Гончаров Володимир Валентинович

Діяльність у Київраді

05.04.2021

Дорожній сезон стартував, і для вас гарні новини!

Дорожній сезон стартував, і для вас гарні новини!

Почалися ремонти міжквартальних проїздів та тротуарів у дворах будинків за адресами: вул. Княжий Затон, 12, 14А, 14Б, 14В, 14Г, 16В!

Прохання до мешканців та їх гостей під час проведення ремонтних робіт прибрати свої авто з проїздів. Вибачте за тимчасові незручності.

Фінансування: Програма соцекономрозвитку на 2021 рік.

Далі будуть ремонти проїздів по Ахматовій, Григоренка, Бажана, Урлівській, Вишняківській, Срібнокільській та Тростянецькій. Про початок робіт повідомимо!


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

05.04.2021

Доброго квітневого ранку, друзі! Традиційно, #дайджест новин до ранкової кави:

Доброго квітневого ранку, друзі! Традиційно, #дайджест новин до ранкової кави:

1. Нагадаю, столиця – у червоній зоні. Відсьогодні закриті дитячі садки та школи. Громадський транспорт працює за спеціальними перепустками. Протокол комісії ТЕБ та НС

2. За результатами 2020 року звітуємо перед громадою. Нам є чим пишатись. Детальний перелік конкретних справ для району – на сайті goncharov.in.ua та на kmr.gov.ua.

3. У столиці, можна здати безкоштовний тест на коронавірус  у 71 пункті тестування. Для безкоштовного тестування потрібно мати направлення від лікаря. Мапа пунктів тестування на COVID-19 від МОЗ

4. Із 1 квітня до 1 листопада їздити 80 км/год. дозволено на 7 вулицях міста:
• просп. Р. Шухевича (від Північного мосту до вул. Оноре де Бальзака);
• вул. Набережно-Рибальська (від Гаванського мосту до вул. Електриків);
• Наддніпрянське шосе;
• Набережне шосе (від Поштовою площі до Наддніпрянського шосе);
• Столичне шосе (до вул. Академіка Заболотного);
• вул. Саперно-Слобідська (від вул. М. Грінченко до Північного мосту);
• просп. М. Бажана (від Південного мосту до Харківської площі).

5. Дитячий діагностичний центр на Урлівській,13 працюватиме!
Заклад має заборгованість перед медичним персоналом: лікарям не виплачують заробітну плату через халатне ставлення попереднього керівництва. Документи з приводу фінансових порушень попереднього керівництва вже передані в правоохоронні органи. Напрацьовується механізм виходу з кризової ситуації, що дасть змогу пацієнтам отримувати необхідні медичні послуги, а лікарям – працювати та отримувати зарплати. В найближчий час буде проведено конкурс на нового керівника медзакладу.

6. Озеро Срібний кіл буде облаштовано. У 2017 році Київрада підтримала проект рішення про створення парку навколо озера Срібний Кіл. Цього року на проектні роботи парку відпочинку навколо озера у Програмі соцекономрозвитку передбачено 1 млн 300 тис грн. Зараз проект на етапі розробки. Вже до осені фахівці готові презентувати ескізний проект парку та провести громадські обговорення.

7. Розпочався черговий етап утеплення школи №111 - робляться фасади внутрішнього двору та спортзалу. У попередні роки ми капітально відремонтували та утеплили фасади в частині, де розташована початкова школа, та Центр дитячої та юнацької творчості. Фінансування - Програма соцекономрозвитку на 2021 рік.

8. Разом з телеканалом «Трофей» провели дослідження водойми  на Жандарці. Це дасть змогу визначити якість водного середовища, видовий склад та чисельність риби. Офіційні висновки зроблять фахівці Національного університету біоресурсів та природокористування України. На основі досліджень буде визначено наступну дату зариблення Жандарки.

9. У парку на Берковщині встановлено сучасні лавки, облаштовано парковку, пішохідні доріжки, підготовано 2000 м2 під озеленення парку. Силами КП УЗН Дарницького району та КП "Плесо" триває розчистка та вивіз сухостоїв, розрівнення ґрунту. Будівельні роботи в рамках проекту розпочнуться орієнтовно з середини квітня, після проведення тендерів та заключення договору з підрядною організацією.

10. З 10 числа приймаємо приймаємо показники лічильників холодної та гарячої води.  Скриньки для показників у приймальнях на Княжому Затоні, 16Д та Здолбунівській, 7Б.

Ваші питання та звернення надсилайте на goncharov.press@gmail.com. Графік роботи громадської приймальні на час карантину: 10:00-15:00, сб, нед - вихідний. Тел. (044)223-18-85.

Бережіть себе !


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

01.04.2021

Дитячий діагностичний центр на Урлівській, 13 працюватиме!

Дитячий діагностичний центр на Урлівській, 13 працюватиме!

