Гончаров Володимир Валентинович

Діяльність у Київраді

22.12.2020

+ 422 млн грн на боротьбу із Covid-19

+ 422 млн грн на боротьбу із Covid-19

"Сьогодні ми передбачили на позачерговій сесії Київради додатково понад 420 млн грн на боротьбу із вірусом", - сказав Володимир Гончаров.

Ці кошти медичні заклади Києва зможуть освоїти вже до кінця року. ЗА – 115 депутатів.

Додатковий бюджет призначений всім лікувально-профілактичним закладам Києва, де сьогодні лікують хворих на Covid-19. Коши підуть на закупівлю ліків, тестів та необхідного обладнання, що дасть можливість зберегти життя та здоров’я сотень киян.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

21.12.2020

Вітаю, друзі! До ранкової кави пропоную вам #дайджест новин.

Вітаю, друзі! До ранкової кави пропоную вам #дайджест новин.

Вже традиційно щопонеділка звітіую про те, що вдалося минулого тижня.
1. Бюджетна комісія, в якій я працюю, продовжила розглядати проєкт бюджету на наступний рік. Приємно, що вже багато років поспіль Київрада приділяє колосальну увагу саме освіті. У 2021 році освітня галузь столиці отримає 24 млрд грн, що на 4,7 млрд перевищує фінансування минулого року.

2. Відбулись перші засідання комісії Київради з охорони здоров’я та соцполітики, до складу якої входить Олександр Гончаров. Найважливіше питання зараз - бюджет на медгалузь на 2021 рік. Олександр Гончаров вніс такі пропозиції:
- збільшити додаткові виплати медпрацівникам
- розглянути можливість забезпечення лікарень кисневими станціями
Також комісія пропонує понад 400 млн грн, направити на боротьбу з Сovid-19.

3. Стурбовані проблемами, пов’язаними з дистанційним навчанням, на бюджетній комісії підняли питання інтернетизації столичних шкіл. Тому серед інших освітніх потреб планується закласти у бюджеті щонайменше 50 млн грн на підключення шкіл до швидкісного Інтернету та забезпечення необхідною технікою.

4. Також гарна новина для закладів освіти: повернення після локдауну до мультипрофільного меню. Харчування зараз не всім подобається, але це вимушені заходи під час пандемії та карантинних обмежень.

5. Стадіон школи № 111 помітно змінюється! Завершені роботи з монтажу каналізації. Зараз проводиться монтаж бордюрів по периметру всіх спортмайданчиків, встановлення опор освітлення, заливка фундаментів під опори та монтаж огорожі.

6. Стадіон школи № 62 також активно будується. Роботи з прокладання каналізації та кабелю вже завершені. Зараз встановлюються бордюри та монтується огорожа навколо спортмайданчиків.

7. Медзаклад на Гмирі, 8, де планується відкрити 4 амбулаторії, будується повним ходом. Нині монтують металопластикові вікна та будують дах.

8. Напередодні святого Миколая на Григоренка, 3-А з’явився для малечі подарунок - сучасний ігровий майданчик. Фінансування – бюджетне.

9. Триває будівництво першої черги парку відпочинку на Берковщині. Проєкт розрахований на кілька років. Першочергово підрядник збудує автостоянку зі зручним заїздом для відвідувачів, громадську вбиральню, будинок садівника та закладе інженерні мережі.

10. Щотижня відпрацьовуємо десятки звернень від громадян та відправляємо депутатські звернення до потрібних інстанцій за вашими питаннями.

Надсилайте свої звернення на goncharov.press@gmail.com або залишайте у наших громадських приймальнях: Княжий Затон, 16 Д, Здолбунівська, 7 Б, що працюють по буднях: 10:00-18:00, субота – до 15:00.

Гарного настрою, здоров'я та приємних святкових сюрпризів


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

17.12.2020

На амбулаторії на Гмирі роботи не припиняються.

На амбулаторії на Гмирі роботи не припиняються.

Нині монтують металопластикові вікна – вже встановили на двох поверхах, також будують дах. Уважно стежимо за ходом робіт.

На цей рік передбачено в бюджеті необхідне фінансування на будівництво приміщення, так званої «коробки», внутрішнє оздоблення заплановано на наступний рік.

"Сподіваємось, що медзаклад, на який ми всі чекаємо, запрацює вже в 2021 році.
Дякую голові ДРДА Ярославі Лагуті за пильну увагу до цього важливого будівництва", - сказав Володимир Гончаров.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

16.12.2020

Інтернет у вчителів. Часто «висне» та глючить?

