Гончаров Володимир Валентинович

Діяльність у Київраді

22.04.2019

#дайджест, 15-21 квітня

#дайджест, 15-21 квітня

1) Життя триває, ми продовжуємо працювати. Відразу ж запрошу на зариблення Жандарки, яке ми запланували на суботу 27 квітня. Буде прибирання гуртом, смаколики, запуск риби. Приходьте, 11:00, пляж.

2) Чудові новини по парку Жандарка! Нині триває робота по створенню робочої групи, до якої залучаються депутати, фахівці, представники адміністрації, проектанти, активна громадськість, активісти ГО «Жандарка Екопарк». Головне завдання – разом активно рухати проект зі створення нової зеленої зони на Позняках.
3) Повним ходом триває освітній англомовний проект YOU&ME, який ми командою підтримали. Київські школярі нині відвідують школи-інтернати, дитячі відділення лікарень, із разом із ровесниками створюють герби столиці, свого району, проводять майстер-класи та виступи. Дякую за реалізацію та ідею Камілу Пономарьову та ГО «Здорове людство». 
4) Звернувся із депутатським зверненням до голови Дарницької РДА щодо ремонту вулиці Є. Чавдар. Ситуація плачевна, потребує термінового втручання.
5) Запрошую на консультацію фахівця з управління соцзахисту щодо нарахування та монетизації субсидій – 8 травня, 10:00 - 13:00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.
6) Проконсультуватись щодо обрахунку пенсій можна також 8 травня, але від 14:00 до 17:00 на Княжому Затоні, 16Д.
7) Нагадую, щочетверга у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д триває прийом фахівці Київтеплоенерго. 11:00-17:00.
8) Щовівторка можна проконсультуватись із спеціалістом Київводоканалу.
9) А у безкоштовній студії німецької заняття добігають завершення, скоро екзамен. І вже розпочнеться набір на новий навчальний рік.
10) Дитячий логопед запрошує на безкоштовну консультацію 2 травня у приймальні на Княжому Затоні, 16Д. 
Вдалого вам тижня!

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

15.04.2019

Звернення до районної влади з приводу ремонту вулиці Чавдар

Звернення до районної влади з приводу ремонту вулиці Чавдар

У Києві за останні чотири роки відремонтовано 800 км доріг. Втім проблемні ділянки все ще існують.
Одна із таких - дорога у новому мікрорайоні по вул. Єлизавети Чавдар (на честь української оперної співачки). Ситуація плачевна, яма на ямі. Безліч звернень направлено до різних інстанцій, втім поки що відчутного результату немає.

Володимир Гончаров отримав днями відповідь на запит до Київської міської адміністрації, в якому значиться, що до цього часу вулиця в незавершеній стадії будівництва і на баланс місту не передавалась, тому ремонтуватись за бюджетний кошт не може.
-Розумію стурбованість жителів і вкотре звертаюсь до керівництва району з проханням вирішити ситуацію з ремонтом дорожнього покриття, - коментує депутат.

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ:
Сторінка 1 / Сторінка 2

Відповідь на ДЕПУТАТЬСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ:
Сторінка 1

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

08.04.2019

#Дайджест новин за минулий тиждеь 1-7 квітня

#Дайджест новин за минулий тиждеь 1-7 квітня

1) На сесії Київради скоригували головний кошторис столиці та програму соціально-економічного розвитку на 2019 рік. Згідно з рішенням:
- 60 млн грн. закладено на програму співфінансування 70/30; 
- 22,3 млн грн. місто спрямує на реалізацію проектів з утримання дорожньої мережі; 
- 30 млн грн. закладено на закупівлю автомобілів швидких допомог;
- 14,3 млн грн. піде на капітальні ремонти навчальних закладів; 
- близько 30-ти млн грн. необхідно на відновлення дитячого садка на вул. Бахмацькій, ліцею «Лідер» та проектування меморіалу АТО;
- 13 млн грн. місто направило на капітальні ремонти закладів культури;
- 3,6 млн грн. заплановано будівництво двох бюветних комплексів на вул. Героїв Війни та проспекті Ватутіна;
- 53 млн грн. закладено на реконструкцію 5-ти теплових мереж у Деснянському та Святошинському районах;
- На 5 млн грн. місто розпочне реконструкцію будинку на бульварі Я.Гашека, 4 під соцквартири Центру соціальної підтримки дітей та під дитячий будинок сімейного типу.

