки. Таке рішення ухвалили з колегами на сесії Київради.
4. Після тижня злив відновились роботи по розчищенню озера #Підбірна на Осокорках. Перший етап: чистка берегів водойми від побутового сміття, заростів та сухостою. Замовник робіт - КП «Плесо».
5. Продовжується копання ям під стовпи ліхтарів освітлення вулиці Центральної на Осокорках. Замовник: КП «Київміськсвітло». Підрядник: ТОВ «Будіком-Плюс».
6. У школі 62 на Княжому Затоні завершено черговий етап заміни вікон на енергозберігаючі металопластикові.
7. Швидкими темпами добігає кінця утеплення фасадів Центру дитячої та юнацької творчості на Здолбунівській, 7-Б. Займатися у гуртках після занять у школі буде ще приємніше. Фінансування – бюджетне.
8. Завершився капітальний ремонт спортивних залів у 111-й школи. Діти вже повноцінно займаються фізкультурою у теплі та комфорті. Цього моменту ми всі чекали три роки.
9. Ремонт санвузлів у початковій школі № 111 завершено. Також відремонтовано пожежні двері.
10. На шкільних стадіонах СЗШ № 62 та № 111 продовжується капітальна реконструкція. Роботи тривають згідно передбаченого фінансування.
11. Будинок на Княжому Затоні, 17Б вже з новими дверима на усіх поверхах. Фінансування – бюджетне, за програмою соцекономрозвитку.
12. А у будинку на Здолбунівській, 5 проведено черговий етап заміни вікон.
13. Продовжується утеплення фасаду багатоповерхівки на Здолбунівській, 11.
14. Тривають ремонтні роботи сходових клітин у 7 під’їзді на Урлівській, 1/8.
15. Безкоштовні заняття із англійської мови продовжують дарувати нові знання та гарні емоції діткам, що лікуються у лікарні «Охматдит». Проект реалізуємо спільно із ГО Здорове Людство та викладачами-волонтерами (організатор Kamila Ponomareva).
16. Вже у середині жовтня стартують безкоштовні заняття для дітей з німецької мови у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д.
17. Цього тижня у приймальні працювала кваліфікований логопед. Наступна безкоштовна консультація вже у листопаді. Повідомимо додатково.
18. Наступна консультації фахівця з управління соцзахисту відбудеться 10 жовтня, 10:00 - 13:00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.
19. На консультацію до фахівця управління пенсійного фонду запрошуємо також 10 жовтня, але з 14.00 до 17.00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.
20. Щовівторка на Княжому Затоні, 16Д та щосереди на Здолбунівській, 7Б тривають консультації фахівців ПАТ АК «Київводоканал». Запрошуємо!

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

04.10.2018

Триває утеплення багатоповерхівок

Триває утеплення багатоповерхівок

Продовжується міська програма модернізації житлового фонду.
За три роки восьмої каденції в Київраді Володимиру Гончарову вдалось передбачити фінансування на утеплення 18 фасадів у багатоповерхівках, двох садочків та Центру дитячої та юнацької творчості.

Нині за сприяння депутата активними темпами продовжується капітальний ремонт стіни в будинку на Здолбунівській, 11. 


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

03.10.2018

У СЗШ № 62 продовжується заміна вікон

У СЗШ № 62 продовжується заміна вікон

У школі 62 на Княжому Затоні фактично завершено черговий етап заміни вікон на енергозберігаючі металопластикові.
У кабінетах на другому та третьому поверхах тепер затишно і тепло.
Поступово ми замінюємо повністю всі вікна.
Фінансування – бюджетне, програма соцекономрозвитку столиці.

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

01.10.2018

#Дайджест новин до ранкової кави, 24-30 вересня

#Дайджест новин до ранкової кави, 24-30 вересня

1) Стартували роботи по освітленню вулиці Центральної на Осокорках. Замовник: КП «Київміськсвітло». Підрядник: ТОВ «Будіком-Плюс».
2) Вимагаємо збільшити обсяг освітньої субвенції для Києва на 865 млн. грн. та передбачити її в бюджеті держави на 2019 рік. На сесії Київради одноголосно проголосували з колегами за решіння направити звернення до кабміну України, щодо збільшення зарплати працівникам освітньої галузі столиці.