Інтернет у вчителів. Часто «висне» та глючить?

Вчора на бюджетній комісії Київради розглядали бюджет на наступний рік.
Керівник департаменту освіти Олена Фіданян підняла питання інтернетизації столичних шкіл та попросила додати щонайменше 50 млн грн на підключення шкіл до швидкісного Інтернету та забезпечення необхідною технікою.

Повністю підтримую. Якість дистанційного навчання, яке нині стає все актуальнішим, напряму залежить від наявності інтернету та комп’ютера.

Ніхто, думаю, не буде сперечатись, що у вчителів досить часто техніка «глючить», щось не підключається, висне. Тому провести якісну мережу у кожну школу – давно потрібно, і не лише до кабінету директора, а в кожен кабінет.

Департамент освіти, готуючись до січневого локдауну, запропонував вчителям, які зможуть добиратись до школи, проводити онлайн-заняття у своїх кабінетах, що є набагато зручніше. Це буде із 11 січня.

Подбають і про учнів, в родинах яких немає можливості забезпечити комп’ютер та інтернет. Дітки із багатодітних та соціально незахищених сімей зможуть працювати за шкільними комп’ютерами.

Проблема, думаю, очевидна. Розкажіть, яке ваше враження від дистанційної освіти в частині технічного забезпечення.

Як ще на ваш погляд можна удосконалити цей процес.
Проголосувати на тему якості інтернету під час дистанційного навчання можна тут https://www.facebook.com/groups/publicopinionkiev/permalink/1259775101053201/


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

15.12.2020

Володимир Гончаров: "24 млрд грн спрямуємо на освіту"

Володимир Гончаров:

На бюджетній комісії сьогодні депутати продовжили розглядати проєкт бюджету на наступний рік. "Хочу окремо наголосити на освіті, якій ми вже багато років поспіль приділяємо колосальну увагу", - зазначив Володимир Гончаров.

У 2021 році освітня галузь столиці отримає 24 млрд грн, що на 4,7 млрд перевищує фінансування минулого року.

Це 44% загального бюджету столиці. Кошти загального фонду, будуть спрямовані на:
- Заробітну плату працівникам комунальних закладів освіти (до речі, всі отримають премії до НР)
- Оплату комунальних послуг
- Харчування дітей

"Дорогі батьки, хочу вкотре наголосити на тому, що освітні заклади столиці у повній мірі забезпечені усім необхідним для навчального процесу, - акцентує депутат, - Тому побори «на мило, штори» є незаконними і неприпустимими. Пам’ятайте про це!"


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

14.12.2020

#дайджест

#дайджест

Друзі, привіт!

Сьогодні – понеділок, сподіваюсь, у вас все добре. І ми традиційно зранку звітуємо про те, що вдалось минулого тижня.

1. Перш за все згадаємо, що 14 грудня – день вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС. 34 роки тому сталася одна із наймасштабніших за наслідками катастроф людства. Вшануємо подвиг героїв, що були у горнилі аварії, і рятували життя та здоров’я інших.
 

2. На сесії Київради визначились із комісіями: кожен депутат зобов’язаний працювати мінімум в одній комісії Київської міської ради. Я продовжую працювати в бюджетній, маю амбітні цілі на наступні п’ять років щодо благоустрою Дарницького району, будівництва нових парків, садочків та шкіл. Oleksandr Honcharov Олександр Гончаров працюватиме у комісії із питань охорони здоров'я, її робота під час боротьби із пандемією набуває особливої ваги та значення.

3. Вже відбулось і перше засідання бюджетної комісії Київради. І відразу ухвалили важливі для освіти Дарницького району рішення:
- передбачити майже 23 млн грн для запуску в експлуатацію новозбудованого садочка № 741 на Бажана, 7-Є.
- додати 362 тис грн на завершення проєкту на будівництво школи у мікрорайоні Позняки-4.

4. Стадіон у школі № 111 будується повним ходом. Нині завершуються роботи з монтажу каналізації, ведуться роботи з улаштування фундаментів під поле для міні-футболу. На цей рік з бюджету передбачено 5 млн грн на будівництво.

5. На стадіоні у школі № 62 також продовжуються роботи. Прокладається дощова каналізація, облаштовується поле під міні-футбол. На цей рік з бюджету також передбачено 5 млн грн на будівництво.

6. Будується медзаклад на Гмирі, 8, де планується відкрити чотири амбулаторії. І це неймовірно радує. Днями розпочнеться монтаж металопластикових вікон.

