Гончаров Володимир Валентинович
Підсумки 2018 р.

Останні новини

20.05.2019

#дайджест новин, що вдалось виконати за попередній тиждень

#дайджест новин, що вдалось виконати за попередній тиждень

1) Стартувало голосування за Громадські проекти-2020. Це можна зробити до 6 червня. Цьогоріч подано рекордну кількість – 2119 на суму понад мільярд гривень. https://gb.kyivcity.gov.ua/projects
2) Серед важливих рішень у сесійній залі колеги підтримали надання дозволу КО "Київзеленбуд" на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок – для створення парку відпочинку Жандарка та парку «Прибережний» на Берковщині.


3) Також передбачили з колегами на пленарному засідання майже 2,5 млрд грн на посилення безпеки на дорогах столиці.
4) Всією Україною відзначили день вишиванки – прекрасне свято, впевнений, що вишиту сорочку модно носити не лише на свята.
5) Передали до зони бойових дій необхідні бійцям речі: компресор, налобні ліхтарики, газові балончики та мастило для догляду за зброєю.
6) У школі №62 на Княжому Затоні, 17-В триває утеплення зовнішніх стін початкової школи. Кошти вдалось передбачити у Програмі соцекономрозвитку столиці на поточний рік.
7) На Здолбунівській,3, 3-Б та 3-В стартував перший етап заміни асфальтового покриття. Нині демонтований старий асфальт. За словами підрядників, завершать вже за два тижні.
8) У будинку на Здолбунівській, 7А продовжується утеплення фасадної стіни. Фінансування – програма соцекономрозвитку столиці на 2019 р.
9) У 21-22 округах розпочались капітальні ремонти у будинках. Заміна дерев’яних дверей на сучасні металопластикові проводиться за такими адресами: Ахматової, 43, Урлівська, 3, 3А, 3Б, 7, 15, 17.
10) Завершується перший етап освітньо-соціального проекту YOU&ME, який ми підтримали. Учні київських шкіл спілкувались із пацієнтами дитячих лікарень, вихованцями шкіл-інтернатів, допомагали їм покращити іноземну, створювали разом герб столиці, вчили історію та культуру. Неймовірний проект створила вчитель англійської Каміла Пономарьова Каміла Каміла та Здорове Людство.
11) У нашій студії німецької для дітей завершуються іспити, найкращі учні перейдуть на наступний рік навчання. Додатково буде оголошено набір нових студійців. Усі заняття для дітей безкоштовні.
12) 30 травня у приймальні на Здолбунівській, 7Б фаховий логопед надасть поради щодо правильної вимови звуків, визначить готовність дитини до школи. Запрошую.
13) Безкоштовна консультація фахівця з субсидій у приймальні на Здолбунівській, 7Б відбудеться 23 травня, 10:00 - 13:00. Запрошуємо!
14) Щодо пенсій можна проконсультуватись також 23 травня на Здолбунівській, 7Б, але від 14.00 до 17.00.
15) Прийом фахівця Київтеплоенерго - щочетверга у громадській приймальні на Княжому Затоні, 11:00-17:00. Також до 23 числа щомісяця можна подавати показники лічильників тепла та води (холодної та гарячої).
16) Щовівторка у приймальні на Княжому Заторні на вас чекає спеціаліст Київводоканалу.

Зичу вам вдалого робочого тижня!

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

16.05.2019

Зі святом української вишиванки!

15.05.2019

Розпочалося голосування за проекти Громадського бюджету-2020. Голосуйте!

Розпочалося голосування за проекти Громадського бюджету-2020. Голосуйте!

Почалось!! З 15 травня вже можна голосувати за проекти Громадського бюджету-2020.

Одна людина може проголосувати максимум за 5 проектів. За 1 проект – 1 голос. Тож обирайте ті, які вам найбільш подобаються та голосуйте!

Для цього потрібно зайти на сайт: https://gb.kyivcity.gov.ua, обрати вкладку «Проекти», натиснути «ГБ 2020» та шукати ініціативи за номером, назвою чи за допомогою інших фільтрів.

Цього року голосувати можна:
- Через BankID «ПриватБанку», 
- BankID Національного банку України 
- За допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП) у вікні сервісу КИЇВ ІD. 
- Власники картки киянина голосують через «Ощадбанк»
- Через карти Monobank
- Допрацьовується можливість голосувати через термінали «ПриватБанку»
- Також працюють над оновленням Mobile ID від «Київстар» та Vodafon

Можливостей у цьому році більше, ніж у минулому. До участі допущено 1583 проекти на суму близько 750 млн грн.

Деякі люди не хочуть вводити у систему свої дані, але ж такі вимоги дають змогу виключити підробку результату, щоб система могла розпізнати, що ви – реальна людина, зареєстрована у Києві, та що голосували саме ви. На проекти переможців Київ виділяє 160 млн грн. – тому голосування дуже серйозна справа.

Пропоную вам розглянути проекти, які надали школи нашого району. Якщо проекти набирають високу кількість голосів та проходять у фінал, то вже з наступного року у школах реалізується новий проект Evorank – кожна школа у себе проводить конкурс (міні ГБ), де проекти пропонують учні та самі ж обирають, які з них на їх думку найбільш потрібні. На реалізацію проектів, що перемогли, місто виділяє по 100 тис. грн.

