Гончаров Володимир Валентинович

Діяльність у Київраді

21.10.2019

Доброго жовтневого ранку, друзі!
Як і кожного понеділка о цій порі – #дайджест найголовніших справ минулого тижня

Доброго жовтневого ранку, друзі!<br>Як і кожного понеділка о цій порі – #дайджест найголовніших справ минулого тижня

1) Дуже приємна новина – на Срібному Колі розпочалось будівництво нової зеленої зони. Реалізація ГБ №390. 26 жовтня о 10:00 запрошуємо усіх на толоку біля водойми.

2) Побували з інспекцією на заводі Енергія. Там вже завершено монтаж третього електрофільтру, запуск планується до кінця року після капремонту котла, де спалюється сміття. Справна робота фільтрів знизить рівень викиду шкідливого пилу у повітря, запевняють фахівці заводу.

3) На робочій групі із проекту парк Жандарка ухвалили рішення звернутись до КП Київзеленбуд з вимогою надати повний фінансовий звіт про витрачені за проектом кошти.

4) Продовжується будівництво нового бювету на Григоренка. Вже прокладені мережі електро- та водопостачання, завершується облаштування шестикутника гранітним каменем.

5) Підтримали боксерський турнір Козацькі звитяги, що організував клуб «Наша відповідь». У турнірі змагались більше ста юних боксерів. Вітаю переможців!

6) Долучились до організації екскурсії діток із школи 62 на хлібозавод Кулиничі.

7) У нашій приймальні щомісяця працює логопед. Запрошую 31 жовтня, 10:00- 13:00, у приймальню на Здолбунівській, 7Б.

8) Також нагадаю, що у нашій приймальні на Княжому Затоні, 16-Д продовжує свою роботу студія німецької мови для школяриків. Заняття – безкоштовні.

9) Подача тепла у квартири розпочнеться, коли температура на вулиці протягом трьох діб буде не вищою за 8 градусів. Тому поки є час, завітайте до приймальні на Княжий Затон, 16-Д на консультацію Київтеплоенерго. Кожний четвер, 11:00-17:00.

10) Із фахівцем управління соцзахисту по субсидіям можна проконсультуватись 13 листопада у приймальні на Княжому Затоні, 16-Д, 10:00-13:00.

11) Також 13 листопада, 14:00-17:00, на вас чекатиме представник управління пенсійного фонду, який надасть фахову консультацію. Приймальня Княжий Затон, 16-Д.

12) У громадській приймальні на Княжому Затоні продовжуються наші безкоштовні курси німецької для дітей.

13) Відновились консультації Київводоканалу. Наступна консультація 5 листопада, у вівторок, 14.00-17.00 у приймальні на Княжому затоні, 16Д.

14) Нагадуємо: до 23 числа кожного місяця приймаємо показники лічильників холодної, гарячої води та опалення. Скриньки для показників - у приймальнях на Княжому Затоні, 16Д та Здолбунівській, 7Б.

Бажаю вам, друзі, продуктивного робочого тижня.

Не забудьте 27 жовтня перевести стрілки на годину назад. Ми знову переходимо на зимовий час.

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

16.10.2019

Реалізація проекту парк Жандарка

Реалізація проекту парк Жандарка

Тривають засідання робочої групи при Дарницькій РДА щодо реалізації проекту парк Жандарка на Позняках. У 2020-2022 роках за умов необхідного фінансування на площі 7, 5 га буде створена нова зона відпочинку для киян.
На даний час фахівці завершили роботу над ескізним проектом, повністю погодженим із громадою. Наступний крок – виконання робочої проектної документації, і перша черга робіт.

За словами фахівців КО Київзеленбуд, на це необхідно 30 млн грн. Кошти планується передбачити у Програмі соцекономрозвитку на наступний рік. Володимир Гончаров максимально сприятиме цьому процесу.


Крім того, потрібно фінансування на виконання проекту землеустрою парку, що теж має виконати КО Київзеленбуд. Необхідні 200 тис. грн. з міського бюджету.
Одними із основних пунктів протоколу засідання стали:
- створити робочу групу при управлінні екології КМДА, яка на думку учасників, буде більш продуктивною. Саме управління екології є головним розпорядником коштів по виконанню проекту та його реалізації.
- Отримати звіт Київзеленбуду щодо витрачених коштів за проектом парк Жандарка за весь час роботи на ним.

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

09.10.2019

#бювет_на_Григоренка Триває робота

#бювет_на_Григоренка Триває робота

Вже укладено тротуарну плиточку довкола бювету. Починають обкладати мармуром колонку.
І є чудова новина – одна із сторін шестикутника альтанки обладнана пандусом, як ви і просили.