7. Суперновина – на Берковщині стартувало довгоочікуване будівництво парку відпочинку. Масштабний проєкт розрахований на кілька років. Першочергово підрядник проведе планування території, збудує автостоянку зі зручним заїздом із Дніпровської набережної, громадську вбиральню та будинок садівника, закладе інженерні мережі.

8. Завершились капремонти фасадів житлових будинків на Здолбунівській, 11-А та Здолбунівській, 3 (дві стіни). Наступного року також плануємо продовжувати програму утеплення стін у багатоповерхівках, заміну вікон (дверей) на металопластикові та асфальтування прибудинкових територій.

9. Завершені роботи із заміни старих дверей/вікон на нові металопластикові на Ахматової, 43 та Урлівській, 9. Фінансування –бюджетне, програма соцекономрозвитку на 2020 рік.

10. Щотижня відправляємо десятки депутатських звернень до різних інстанцій за проблематикою, із якої ви до нас звертаєтесь.

За потреби надсилайте свої звернення на goncharov.press@gmail.com або залишайте у наших громадських приймальнях: Княжий Затон, 16-Д, Здолбунівська, 7-Б, що працюють по буднях: 10:00 - 18:00, субота – до 15:00.

Продуктивного тижня, друзі! Бережіть себе та своїх близьких!

І пам’ятайте, не помиляється лише той, хто нічого не робить.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

12.12.2020

Стадіон у школі № 111 будується повним ходом

Стадіон у школі  № 111 будується повним ходом

Будівництво продовжується навіть у вихідні. Нині завершуються роботи з монтажу каналізації, ведуться роботи з улаштування фундаментів під поле для міні-футболу.

Розпочалися роботи з монтажу огорожі та найближчим часом розпочнеться прокладання силового кабелю.

"Цього року за Програмою соцекономрозвитку столиці мені вдалось передбачити 5 млн грн на будівництво, - сказав Володимир Гончаров. - Працюючи в бюджетній комісії, зроблю все, аби наступного року на завершення реконструкції стадіонів було виділено бюджетне фінансування у повному обсязі".


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

09.12.2020

Володимир Гончаров увійшов до складу бюджетної комісії Київради

Володимир Гончаров увійшов до складу бюджетної комісії Київради

"Друзі, маю честь наступні п’ять років працювати у бюджетній комісії Київради.
Завдання на найближчий рік:

- Залучення фінансування на утеплення фасадів, асфальтування прибудинкових територій, заміну вікон (дверей) на металопластикові

- Капітальні ремонти в закладах освіти

- Фінансування на будівництво стадіонів у школах № 62 та 111.

- Встановлення спортивних та дитячих майданчиків

- Добудова медичного закладу на Гмирі

- Введення в експлуатацію амбулаторії на Завальній

- Початок робіт у парку Жандарка

- Продовження облаштування парку в затоці Берковщина

- Капітальна реконструкція парку Позняки та багато-багато інших.

Працюючи в 2015-2020 роках в постійній комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, залучив фінансування на будівництво двох шкіл та садочка, двох бюветів, пішохідного мосту через озеро Жандарка, трьох світлофорів, утеплення понад 30 фасадів у багатоповерхових будинках, за десятками адрес замінено вікна та заасфальтовано прибудинкові території. Утеплено два садочки та дві школи.

Бюджет столиці – це наші із вами податки, а тому саме вам ставити пріоритети, куди саме потрібно найперше спрямувати кошти.

А ми виконуємо ваші завдання.

Всім позитиву і налаштування на результат, - сказав Володимир Гончаров.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

Події та анонси
2019 рік у цифрах та фото
Дякуюємо громаді за плідну співпрацю!

Працюємо далі!


Останнє відео

Володимир Гончаров у програмі "Громадська приймальня" на ТРК "Київ" 03.03.2020


Проекти-переможці Громадського бюджету 2020

ЗміниРеконструкція СЗШ № 111

Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція стадіону СЗШ №62

Реконструкція стадіону СЗШ №62#‎міст_Жандарка‬Громадські приймальні:

вул.Княжий Затон, 16д
тел.(044) 223-18-85
тел.(097) 297-86-41
тел.(063) 232-86-78
email: goncharov.press@gmail.com

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-15:00
сб.: вихідний
нд.: вихідний
вул.Здолбунівська, 7-Б (СЗШ № 111)
тел.(044) 353-85-16
тел.(094) 853-85-16


Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-15:00
сб.: вихідний
нд.: вихідний

Соц.мережі:

facebook
facebook
twitter