Гончаров Володимир Валентинович

Діяльність у Київраді

06.04.2020

Чудового квітневого ранку, друзі!

Чудового квітневого ранку, друзі!

Переживаємо непрості часи, але ми з вами не втрачаємо оптимізму і надії на швидке повернення до звичного життя.
Традиційний #дайджест минулого тижня:

1. 3-го квітня відзначив 85-ту річницю заснування наш улюблений Дарницький район. Бажаємо розвитку та процвітання!


2. Команда Володимира Гончарова привітала Ростика Ябченка із успішним запуском українсько-німецької вікторини, за якою можна вивчати іноземну. Учень Леоніда Синельникова, викладача нашої студії німецької мови, що працює вже три роки у громадській приймальні, розробив авторську гру для оволодіння німецькою. Пройти вікторину
3. Столична влада вирішила особливо підтримати лікарів інфекційних відділень. Доплати київським медикам, які на передовій боротьби із коронавірусом, вже з цього місяця становитимуть до 10 тис. грн. На минулій сесії Київради ми передбачили 983,9 млн грн на медичну галузь столиці. Окрім лікарів інфекційних відділень, фінансова допомога буде надана усім медпрацівникам та техпрацівникам лікарень та поліклінік.
4. Епіцентр К, як соціально-відповідальна компанія, передбачила 150 млн грн допомоги країні на боротьбу із коронавірусом. Вже передано столиці безкоштовно сто тисяч масок, закуплено обладнання, в тому числі очікується поставка 150 апаратів ШВЛ. Надано постільну білизну та засоби гігієни Олександрівській лікарні, закуплено сучасне діагностичне обладнання для Хмельницького лабораторного центру. До лікарень передаються засоби захисту, ліки та медичне обладнання.
5. Продовжуються капремонти на окрузі. Нині бригада утеплює фасад на Здолбунівській, 11-А. Фінансування – бюджетне.
6. Наступного тижня розпочинається планова робота по заміні дверей на металопластикові у багатоповерхівках – із дерев’яних на сучасні енергоефективні. Найближчим часом заміна дверей продовжиться за такими адресами: Срібнокільська, 14, Урлівська, 3 та 3-Б, Дніпровська набережна, 26-А та Чавдар, 6.
Фінансування – бюджетне, як депутату, вдалось передбачити в Програмі соцекономрозвитку на поточний рік відповідні кошти.
7. Завершено чергові етапи заміни дверей на металопластикові за такими адресами: Урлівська, 3-А, 9; Урлівська, 15; Урлівській, 17 та 19.
8. На звернення дарничан Володимир Гончаров направив депутатське звернення на Дарницьку РДА щодо законності будівництва, що розпочалось біля метро Осокорки.
9. Також на Дарницьку РДА відправлено звернення про виконання дезінфекції в будинку, де виявлено випадок захворювання на коронавірус. За зверненням мешканців будинку.
10. Через стрімке зростання хворих на COVID-19, наші громадські приймальні перейшли на змінений графік. До покращення епідситуації ми працюємо від 10 до 15:00, окрім суботи на неділі.
Питання - за телефоном: (044)223-18-85, звернення надіслати листом на електронну пошту goncharov.press@gmail.com або мені в особисті повідомлення.
11. Від сьогодні Уряд запровадив більш жорсткі карантину і відповідальність за порушення.
‼️ Повний текст постанови Кабміну читайте тут. Тож за можливості залишайтесь вдома, не гуляйте групами, та не виходьте без маски.

Зичимо кожному міцного здоров’я та бадьорості духу.

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

30.03.2020

Дайджест минулого тижня

Дайджест минулого тижня

Доброго березневого ранку! Продовжуємо жити в умовах карантину та бережімо себе! #дайджест найголовніших подій минулого тижня:
1. В Україні запроваджено надзвичайну ситуацію, карантин триватиме попередньо до 24 квітня з можливістю його подальшого продовження. Громадський транспорт, як і раніше, продовжує свою роботу для співробітників, що забезпечують критично важливі сфери життя. Тимчасово заборонено користуватись дитячими та спортивними майданчиками.

2. У четвер відбулась сесія Київської міської ради. Ухвалено відповідний проект рішення, що дозволяє проводити засідання Київради та її органів у режимі онлайн. Відтак, продовжуємо працювати задля вирішення нагальних та важливих питань столиці під час надзвичайної ситуації.

3. Майже мільярд ( 983,9 млн грн) виділили на боротьбу із розповсюдженням коронавірусу. Кошти передбачені на закупівлю медобладнання, лікарських засобів, а також фінансову підтримку тих, хто протистоїть пандемії. Відтак, доплати лікарям становитимуть 4 тис грн, медсестрам – 3 тис грн. Для технічного персоналу лікарень і поліклінік передбачено по 1000 гривень.