Закриття, перепрофілювання чи заміни на приватний медзаклад не буде‼️

Щойно відбулась зустріч за участю заступниці КМДА Старостенко Ганни,  заступника директора Департаменту охорони здоров’я КМДА,  заступника Голови ДРДА, начальника Відділу охорони здоров’я Дарницького району, медичного персоналу Центру та мешканців району.

Ситуація наступна. Заклад має заборгованість перед медичним персоналом: лікарям не виплачують заробітну плату з минулого року через халатне ставлення попереднього керівництва. Відтак лікарів змусили йти за власний рахунок, скорочувати години роботи та недотримувати кошти. 

Ситуація неприпустима!  Сьогодні медики, як ніколи, потрібні людям! Тим більше  - Дарниця – найбільш густонаселений район, а діагностичний Центр на Урлівський - один з найбільших на Лівому березі!

На сьогодні документи з приводу фінансових порушень попереднього керівництва вже передані в правоохоронні органи. Винні мають бути притягнуті до відповідальності, а кошти повернуть лікарям! Про це запевнив Заступник директора Департаменту охорони здоров'я.

Наразі ж напрацьовується механізм виходу з кризової ситуації, що дасть змогу пацієнтам отримувати необхідні медичні послуги, а лікарям – працювати та отримувати належні зарплати. Крім того, в найближчий час, в межах закону, буде проведено конкурс на нового керівника медзакладу.

Місто, представники депутатського корпусу, районна державна адміністрація – всі на стороні медзакладу та людей!


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

30.03.2021

Гарні новини!

Гарні новини!

Розпочався черговий етап утеплення школи №111!
Проводяться роботи з утеплення фасадів внутрішнього двору та спортзалу школи.

У попередні роки ми капітально відремонтували та утеплили фасади в частині, де розташована початкова школа, та Центр дитячої та юнацької творчості.

Фінансування бюджетне - Програма соцекономрозвитку на 2021 рік.

#ГончаровДарниця #Замість_тисячі_слів


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

25.03.2021

Ремонт асфальту на Гмирі

Ремонт асфальту на Гмирі

Сьогодні триває ремонт та ліквідація аварійно-небезпечної ямковості на вулиці Бориса Гмирі. Роботи виконує КП «ШЕУ» Дарницького району.

Також у районі йде механізоване прибирання та санітарна очистка дорожнього покриття району, зокрема вулиці Вербицького та Харківського шосе.

Про це інформує ДРДА.

Дорожній сезон розпочато.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

22.03.2021

Доброго ранку, друзі! До вашої уваги, традиційно о цій порі, #дайджест новин

Доброго ранку, друзі! До вашої уваги, традиційно о цій порі, #дайджест новин

1. У зв'язку із погіршенням епідситуації, столиця  з 20 березня по 9 квітня – у червоній зоні. Детальна інформація про перелік обмежень  – в протоколі комісії ТЕБ та НС - https://kmr.gov.ua/uk/content/protokol-zasidannya-postiynoyi-komisiyi-teb-ta-ns-shchodo-zaprovadzhennya-iz-20-bereznya
Окремо про транспорт та метро:
• наземний громадський транспорт працюватиме в половину свого навантаження, тобто з заповненням місць (відповідно до технічного паспорту) на 50 відсотків.
• метро працюватиме також. За словами секретаря Київради Володимира Бондаренка, обмеження в роботі метрополітену будуть діяти залежно від кількості пасажирів.

2. Місцева влада на чолі з мером Віталієм Кличко максимально підтримує малий та середній бізнес. У минулому році, ми звільнили бізнес від сплати пайової участі, вдвічі зменшили вартість оренди комунальних площ. У підприємців є можливість фактично не сплачувати за користування комунальним майном в орендованих у міста приміщеннях та не сплачувати за договорами розміщення засобів пересувної та сезонної торгівлі в разі повного припинення діяльності на весь період неможливості роботи. У разі ж провадження діяльності (якщо вона не заборонена умовами карантину) підприємці мають можливість сплачувати лише 50% від розміру певних місцевих зборів за весь період карантинних обмежень.

3. В Дарницькому районі розширено госпітальну базу для прийому хворих з COVID-19. Кількість місць збільшилася на 50 ліжок на базі Київської міської клінічної лікарні № 1 (Харківське шосе, 121). За інформацією ДРДА, також 10 нових ліжок з’явилося для надання допомоги вагітним, які захворіли ковідом у КНП «Академія здоров'я  людини» (адреса така ж сама).

4. У столиці працюють два пости моніторингу повітря, один з який в Дарницькому  районі - на вулиці Вербицького, 26. Минулого тижня Віталій Кличко особисто перевірив його роботу. Ця сучасна система здійснюватиме якісний та системний автоматичний моніторинг якості повітря. За даними якості повітря слідкуйте у онлайн-мапі: http://asm.kyivcity.gov.ua/. Наголошую, це тільки моніторинг. Для покращення екології нашого району й взагалі міста проводяться роботи з заміни фільтрів на сміттєспалювальному заводі «Енергія», триває реконструкція БСА,  висаджуються дерева.