"Київ – європейське місто, і має бути облаштоване максимально зручно для різних груп населення", - зазначає депутат Київської міської ради Володимир Гончаров, за сприяння якого відбувається будівництво нового бюветного комплексу на Григоренка, 14-16.

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

30.09.2019

Дайджест за 23-29 вересня

Дайджест за 23-29 вересня

Доброго ранку, друзі!

Усі питають чи будуть місцеві вибори у цьому році. Поки питання офіційно не вирішено. Кому як, а нам так точно це не заважає працювати із жителями нашого округу та робити корісні справи для району далі.

До вашої уваги - #дайджест новин за минулий тиждень:

1) Слідкуємо за ситуацію зі станом екології у Дарницькому районі. Беремо участь у робочій групі при Дарницькій РДА, слідкуємо за показниками повітря та вимагаємо необхідних дій для покращення екологічного стану района. Чекаємо цього тижня на результати аналізів повітря та ґрунту на шкідливі речовини біля закладів освіти від Держпродспоживслужби.

2) На бюджетній комісії прийняли до розгляду проект прогнозу бюджету на 2020-2022 рр. Запланований бюджет столиці – майже 64 мільярди гривень. Більш детально по галузях можна подивитись тут: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2381100128875202&set=pcb.2381102655541616&type=3&theater

3) Будівництво бювету на Григоренка, 14, 16 наближується до завершення. Альтанка практично готова, ведуться роботи по благоустрою території біля бюветного комплексу. Просимо КП Київводфонд встановити пандуси.

4) Промоніторили як працює на нашому окрузі фізична охорона у закладах освіти від Муніципальна охорона. Адміністрація та батьки задоволені. Кількість конфліктів та псування шкільного майна помітно зменшилася за місяць роботи охорони.

5) Допомогли учням 62 школи стати ближче до зірок. Організували безкоштовний трансфер до Планетарію. Радий, що діткам екскурсія сподобалася. Дякую вчителям та батькам за організацію дозвілля учнів.

6) Завершено ремонтні роботи фасадів садочку №89 – тепер заклад гарно виглядає та зігріватиме діточок у холодну пору. Роботи у садочку №210 завершаться протягом тижня.

7) Заняття студії німецької мови для школярів йдуть повним ходом. Крім того, що вони безкоштовні, вони ще й дуже цікаві!

8) Увага! Відновлюються консультації фахівця Київводоканалу у нашій приймальні. Запрошую - 1 жовтня, у вівторок, з 14.00 до 17.00, Княжий Затон, 16Д.

9) 2 жовтня запрошуємо на консультацію фахівця з Пенсійного фонду, 14.00-17.00. Також Княжий Затон.

10) З третього жовтня відновлюється прийом дитячого логопеда: 10.00 – 13.00, Княжий Затон, 16Д.

11) 9 жовтня вас чекає консультація по субсидіям, з 10.00 до 13.00.

12) Щочетверга проводяться щотижневі консультації фахівця Київтеплоенерго. 11:00-17:00. Приходьте!

13) До 23 числа кожного місяця приймаємо показники лічильників холодної та гарячої води. Скриньки для показників - у приймальнях на Княжому Затоні, 16Д та Здолбунівській, 7Б.

14) Консультації з питань субсидій та пенсій у наших громадських приймальнях відновляться найближчим часом. Слідкуйте за анонсами, обов’язково повідомимо!

Усім продуктивного тижня! Нехай усе вдається!

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

16.09.2019

Дайжест новин за 9-15 вересня

Дайжест новин за 9-15 вересня

Доброго ранку, друзі!

Cподівалися, що нарешті після усіх виборів та призначень запрацює вже Київрада, за останні 4 місяці накопичилося багато проблем. Але більшість депутатів вирішили не з’явитися на засідання та зірвали розгляд важливих питань для киян.

А моя команда далі працює на окрузі. За минулий тиждень читайте #дайджест новин

1) Ситуація із екологічним станом в районі має бути вирішена негайно! Беремо участь в засіданнях робочої групи, яка досліджує стан повітря та з'ясовує походження неприємних викидів у повітря. Як член бюджетної комісії, підтримую внесення пропозицій до бюджету 2020 максимально можливої суми на модернізацію сміттєспалювального заводу Енергія. Також направив депзвернення до Управління екології та природних ресурсів КМДА щодо можливостей негайного вирішення проблеми.

2) Бюветний комплекс на Григоренка, 14,16 мають завершити до кінця вересня. Нині робочі займаються дахом альтанки, який буде приємного синього кольору. Підхід буде облаштовано тротуарною плиткою.