4. 24 млн грн місто виділило на дезінфекційні засоби. Додатково в коло отримувачів включили територіальні центри, які щодня обслуговують самотніх і малозабезпечених людей.

5. Понад 300 млн грн виділили соціально-незахищеним громадянам. На сьогодні у Києві понад 12 тис одиноких киян похилого віку. Місто закуповуватиме для них продуктові набори та доставлятиме їх додому. Також передбачені надбавки у розмірі 2000 грн для соціальних працівників, які обслуговують самотніх непрацездатних киян на дому.

6. Ухвалили проект рішення про надання 50% знижки на оренду комунального майна на період протиепідемічних заходів у столиці. Підтримуємо підприємства та організації у кризовий час.

7. Київрада компенсує втрати КП «Київпастранс» та  «Київський метрополітен» у зв’язку із карантином. Місто також гарантує виплати їхнім працівникам заробітних плат. Загалом передбачено 780 млн грн.

8. Епіцентр, як соціально-відповідальна компанія, долучився до роботи з протидії розповсюдженню пандемії. Враховуючи складну ситуацію із медичним забезпеченням в Україні, оперативний штаб компанії, створений засновниками Олександром та Галиною Герегами прийняв рішення терміново виділити 150 млн гривень на боротьбу з коронавірусом.

9. Перша партія – 100 апаратів ШВЛ та інша медапаратура (постачальник ProMedTechnologies) буде доставлена Україну вже цього тижня. Друга партія за контрактом із компанією "Медгарант" надійде в кінці квітня. Строки поставок третьої партії – 18 апаратів – наразі узгоджуються.

10. 28 млн грн виділено благодійному фонду "Корпорація монстрів". Кошти підуть для забезпечення потреб Міністерства охорони здоров’я на придбання тестів для виявлення коронавірусу, засобів індивідуального захисту, медичних виробів, ліків та медичного обладнання для боротьби з COVID-19.

11. 100 тисяч масок передано на запит Київської міської держадміністрації, а Олександрійській клінічній лікарні надано постільну білизну та засоби особистої гігієни. Реагуючи на потреби влади міста компанія продовжить забезпечувати столичні заклади охорони здоров’я засобами захисту, гігієни та дезінфекції.

12. Епіцентр К передав Хмельницькому обласному лабораторному центру найсучасніше обладнання для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), що дає можливість виявити Covid-19 – ампліфікатор Real-time CFX-96 Touch. Також область отримала три кардіографи та сучасний рентген-апарат, лікарні забезпечені засобами захисту, необхідною технікою та постільною білизною.

13.  Робота на окрузі: у будинках по Урлівській, 3-А, 9, Урлівській, 15, Урлівській, 17 та 19 триває заміна дверей на металопластикові. Коштом міського бюджету – програма соцекономрозвитку на цей рік.

14. Бригада працює на фасаді по Здолбунівській, 11-А. Продовжується утеплення стіни. Фінансування – бюджетне, програма соцекономрозвитку столиці на цей рік.

15. Через загрозу поширення інфекції наші громадські приймальні перейшли на змінений графік. До покращення епідситуації ми працюємо від 10 до 15:00, окрім суботи на неділі. Питання можна поставити телефоном: (044)223-18-85, звернення надіслати листом на електронну пошту goncharov.press@gmail.com або мені в особисті повідомлення.

Залишайтесь вдома та будьте здорові!

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

23.03.2020

На Здолбунівській, 11-А продовжується капремонт фасаду

На Здолбунівській, 11-А продовжується капремонт фасаду

Бригада будівельників працює на фасаді по Здолбунівській, 11-А. Продовжується утеплення фасадної стіни. Фінансування – бюджетне, програма соцекономрозвитку столиці на цей рік.
У 2020-му на 21 та 22 округах Київради планується утеплити п’ять багатоповерхівок.

Перелік адрес і детальні плани на рік по капремонтам тут.

Всім добра та не хворіти!

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

23.03.2020

Володимир Гончаров: "Друзі, усім 36,6! Карантин у столиці продовжується, а я підсумую минулий тиждень"

Володимир Гончаров:

1) Від сьогодні в столиці посилюються карантинні заходи. Вводиться режим надзвичайної ситуації. Зокрема, громадський транспорт перевозитимелише співробітників, які їдуть на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя міста. Це - медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКГ, люди, які працюють в продуктових магазинах та аптеках.

2) Раніше - з 12 березня тимчасово закрито садочки і школи, скасовано масові заходи, та обмежено роботу ТЦ, а із 17 –го орієнтовно до 3 квітня обмежено рух метро.