2) Електронна петиція «Знести будівлю за адресою по вул. Хрещатик, 23-Б» набрала необхідну кількість голосів та прийнята до розгляду. Київський міський голова Віталій Кличко доручив відповідним постійним комісіям Київради та профільним заступникам голови КМДА розглянути електронну петицію в установленому порядку.

3) Закінчуємо збирати підписи за місцеву ініціативу щодо будівництва шкіл та садочку у мікрорайоні Позняки-2. Деталі можна почитати за посиланням.

4) Прибрали територію біля озера Срібний Кіл, вивезли близько 3,5 тонн сміття. Дякую КП УЗН Дарницького району та небайдужім жителям району, що приєдналися цілими родинами до наведення ладу біля їх будинків. 
Далі плануємо толоку на Жандарці – 13 квітня, о 10.00. Приєднуйтесь!

5) Приєдналися до проекту YOU&ME, мета якого підвищити рівень англійської, розвинути у школярів толерантність та емпатію, навчити працювати в шкільній моделі Верховної Ради – тобто сформувати справжніх майбутніх лідерів. Дякую за ідею Камілу Пономарьову та ГО «Здорове людство». 
Першими розпочали проект учні 267 гімназії Дарницького району. Всього беруть участь у проекті 20 шкіл з різних районів Києва. Бажаю успіхів усім учасникам.

6) Продовжуємо завозити чорнозем на прохання дарничан. Цього тижня за адресами: Бажана, 14, Урлівська, 9, Княжий Затон, 14Б та 16В.

7) Провели гумористичний бліц-конкурс до 1 квітня! Дякую усім, хто долучився, читати ваші коментарі було дуже весело. Переможцями конкурсу були визнані Дмитро Коробко із донечкою, які зняли жартівливе відео.

8) Допомогли організувати поїздку діток 62 школи на екскурсію до хлібзаводу «Кулінічі». Школярики вчилися випікати хліб.

9) Із задоволенням привітали нашу дарницьку пару, яка відсвяткувала золоте весілля – 50 років разом. Вітаємо Семененків Єлизавету Валентинівну та Валерія Федоровича, щастя та здоров’я!

10) Наступна консультація фахівця з управління соцзахисту щодо нарахування та монетизації субсидій – 10 квітня, 10:00 - 13:00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.

11) Консультація фахівця управління пенсійного фонду також 10 квітня, але з 14.00 до 17.00, також у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д.

12) Наша студія німецької мови віддихнула на канікулах та з новими силами продовжує навчання.

13) Логопед запрошує на безкоштовну консультацію 25 квітня у приймальні на Здолбунівській, 7Б, 10:00-13:00.

Гарного вам тижня!


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

02.04.2019

Продовжуємо облаштовувати прибудинкові території

На прохання дарничан ще чотири прибудинкових території отримали чорнозем для клумб. Бажана, 14, Урлівська, 9, Княжий Затон, 14Б та 16В.

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

26.03.2019

Завезли чорнозем для клумб

На прохання дарничан завезли по 12 тон чорнозему за адресами: Чавдар,5, Урлівська, 23Б та Г.
Жителі вийшли на толоки біля будинків, аби розкидати ґрунт по клумбам і висадити гарні рослини у дворі.

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

25.03.2019

Традиційний #дайджест новин до ранкової кави, 18-24 березня

Традиційний #дайджест новин до ранкової кави, 18-24 березня

1) Серед інших важливих рішень на бюджетній комісії підтримали проект рішення про поповнення рухомого складу метрополітену. Планується закупити 50 новеньких вагонів для метро.
2) Також арсенал наземного громадського транспорту поповниться ще на сорок трамвайних вагонів. Такий проект рішення також ухвалили більшістю на бюджетній комісії.

