Гончаров Володимир Валентинович

Останні новини

13.07.2020

Доброго понеділка, друзі! Гарного настрою та плідного робочого тижня.

Доброго понеділка, друзі! Гарного настрою та плідного робочого тижня.

1. 20 млн грн передбачили для постраждалих на Крушельницької, 1/5 на пленарному засіданні Київради. Для ремонту, придбання меблів та техніки у нові квартири, надані державою.

2. У Дарницькому районі з’явиться новий дитсадок - № 741 на проспекті Миколи Бажана, 7–Є, розрахований на 210 діток. Про це проголосували на засіданні Київради. Нові або відновлені комунальні садочки також відкриються в Святошинському та Деснянському районах столиці. Загалом 4 дошкількі заклади.

3. Проект побудови спортмайданчиків на Берковщині отримав схвалення інвестиційної комісії Київради. Нагадаю, у 2017 році ми проголосували за створення там парку відпочинку на 8 га.

4. Цього тижня завершили капремонт фасадної стіни на Урлівській, 3. Фінансування передбачене бюджетом столиці. Після виконання робіт залишилась частина коштів, ми запропонували підрядникам розпочати утеплення другої стіни на цьому будинку.

5. Днями стартує утеплення торцевої стіни на Урлівській, 1/8. Фасадна стіна була утеплена у попередні роки. Фінансування – бюджетне.
Цьогоріч також відбулись капремонти фасадів на Здолбунівській, 11-А та 11-Б.

6. На Осокорках на озері Підбірна продовжуються роботи із прочищення зливного колектора. Дякую активності громади та КП Плесо за важливу роботу!

7. Східці на м. Славутич мають жахливий вигляд і є небезпечними. Звернувся до Дарницького ШЕУ та КП «Київський метрополітен» невідкладно розпочати ремонт аварійних східців.

8. Завершено ремонт асфальтобетонного покриття у дворі будинків Урлівська,1/8 та Княжий Затон,13. Всі недоліки по якості усунули – дякую мешканцям за небайдужість!

9. Цього року вже замінено асфальт на 11 адресах: Здолбунівській,1, 5, 7, 7-А, 11, Сортувальній, 2, Ахматової, 39-А, 39-Б, Урлівській, 5-А та 5-Б, Урлівська, 9. Фінансування бюджетне – програма соцекономрозвитку Києва на 2020 рік.

10. Нові металопластикові двері на сходових клітинах встановлено у 15 багатоповерхових будинках: Срібнокільська, 14, Княжий Затон, 16-А, Княжий Затон, 16-Б, Анни Ахматової, 39-Б, Дніпровська набережна, 26-А, Чавдар, 6, Урлівська, 3, Урлівська, 3-А, Урлівська, 3-Б, Урлівська, 9, Урлівська, 11-А, Урлівська, 11/44, Урлівська, 15, Урлівська, 17, Урлівська, 19.

11. За тиждень до різних інстанцій було направлено 17 депутатських звернень. По питанням благоустрою, законності будівельних робіт та інших. Працюємо системно над вирішенням нагальних проблем району.

12. З 10 до 23 число кожного місяця приймаємо показники лічильників холодної, гарячої води. Скриньки для показників - у приймальнях на Княжому Затоні, 16-Д та Здолбунівській, 7-Б.

❗️ Через загальнодержавний карантин наші громадські приймальні працюють за зміненим графіком: з 10 до 15:00, окрім суботи на неділі. Телефон приймальні: (044)223-18-85. Залишаємось на зв’язку 24/7!

Бережіть себе, пам'ятайте: здоров'я та життя - понад усе

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

12.07.2020

Друзі, вітаю зі святом Петра і Павла!

08.07.2020

Київрада виділила 20 млн грн постраждалим внаслідок вибуху в багатоповерхівці на Позняках

Київрада виділила 20 млн грн постраждалим внаслідок вибуху в багатоповерхівці на Позняках

Вчора на пленарному засіданні Київради, разом з колегами підтримали рішення виділили кошти для виплати одноразової адресної матеріальної допомоги постраждалим внаслідок руйнування будинку на вул. Соломії Крушельницької, 1/5. Гроші передбачені для проведення ремонтних робіт та придбання меблів і необхідної побутової техніки. Загалом це 20 мільйонів гривень.

Відтак, для проведення ремонтних робіт передбачаються кошти у розрахунку 2925 грн за метр квадратний. Щоб придбати мінімально необхідні меблі для двокімнатної квартири, міська рада заклала суму в 124 тисячі гривень. Для трикімнатної квартири необхідно трохи більше 140 тисяч гривень.