5. Будівництво метро на Виноградар триває. Як інформує КП "Київський метрополітен", нині працює тунелепрохідницький комплекс та рухається до демонтажного ствола біля станції "Сирець", де на цей час виконуються роботи по його зустрічі. Нові станції будуть обслуговувати близько 100 тисяч пасажирів щодня, буде працевлаштовано 150 спеціалістів.

6. Подільсько-Воскресенський міст.
Тривають роботи на правобережних та лівобережних з’їздах, в першу чергу — на в’їзді на Верхній та Нижній вал. Йде перекладка інженерних комунікацій, вивозиться ґрунт, не придатний для дорожніх робіт, розмітка території під майбутні підпірні стіни, для яких замовлена спеціальна арматура.
З’їзд з мосту на вулицю Набережно-Хрещатицьку на завершальному етапі будівництва: встановлюються деформаційні шви, освітлення, перильні та шумозахисні огородження.

7. Будівництво стадіону школи №111 продовжується. Демонтується стара огорожа, завозяться матеріали, йде підготовка майданчиків для подальших робіт, тривають роботи з перенесення електричних мереж. На перший квартал 2021 року було передбачено на стадіон 5 млн грн. Далі будемо шукати фінансування для продовження будівництва при коригуванні бюджету. На стадіоні школи 62 роботи планується відновити  вже цього тижня.

8. Продовжуються роботи з утеплення фасадів медзакладу на Гмирі, 8, де будуть розташовані 4 амбулаторії. Далі за планом оздоблювальні внутрішні роботи, прокладання внутрішніх інженерних мереж та монтаж устаткування.

9. Мешканці приватного сектору Осокорків поскаржилися на великі купи сміття на стежках біля вул. Колекторна. Завдяки швидкий реакції працівників КП "УЗН" Дарницького району земельну ділянку прибрали. Дякую, що ви не проходите повз таких куп сміття та звертаєтесь до мене, ДРДА, до комунальних служб. Однак порядок починається з кожного з нас! Дбаємо про свій район - не тільки про свій двір чи квартиру!

10. Для вашої зручності, з 10 до 23 числа щомісяця приймаємо показники лічильників холодної та гарячої води. Скриньки для показників у приймальнях на Княжому Затоні, 16Д та Здолбунівській, 7Б.

11. Ваші питання та звернення надсилайте на goncharov.press@gmail.com або залишайте у наших громадських приймальнях: Княжий Затон, 16-Д, Здолбунівська, 7-Б. Графік роботи на час карантину: 10:00-15:00, сб, нед - вихідний.

Всім здоров’я!


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

04.03.2021

Нарешті дійшла черга до Дарницького мосту

Нарешті дійшла черга до Дарницького мосту
Залізнично-автомобільний міст через Дніпро буде добудовано спільними силами Укравтодору та Укрзалізниці. Про це 3 березня було підписано меморандум.
Як повідомив Укравтодор, роботи на мосту розпочнуться влітку, будуть завершені до кінця 2021 року.

Цей міст-довгобуд понад 10 років знаходиться у недобудованому стані. Автомобільний міст поруч із залізничним почали зводити у 2004 році. Через відсутність фінансування так і не провели другу чергу будівництва. Відсутність усього комплексу розв’язок та освітлення унеможливлює використання переходу на повну. Хоча має суттєвий резерв пропускної здатності.

Завершення робіт на мосту допоможе розвантажити міст Патона та Південний.

Зараз Дарницький міст залишається на балансі Укрзалізниці, а з боку Укравтодору отримує повну управлінську та операційну допомогу.

Це гарна новина. Чекаємо не просто початку робіт, а повного завершення будівництва!


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

Події та анонси
2019 рік у цифрах та фото
Дякуюємо громаді за плідну співпрацю!

Працюємо далі!


Останнє відео

Володимир Гончаров у програмі "Громадська приймальня" на ТРК "Київ" 03.03.2020


Проекти-переможці Громадського бюджету 2020

ЗміниРеконструкція СЗШ № 111

Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція стадіону СЗШ №62

Реконструкція стадіону СЗШ №62#‎міст_Жандарка‬Громадські приймальні:

вул.Княжий Затон, 16д
тел.(044) 223-18-85
тел.(097) 297-86-41
тел.(063) 232-86-78
email: goncharov.press@gmail.com

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-15:00
сб.: вихідний
нд.: вихідний
вул.Здолбунівська, 7-Б (СЗШ № 111)
тел.(044) 353-85-16
тел.(094) 853-85-16


Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-15:00
сб.: вихідний
нд.: вихідний

Соц.мережі:

facebook
facebook
twitter