3) На порядку денному залишається у пріоритеті батьківська ініціатива щодо фізичної охорони у навчальних закладах столиці. На бюджетній комісії продовжили розгляд актуального питання.
4) Київрада продовжує закріплення земельних ділянок за начальними закладами, на яких вони розташовані. Освітня комісія минулого тижня ухвалила ще 13 проектів рішень. Серед закладів Дарницького району - ЗСЗО №314, що на Княжому Затоні, 7А.
5) В рамках медреформи допомагаємо дарничанам підписувати декларації із сімейними лікарями. У громадській приймальні організували таку можливість. Дарницький лідирує серед інших районів столиці. Декларації з лікарями вже підписали близько 240 тисяч громадян.
6) По місту розпочались весняні толоки. 30 березня проводимо велике прибирання на затоці Дніпра Берковщина, улюблене місце відпочинку багатьох дарничан. Долучайтесь!
7) Наступна консультація фахівця з управління соцзахисту щодо нарахування та монетизації субсидій – 10 квітня, 10:00 - 13:00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.
8) Консультація фахівця управління пенсійного фонду також 10 квітня, але з 14.00 до 17.00, також у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д.
9) У нашій приймальні щовечора у будні працює безкоштовна студія німецької мови для дітей. Легко і доступно діти вивчають німецьку із професійним викладачем Леонідом Синельниковим.
10) Вимовляти складні звуки дитині допоможе логопед, консультація якого відбудеться у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д вже 4 квітня, 10:00-13:00. Запрошую!
Гарного та продуктивного тижня, друзі!

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

18.03.2019

Дайджест новин, 11-17 березня

Дайджест новин, 11-17 березня

1. На пленарному засіданні Київради прийняли з колегами ряд важливих рішень, серед яких затвердження умов енергосервісних договорів, які дозволять школам та дитсадкам зекономити 13 млн грн.

2. Також на сессії заслухали звіт КП «Київтеплоенерго» щодо спрямування коштів статутного капіталу. Підприємство працює, намагається вирішувати усі поточні проблеми, але запитань щодо послуг гарячого водопостачання та опалення дуже багато.

3. На засіданні бюджетної комісії погодили проект рішення про затвердження угод щодо оновлення міського громадського транспорту: трамвайний та автобусний парки, а також придбання кабін фунікулеру для перевезення пасажирів.

4. Допомогли допитливим школярикам 62-ої школи відправитися до подорожі у часі, а саме на екскурсію до Націоального науково-природничого музею НАН України.

5. Долучились до організації поїздки діток із Охматдиту на прем'єрний показ фільму «Майбутній король» до кінотеатру Сінема Сіті. Гарний настрій – швидше одужання.

6. Разом із антинаркотичною асоціацією та старшокласниками школи №62 провели важливий профілактичний захід: шукали на будівлях нашого району адреси сайтів, де продаються наркотичні речовини, та замальовували їх фарбою.

7. Триває конкурс у Громадську Бюджетну Комісію. Ви можете відкрито обрати членів ГБК, які будуть брати участь у покращенні нашого міста. Конкурс проходить серед представників громадських організацій в 2 тури. Зараз триває перший тур – відкрите голосування серед всіх містян. Тож голосуйте до 21 березня за своїх кандидатів у комісію. https://gb.kyivcity.gov.ua/gbk… 
22 березня відбудеться другий тур, де голосуватимуть лише переможці першого.

8. Нагадуємо, що скриньки показників лічильників чекають ваші дані до 23 березня. Ви можете залишити показники гарячої, холодної води та опалення у наших приймальнях на Княжому Затоні, 16Д та Здолбунівській, 7Б. Замість вас ми передамо всю інформацію до відповідних організацій. Також ви можете у будь-який час подати показники до ЦОС або до «Київтеплоенерго» чи «Київводоканал» (через сайт, за телефоном).

9. Щоб мешканцям нашого округу було зручніше, щочетверга у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д (11:00-17:00) приймає фахівець КП «Київтеплоенерго». Приходьте вирішувати свої питання!

10. Також на вас чекає фахівець ПрАТ АК «Київводоканал» щодо постачання холодної води та водовідведення. Щовівторка - на Княжому затоні, 16Д. Щосереди – на Здолбунівській, 7Б.

11. Наступна консультація фахівця з управління соцзахисту щодо нарахування та монетизації субсидій - 21 березня, 10:00 - 13:00, приймальня на Здолбунівській, 7Б.