Міський Голова зазначив, що матеріальну допомогу від міста – від 50 до 100 тисяч гривень – отримали вже 30 постраждалих. І найближчими днями виплати отримають усі. Крім того, фонд «Майбутній Київ» надав по 2,5 тисячі гривень постраждалим мешканцям на відновлення документів.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

07.07.2020

Глибоко обурений якістю виконання робіт ремонту міжквартальних проїздів на Княжому Затоні,13 та Урлівській, 1/8!

Глибоко обурений якістю виконання робіт ремонту міжквартальних проїздів на Княжому Затоні,13 та Урлівській, 1/8!

Тротуари не відремонтовані належним чином, ямковий ремонт проведено неякісно, а люки закатані під асфальт.
Як депутат Київради системно працюю над тим, аби необхідні кошти на дані роботи було виділено. Відповідно, замовник робіт має контролювати хід, виконання та якість ремонту!

Дякую мешканцям за громадський контроль та негайно звертаюсь до замовника – Управління капітального будівництва Дарницького району з вимогою усунути всі недоліки та створити безпечні умови для пересування як пішоходів, так і автівок!


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

07.07.2020

У Києві з’явиться ще 4 комунальних дитсадки

У Києві з’явиться ще 4 комунальних дитсадки

Щойно на пленарному засіданні Київради підтримали рішення про створення 4 комунальних закладів дошкільної освіти.

З’явиться дитячий садок № 741 на проспекті Миколи Бажана, 7–Є. Це дасть можливість забезпечити 210 дітей Дарницького району дошкільною освітою.

Ясла-садок № 536 відкриють за адресою вулиця Бахмацька, 35 (Святошинський район). Новий дошкільний заклад значно розвантажить мікрорайон і сусідні дитсадки, адже його потужність розрахована на 130 дітей, це орієнтовно 7 груп.

Мешканці 24 мікрорайону на Троєщині отримають довгоочікуваний дитячий садок на 260 місць. У мікрорайоні проживає близько 15 тисяч мешканців, тому потреба у місцях в дитячих садочках надзвичайно висока.

Буде відновлено роботу комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) на вул. Закревського, 15-А, у Деснянському районі. Він зможе вмістити близько 250 дітей.

Видатки на утримання дитячих садків здійснюватимуться за рахунок коштів, передбачених бюджетом міста для головного розпорядника по галузі «Освіта» на відповідний рік.

#Освіта #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

06.07.2020

Доброго липневого ранку! Чудового літнього настрою! #дайджест подій минулого тижня:

Доброго липневого ранку! Чудового літнього настрою! #дайджест подій минулого тижня:

1. Відповідно до постанови уряду, з 1 липня Київ посилив протиепідемічні заходи, про це Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції. Зокрема, обмежено час роботи закладів громадського харчування та розважальних закладів (у тому числі, кінотеатрів) – до 22-ої години. Обмежено також проведення масових заходів культурного, розважального, спортивного, рекламного характеру. 

2.100 талановитих дітей столиці, які показали себе на олімпіадах, у культурному, дослідницькому, громадському житті школи отримають стипендії Київради. Другого липня відбулось засідання комісії з визначення претендентів на отримання стипендій Київської міської ради
Персональна стипендія призначається на один рік, і становивтиме 1 тис. грн на місяць. У бюджеті Києва по галузі «Освіта» на 2020 рік передбачено один млн. грн. на виплату відзнак. 

3. Ситуація по стадіонам 62 та 111 шкіл. Із відповіді ДРДА, яка є головним розпорядником коштів по будівництву, - управління освіти уклало договори на коригування проектно-кошторисної документації та експертної оцінки ремонту стадіонів. По завершенню відбудуться тендери на проведення робіт. На цей рік нам вдалось передбачити у бюджеті по 5 млн грн на кожен стадіон.

4.Планомірно працюємо над вирішенням ускладненого руху по вул. Центральній та «Підващенка». Звернувся до Департаменту транспортної інфраструктури з  проханням невідкладно здійснити необхідні заходи привласнення назви та проведення ремонту і благоустрою вулиці "Підващенка" із вирішенням питання передачі на баланс.

5. Кількість торгівців біля метро Осокорки, Позняки, Харківська, на прохідних вулицях зростає. Це не лише антисанітарія і захаращення сміттям, а й перешкода на шляху людей, що звужує проходи і робить пересування небезпечним і повільним. Звернувся до поліції негайно провести рейди та припинити діяльність нелегальних стихійних ринків. Депутатські звернення щодо несанкціонованої торгівлі направлені за такими адресами: поруч з будинком 22/20 на Григоренка, поруч м.Осокорки , м.Позняки та поруч будинку 13 на Урлівській.