3) Збільшили розмір персональних стипендій учням з 2 700 грн до 10 000 на рік. Таке рішення прийняли на сесії Київради.

4) Також серед важливих прийнятих рішень Киівради: заборонили продаж алкоголю, слабоалкогольних напоїв та пива вночі: з 23:00 до 10:00!

5) Обговорили з колегами на круглому столі питання щодо профілактики та запобіганню наркоманії серед підлітків та молоді Києва. Найближчим часом усі доповідачи та учасники зустрічі нададуть свої пропозії щодо заходів з боротьби з цим ганебним явищем. Узгодимо дії та почнемо активну роботу.

6) Привітали з професійним святом працівників Цетралізованої бібліотечної системи (ЦБС) Дарницького району, що очолює Оксана Головата. Друзі, читайте книги та привчайте до цього своїх дітей, це завжди буде потрібно!

7) Прибрали сміття біля Жандарки. Підтримуйте чистоту, будь ласка.

8) Розчищення озера #Підбірна на Осокорках триває. Перший етап: чистка берегів водойми від побутового сміття, заростів та сухостою. Замовник робіт - КП «Плесо».

9) Швидкими темпами добігає кінця утеплення фасадів Центру дитячої та юнацької творчості на Здолбунівській, 7-Б. На початку жовтня планується закінчення останньої третьої стіни. Фінансування - бюджетне

10) У школі № 62 триває заміна старих дерев’яних вікон на нові металопластикові.

11) Завершився капремонт у спортзалах 111-ї школи. Діти вже повноцінно займаються фізкультурою у теплі та комфорті.

12) Ремонт 6 санвузлів у початковій школі № 111 завершено. Також відремонтовано пожежні двері.

13) На шкільних стадіонах СЗШ № 62 та № 111 продовжується капреконструкція.

14) Триває утеплення фасаду багатоповерхівки на Здолбунівській, 11.

15) На Урлівській, 5А йде заміна дерев’яних дверей на металопластикові. У багатоповерхівці на Здолбунівській, 5 вже замінили. Фінансування – бюджетне.

16) Тривають ремонтні роботи сходових клітин у 7 під’їзді на Урлівській, 1/8.

17) Безкоштовні заняття із англійської мови продовжують дарувати нові знання та гарні емоції діткам, що лікуються у лікарні «Охматдит». Проект реалізуємо спільно із ГО Здорове Людство та викладачами-волонтерами (організатор Kamila Ponomareva).

18) У студії безкоштовної німецької мови групи сформавані. Заняття стартують найближчим часом у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д.

19) Наступна безкоштовна консультація логопеда – 4 жовтня, 10:00-13:00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.

20) Консультації фахівця з управління соцзахисту відбудеться 10 жовтня, 10:00 - 13:00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.

21) На консультацію до фахівця управління пенсійного фонду запрошуємо також 10 жовтня, але з 14.00 до 17.00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.

22) Щовівторка на Княжому Затоні, 16Д та щосереди на Здолбунівській, 7Б тривають консультації фахівців ПАТ АК «Київводоканал». 

#Замість_тисячі_слів 


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

Події та анонси


Останнє відео

16.07.18 Громадська приймальня
Зміни


Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція стадіону СЗШ №62

Реконструкція стадіону СЗШ №62
#‎міст_Жандарка‬
Громадські приймальні:

вул.Княжий Затон, 16д
тел.(044) 223-18-85
тел.(097) 297-86-41
тел.(063) 232-86-78

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний
вул.Здолбунівська, 7-Б (СЗШ № 111)
тел.(044) 353-85-16
тел.(093) 433-00-95
тел.(094) 853-85-16

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний

Соц.мережі:

facebook
facebook
twitter