12. Консультація фахівця управління пенсійного фонду також 21 березня, але з 14.00 до 17.00, також на Здолбунівській, 7Б.

13. Безкоштовна студія німецької мови продовжує наполегливо працювати та розширювати свій запас німецьких слів та кругозір.

14. Швидше навчитися правильно розмовляти допоможе професійний логопед, який безкоштовно проконсультує усіх бажаючих 4 квітня у приймальні на Княжому затоні, 16Д, 10:00 - 13:00.

Усім гарного тижня!

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

11.03.2019

Дайджест новин, 4-10 березня

Дайджест новин, 4-10 березня

Доброго ранку, друзі! Після свят повертаємось до роботи: пропонуємо традиційний дайджест новин до ранкової кави, 4-10 березня
1. Минулого тижня плідно попрацювали у сесійній залі. Затвердили міську цільову програму модернізації зовнішнього освітлення на 2019-2022 рр. Сума загальних видатків на усі чотири роки реалізації програми - 2,72 млрд грн, із яких 1,7 млрд грн – міський бюджет.


2. Також на сесії впорядкували із колегами діяльність паркувальних майданчиків. Долю сотень столичних «парковок» вирішуватиме відкритий конкурс в системі Прозоро.
3.Усі фракції підтримали проект рішення щодо фінансування першого ремонту у будинках (згідно з дефектним актом), де створено ОСББ. Допомога буде надаватись новоствореним ОСББ для приведення до ладу будинків, які вони беруть на утримання.
4. Освітня комісія продовжує підтримувати проекти рішень щодо закріплення землі за навчальними закладами столиці. Закріпили землю ще за семи закладами столиці, у Дарницькому районі це: ДНЗ №314, початкова школа №296.
5. 6 березня завершилось подання проектів на Громадський бюджет- 2020. Цьогоріч кияни запропонували на розгляд 2203 проекти на загальну суму 1,07 мільярда гривень – це рекордна кількість за чотири роки подання громадських проектів.
6. Увага! Від сьогодні, 11 до 23 березня у наших приймальнях на на Княжому Затоні, 16Д та Здолбунівській,7Б працюють скриньки показників лічильників. Обсяги спожитої гарячої, холодної води чи опалення ви можете подати щодня від 10 до 18:00, суб. до 15:00, крім неділі. У інші дні місяця показники можна подавати до ЦОС, напряму до «Київтеплоенерго» чи «Київводоканал» (через сайт, за телефоном).
7. Щочетверга у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д (11:00-17:00) для вашої зручності консультує фахівець КП «Київтеплоенерго». Запрошуємо!
8. Щовівторка на вас чекає фахівець ПрАТ АК «Київводоканал» щодо постачання холодної води та водовідведення на Княжому затоні, 16Д. Щосереди – на Здолбунівській, 7Б.
9. Наступна консультація фахівця з управління соцзахисту щодо нарахування та монетизації субсидій - 13 березня, 10:00 - 13:00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.
10. Консультація фахівця управління пенсійного фонду також 13 березня, але з 14.00 до 17.00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.
11. Вже другий рік у нашій приймальні працює безкоштовна студія німецької мови під проводом досвідченого викладача Леоніда Синельникова. Наразі у нас навчаються понад сто дітей різного віку.
12. Поправити вимову складних звуків, а також визначити рівень готовності дитини до школи допоможе професійний логопед. Наступна безкоштовна консультація - 28 березня у приймальні на Княжому затоні, 16Д, 10:00 - 13:00.
Продуктивного тижня!

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

Події та анонси
Останнє відео

16.07.18 Громадська приймальня
Зміни


Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція стадіону СЗШ №62

Реконструкція стадіону СЗШ №62
#‎міст_Жандарка‬Громадські приймальні:

вул.Княжий Затон, 16д
тел.(044) 223-18-85
тел.(097) 297-86-41
тел.(063) 232-86-78

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний
вул.Здолбунівська, 7-Б (СЗШ № 111)
тел.(044) 353-85-16
тел.(093) 433-00-95
тел.(094) 853-85-16

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний

Соц.мережі:

facebook
facebook
twitter