3) Німецька безкоштовна студія розпочала свій новий навчальний семестр у нашій приймальні. Студія працює вже третій рік. Нині у нас навчаються понад 80 дітей. Бажаємо легкого засвоєння новий матеріалів!

4) На виконання звернення жителів зрізали бур’яни алергенної амброзії на значній площі біля Григоренка, 14,16, поруч із садочком № 550. Дякую громаді за активність.

5) Добігають завершення фасадні роботи у садочках №89 та 210.

6) Увага! Логопед у жовтні розпочинає свої консультації у наших громадських приймальнях. Запрошую 3 жовтня до Княжого Затону, 16Д, з 10 до 13.00.

7) Щочетверга проводяться щотижневі консультації фахівця Київтеплоенерго. Приходьте! 11:00-17:00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.

8) До 23 числа кожного місяця приймаємо показники лічильників холодної та гарячої води. Скриньки для показників - у приймальнях на Княжому Затоні, 16Д та Здолбунівській, 7Б.

9) Консультації від Київводоканалу, з питань субсидій та пенсій у наших громадських приймальнях відновляться найближчим часом. Слідкуйте за анонсами!

Продуктивного тижня!


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

12.09.2019

До кінця вересня мають завершити!

До кінця вересня мають завершити!

Будівництво сучасного бюветного комплексу на Григоренка, 14 добігає завершення.
Тут набір води буде ще зручнішим, крани будуть розташовані трішки нижче, ніж в бюветі на Урлівській. Підхід буде облаштовано тротуарною плиткою.

Нині робочі займаються дахом альтанки, який буде приємного синього кольору.

#Замість_тисячі_слів   #бювет_Григоренка   #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

19.08.2019

Традиційний #Дайджест новин до вранішньої кави (12-19 серпня)

Традиційний #Дайджест новин до вранішньої кави (12-19 серпня)

1) Вручили подаруночки переможцям онлайн-конкурсу спортивної фотографії. Усі дуже-дуже великі молодці!!! Що займаєтесь спортом і підтримуєте активний спосіб життя!
2) Допомогли організувати поїздку діток із багатодітних родин до національного парку «Межигір’я». Судячи з фото, малеча гарно повеселилась.

3) На фасаді школи № 111 продовжуються роботи із утеплення.
4) Завершають фасадні роботи у садочках №89 та 210.
5) Також триває ремонт у трьох класах початкової школи (СЗШ № 111).
6) Ремонтні роботи у шкільних аудиторіях також стартували у закладі №62.
7) Допомогли ОСББ на Урлівській, 17 із будівельними матеріалами для поточного ремонту.
8) Бюветний комплекс на Григоренка, 14-16 вже скоро буде з альтанкою. Розпочались наземні роботи.
9) Всі чотири фасадні стіни на Срібнокільській, 14 вже готові! Утеплено. Фінансування – бюджетне.
10) Для вашої зручності продовжуються щотижневі консультації фахівця Київтеплоенерго. Щочетверга, 11:00-17:00, громадська приймальня на Княжому Затоні, 16Д.
11) До 23 числа кожного місяця приймаємо показники лічильників холодної та гарячої води. Скриньки для показників - у приймальнях на Княжому Затоні, 16Д та Здолбунівській, 7Б.
12) Увага! Консультації від Київводоканалу, а також з питань субсидій та пенсій у наших громадських приймальнях відновляться вже восени. Додатково повідомлю в ФБ!

Бажаю вам друзі, ефективного тижня! І багато-багато позитиву!

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

08.08.2019

Продовжується будівництво бювету на Григоренка

Продовжується будівництво бювету на Григоренка

Новий бюветний комплекс скоро з’явиться на Григоренка, 14-16. Свердловина – 240 м пробурена.
Виконані проби на якість питної води.
Нині прокладають інженерні мережі між камерою, де схована свердловина та майбутньою альтанкою.

На наступному тижні планується розпочати роботи із побудови альтанки, де будуть розташовані колонки.

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

Події та анонси

Проекти-переможці Громадського бюджету 2020

ЗміниОстаннє відео

16.07.18 Громадська приймальняЗміни


Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція стадіону СЗШ №62

Реконструкція стадіону СЗШ №62#‎міст_Жандарка‬Громадські приймальні:

вул.Княжий Затон, 16д
тел.(044) 223-18-85
тел.(097) 297-86-41
тел.(063) 232-86-78
email: goncharov.press@gmail.com

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний
вул.Здолбунівська, 7-Б (СЗШ № 111)
тел.(044) 353-85-16
тел.(093) 433-00-95
тел.(094) 853-85-16

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний

Соц.мережі:

facebook
facebook
twitter