6. Відповідно до ваших звернень відбуваються ремонтні роботи огорожі на спортивному майданчику у дворі будинку 28 по вул. Чавдар. 

7. Відремонтовано (проведено зварювальні роботи) огороджувальні перила на пішохідному мостовому переході через Жандарку. Нагадаю, раніше невідомі понівечили частину перил, чим створили небезпеку проходу через міст. Дякую за ваші своєчасні звернення. 

8. Відпрацьовуємо звернення мешканців: минулого тижня в різні інстанції було направлено сімнадцять депутатських звернень щодо питань благоустрою, будівельних робіт, надання інформації, тощо. Працюємо системно над вирішенням нагальних питань громади.

9. На завершальному етапі проведення капітального ремонту фасадної стіни на Урлівській, 3. Цьогоріч відбулись капремонти фасадів на Здолбунівській, 11-А та 11-Б. Фінансування – бюджетне, програма соцекономрозвитку на 2020 рік.

10. На численні звернення мешканців виконано ремонт асфальтобетонного покриття у дворі будинків Урлівська,1/8 та Княжий Затон,13.

11. Завершено заміну асфальтобетонного покриття одразу кількох міжквартальних проїздів на Здолбунівській,1, 5, 7, 7-А, 11 та Сортувальній, 2.

12. Капремонти міжквартальних проїздів завершено на Ахматової, 39-А, 39-Б, Урлівська, 5-А та 5-Б, Урлівська, 9. Фінансування бюджетне – програма соцекономрозвитку Києва на 2020 рік.

13. За програмою енергоефективності у 15 будинках замінили дерев’яні двері на металопластикові: Срібнокільська, 14, Княжий Затон, 16-А, Княжий Затон, 16-Б, Анни Ахматової, 39-Б, Дніпровська набережна, 26-А, Чавдар, 6, Урлівська, 3, Урлівська, 3-А, Урлівська, 3-Б, Урлівська, 9, Урлівська, 11-А, Урлівська, 11/44, Урлівська, 15, Урлівська, 17, Урлівська, 19.

14. З 10 до 23 число кожного місяця приймаємо показники лічильників холодної, гарячої води. Скриньки для показників - у приймальнях на Княжому Затоні, 16-Д та Здолбунівській, 7-Б.

15. Через карантинні обмеження наші громадські приймальні працюють за тимчасово зміненим графіком: з 10 до 15:00, окрім суботи на неділі. Телефон приймальні: (044)223-18-85. Залишаємось на зв’язку 24/7!

Бережіть себе та пам’ятайте про заходи безпеки!

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

05.07.2020

Приємні спогади

 


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

02.07.2020

Не дамо перетворити Київ на «Шанхай»! Стоп несанкціонованим ринкам!

Не дамо перетворити Київ на «Шанхай»! Стоп несанкціонованим ринкам!

Кількість торгівців біля метро Осокорки, Позняки, Харківська, на прохідних вулицях зростає у геометричній прогресії. Це не лише антисанітарія і захаращення сміттям (рештками тари та непроданого товару), а й перешкода на шляху людей, що звужує проходи і робить пересування небезпечним і повільним.

Звертаюсь до поліції негайно провести рейди та припинити діяльність нелегальних стихійних ринків. Торгівля має бути цивілізованою.

Депутатські звернення щодо несанкціонованої торгівлі поруч з будинком 22/20 на Григоренка, поруч м.Осокорки , м.Позняки та поруч будинку 13 на Урлівській – вже направлено.

Дякую, друзі, за ваші звернення, що б’єте на сполох, і не залишаєтесь осторонь важливої проблеми.

Київ – європейське місто.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

Події та анонси


2019 рік у цифрах та фото
Дякуюємо громаді за плідну співпрацю!

Працюємо далі!


Останнє відео

Володимир Гончаров у програмі "Громадська приймальня" на ТРК "Київ" 03.03.2020


Проекти-переможці Громадського бюджету 2020

Зміни
Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція стадіону СЗШ №62

Реконструкція стадіону СЗШ №62#‎міст_Жандарка‬Громадські приймальні:

вул.Княжий Затон, 16д
тел.(044) 223-18-85
тел.(097) 297-86-41
тел.(063) 232-86-78
email: goncharov.press@gmail.com

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-15:00*
сб.: вихідний
нд.: вихідний
*на час карантину
вул.Здолбунівська, 7-Б (СЗШ № 111)
тел.(044) 353-85-16
тел.(094) 853-85-16

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-15:00*
сб.: вихідний
нд.: вихідний
*на час карантину

Соц.мережі:

facebook
facebook
twitter