3) Підготовлено проект рішення, який вже завізував мер, про 50% знижку орендної плати до 31 липня цього року за оренду комунального майна в столиці. Проголосуємо на найближчому засіданні.

4) Міська влада закликала підприємства, установи та організації, для яких неможливо перейти на дистанційний режим роботи, дотримуватися антиепідемічних заходів, аби не допустити виникнення та поширення випадків захворювання на COVID-19.

5) Тимчасово заборонено користуватись дитячими та спортивними майданчиками.

6) Коштом столичного бюджету лікарні Києва доповнились 39 новими каретами швидкої та двома експрес-лабораторіями для швидкого тестування.

7) Поповнюються лікарні і апаратами штучної вентиляції легень. Нині їх в Києві вже понад 300. Сто апаратів ШВЛ від компанії ЕпіцентрК для лікарень Києва та інших регіонів України, замовлені та очікується їхня доставка. Відпрацьовуємо можливість замовити ще одну партію апаратів штучної вентиляції легень.

8) Також компанія ЕпіцентрК безкоштовно передала місту сто тисяч медичних масок, що будуть розподілені по медичним закладам столиці.

9) По округу. В будинку на Здолбунівськй, 11-А утеплюється фасад.

10) В будинках по Урлівській, 9, Урлівській, 15, Урлівській, 17 та 19 триває заміна дверей на металопластикові. Коштом міського бюджету – програма соцекономрозвитку на цей рік.

11) Через загрозу поширення інфекції наші громадські приймальні перейшли на змінений графік. До покращення епідситуації ми працюємо від 10 до 15:00, окрім суботи на неділі. Питання можна поставити телефоном: (044)223-18-85, звернення надіслати листом на електронну пошту goncharov.press@gmail.com або мені в особисті повідомлення.

12) Тимчасово призупинено в приймальні прийом фахівців та робота студії німецької для дітей. Про відновлення консультації та уроків повідомлю додатково.

Всім зичу здоров’я, терпіння і здорового глузду. Все буде добре! Ми ж українці – у нас інакше і бути не може!

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

11.03.2020

Закріплення землі за освітніми закладами

Закріплення землі за освітніми закладами

Готуємось до завтрашньої сесії Київради.

І маємо безпрецедентний випадок - завтра буде проголосовано 362 проекти рішень по закріпленню земельних ділянок за освітніми закладами столиці.

Загалом за три роки наполегливої роботи нашої комісії, за інформацією Департаменту земельних ресурсів, землю закріпили за 442 освітніми закладами, 18 в роботі.

Це фундаментальна робота нашої постійної комісії. Дякую всім колегам за підтримку і співпрацю.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

05.03.2020

Що у нас по плану на 20-й рік

УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ

На наступний рік за Програмою соцекономрозвитку столиці фасади буде утеплено у 5 будинках:

• Срібнокільська, 22-А

• Урлівська, 3

• Урлівська, 1/8

• Здолбунівська, 11-А

• Здолбунівська, 11-Б

ЗАМІНА ВІКОН (ДВЕРЕЙ), 14 будинків:

• Чавдар, 6

• Анни Ахматової, 39-Б

• Срібнокільська, 14

• Княжий Затон, 16-А

• Княжий Затон, 16-Б

• Урлівська, 3

• Урлівська, 3-А

• Урлівська, 3-Б

• Урлівська, 9

• Урлівська, 11/44

• Урлівська, 11-А

• Урлівська, 15

• Урлівська,17

• Урлівська, 19

КАПРЕМОНТ ВХІДНИХ ГРУП (вхід до під’їзду):

• Урлівська, 11-А

КАПРЕМОНТ АСФАЛЬТУ, 18 адрес:

• Анни Ахматової, 39-Б

• Анни Ахматової, 39-А

• Урлівська, 1/8

• Урлівська, 5-А

• Урлівська, 9

• Урлівська, 11-А

• Урлівська, 11/44

• Княжий Затон, 13

• Княжий Затон, 17-А

• Княжий Затон, 17-Б

• Срібнокільська, 22-А

• Сортувальна, 2

• Здолбунівська, 1

• Здолбунівська, 3

• Здолбунівська, 5

• Здолбунівська,7-А

• Здолбунівська, 9

• Здолбунівська,11

ОСВІТА:

Утеплення фасадів (2 етап):

• Школа № 111 (Здолбунівська, 7-Б)

• Школа № 62 (Княжий Затон, 17-В)

Капремонт приміщень:

• Гімназія «Київська Русь» (Гмирі, 2-В)

• Школа № 329, «Логос» (Урлівська, 19-Б)

• У центрі позашкільної освіти на Здолбунівській, 7-Б буде встановлено пандус та облаштовано санвузли у рамках програми «безбар’єрне середовище»

• Відновиться реконструкція стадіонів у школах № 111 та 62. У Програмі соцекономрозвитку закладено фінансуванні у сумі 5 млн грн на кожен заклад освіти. При перегляді Програми у квітні Володимир Гончаров планує залучити додаткове фінансування.

*адресний перелік об’єктів, за якими в 2020-році планується проведення капітальних ремонтів бюджетним коштом, затверджено згідно Розпорядження № 141 Дарницької РДА.

• Розчищення озер Жандарка та Підбірна, фінансування на роботи по створенню парків Жандарка та Берковщина, нові спортивні майданчики воркаут та дитячі майданчики та багато-багато інших об'єктів, де розпорядниками коштів є не Дарницька адміністрація, а інші комунальні установи. Перелік опублікую пізніше.

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

28.02.2020

Продовжується закріплення землі за навчальними закладами

Продовжується закріплення землі за навчальними закладами

Продовжуємо працювати над важливим питанням – закріплення землі за навчальними закладами столиці. Вчора на сесії Київради закріпили землю більш ніш за 30-ма навчальними закладами Києва:

Дніпровський район:
НВК №156, ЗДО №701, ЗДО №474 ЗДО №62, ЗДО №412 , ЗДО №568, ЗДО №166

Дарницький район:
ЗДО №505, ЗДО №787, школа № 302, ШДС «Пролісок», школа №309, ЗДО № 773

Подільський район:
ЗДО №8, ШДС «Паросток»

Святошинський район:
школа №162, школа №196, школа №288, ЗДО №567, ЗДО №615

Солом’янський район:
Школа «Ерудит»

Голосіївський район:
ЗДО № 389, школа № 36, НВК «Ромашка», школа № 22, ЗДО №371, школа №92, медична гімназія №33, ЗДО №262, ЗДО №61, ЗДО №117, школа №108

Працюємо далі!

#Гончаров #Освіта


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

26.02.2020

Де можна здати папір, скло, пластик, і отримати за це грошову компенсацію?

Де можна здати папір, скло, пластик, і отримати за це грошову компенсацію?

Отримав відповідь від Дарницької адміністрації щодо переліку адрес приймальних пунктів вторсировини. У Дарницькому районі таких пунктів більше тридцяти:

 • Вул. М. Драгоманова,9
 • Вул. Є.Чавдар, 1
 • Вул. Декабристів,9
 • Вул. Ревуцького,33
 • Вул. Ревуцького,27
 • Харківське шосе, 158
 • Вул. Тростянецька, 6-Г
 • Харківське шосе, 146
 • Вул. Прип’ятська, 20
 • Вул. Гришка, 1
 • Пр. П.Григоренка, 39
 • Пр. М. Бажана, 32
 • Вул. Л.Руденко,11
 • Вул. Є.Харченка,23
 • Вул. Ревуцького,6-8
 • Вул. Урлівська, 10-А
 • Вул. Тростянецька (перехрестя Славгородської)
 • Вул. Горлівська, 38/40
 • Вул. Харченка 23-25
 • Вул. Привокзальна, 8
 • Вул. Здолбунівська, 5-А
 • Вул. Декабристів, 5
 • Пр. П.Григоренка,41
 • Вул. Бориспільська, 32-В
 • Вул. Тростянецька,6
 • Вул. Пасхаліна, 1
 • Вул. Бориспільська,34
 • Вул. Ревуцького, 18-А
 • Харківське шосе, 174
 • Вул. М.Драгоманова, 40-Б
 • Пр. П.Григоренка, 29
 • Вул. Зарічна, 44

Про розташування пунктів прийому вторсировини:
Сторінка 1 / Сторінка 2


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

Події та анонси

2019 рік у цифрах та фото
Дякуюємо громаді за плідну співпрацю!

Працюємо далі!


Останнє відео

Володимир Гончаров у програмі "Громадська приймальня" на ТРК "Київ" 03.03.2020


Проекти-переможці Громадського бюджету 2020

Зміни
Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція стадіону СЗШ №62

Реконструкція стадіону СЗШ №62#‎міст_Жандарка‬Громадські приймальні:

вул.Княжий Затон, 16д
тел.(044) 223-18-85
тел.(097) 297-86-41
тел.(063) 232-86-78
email: goncharov.press@gmail.com

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний
вул.Здолбунівська, 7-Б (СЗШ № 111)
тел.(044) 353-85-16
тел.(094) 853-85-16

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний

Соц.мережі:

facebook
facebook
twitter