Це дуже крута ідея та гарна можливість учням вчитися самим проявляти ініціативу, думати як покращити умови навчання, придбати круті штуки, потрібні для їх школи, зробити своє навчання сучаснішим, вчитися готувати проекти. Тож для того, щоб такий проект був у школах, нам, дорослим, треба зараз за це проголосувати. Почитати детальніше можна тут: https://www.evorank.org/, відеоролік https://www.youtube.com/watch?time_continue=25&v=-k2y6LGIvOs

Проекти дарницьких шкіл:

1) Гімназія Київська Русь, проект №2000, https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/11/2000
2) Школа №62, №2038, https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/11/2038
3) Школа №314, №1992, https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/11/1992
4) Київська інженерна гімназія, №2008, https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/11/2008
5) Школа №239 «Логос», №1951, https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/11/1951

Є і інші цікаві та потрібні, обирайте. Останній день голосування – 6 червня. Голосувати можуть тільки кияни – це місцевий бюджет.

Зробіть місто кращим! Дайте можливість дітям обирати для себе краще!


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

13.05.2019

Спілкуватися із молоддю - важливо. 18 травня проводжу лекцію-зустріч

Спілкуватися із молоддю - важливо. 18 травня проводжу лекцію-зустріч

Готовий ділитися з молоддю усім своїм досвідом та знаннями. Тому із задоволенням йду 18 травня на YOUTH STAGE - молодіжна платформа, що організовує Київський молодіжний центр.

Розповім про свою депутатську роботу, поговоримо про відмінності місцевого депутата та депутата Верховної ради, про обов’язки та права депутата, які інструменти можна використовувати, щоб працювати ефективно на своєму окрузі, як спілкуватися із людьми та що самі мешканці міста можуть зробити, щоб вирішити актуальне питання району, будинку та інше.

Хочу, щоб молодь була краще нас та бачила, що доброго робимо ми та яких помилок слід уникати. Хочу, щоб молодь була соціально активною та орієнтувалася у різних процесах, від яких залежить якість життя нашого суспільства, розбиралася у робочих процесах представників місцевої влади, знала як можно взаємодіяти з органами влади та була готова йти працювати.

Дуже вірю у нашу молодь! Тож, зустрінемся 18 травня о 16.50. Хто ще не встиг – є можливість зареєструватися: https://www.facebook.com/YOUTHSTAGE/


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

13.05.2019

Дайджест за 6-12 травня

Дайджест за 6-12 травня

Доброго ранку, друзі!
Повертаємось до звичного режиму. Що цікавого відбулося за останній тиждень – розповість наш #дайджест

1) Ще раз хочеться привітати усіх мам з їх святом. Велике спасибі за турботу, віру у себе, любов, за той резерв, які вони надали нам на майбутнє, а головне – за наше життя. Дякую, моя мила матуся! Ти – найкраща людина у світі!

2) Світла пам’ять загиблим. Велика пошана ветеранам, які поруч. Провідали ветеранів нашого округу. Їх небагато, цінуємо кожного. Від усього серця дякуємо та бажаємо здоров'я, підтримки рідних та затишку.

3) Почалися роботи з капремонту фасадів будинку на Здолбунівській, 7А – заплановано утеплити 2 торцевих стіни. Фінансування – бюджетне.

4) Також утеплюються зовнішні стіни школи №62. Наступного навчального року діточкам буде зручно та тепло навчатися.

5) Триває заміна вікон та дверей зі старих дерев’яних на нові металопластикові за програмою соцекономрозвитку на 2019 рік. Минулого тижня роботи розпочалися на Ахматовій, 43, Урлівській, 7 та Урлівській, 3.

6) Англомовний проект YOU&ME, який ми підтримали, далі творить дива. Різні школи Києва далі приєднуються до проекту. Вихованцям шкіл-інтернатів, дітям, що лікуються у лікарнях, школяри допомагають вчити англійську, малювати герби районів Києва, грають разом у ігри, вивчають історію та просто спілкуються. Дуже крутий проект. Каміла Пономарьова та ГО Здорове Людство - чудова ідея!

7) Студія німецької мови готується до іспиту, що відбудеться вже на цьому тижні. Найкращі продовжать безкоштовне навчання наступного року.

8) Дитячий логопед поспілкується з батьками та допоже діткам швидше заговорити правильно 30 травня у приймальні на Здолбунівській, 7Б. Приходьте!

9) Безкоштовна консультація фахівця з субсидій у приймальні на Здолбунівській, 7Б відбудеться 23 травня, 10:00 - 13:00. Запрошуємо!

10) Щодо пенсій можна проконсультуватись також 23 травня на Здолбунівській, 7Б, але від 14.00 до 17.00.

11) Прийом фахівця Київтеплоенерго триває щочетверга у громадській приймальні на Княжому Затоні, 11:00-17:00.

12) Щовівторка вас чекає спеціаліст Київводоканалу.

Продуктивного тижня!


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

11.05.2019

11.05.2019

Оновлюємо далі старий житловий фонд

Оновлюємо далі старий житловий фонд

На цьому тижні розпочалися роботи з заміни вікон та дверей зі старих дерев’яних на нові металопластикові за програмою соцекономрозвитку на 2019 рік. На цьому тижні нові вікна та двері були завезені на Ахматову, 43, Урлівську, 3 та 7.

Наступного тижня за планом початок заміни вікон та дверей на Урлівській, 3А, 3Б, 9 (де не закінчили минулого року), 15, 17 та 19.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

09.05.2019

Ветерани, дякуємо за перемогу!

Ветерани, дякуємо за перемогу!

Це була перемога, отримана ціною мільйонів життів людей, які не повернулися додому: з фронту, каторжних робіт, концтаборів, розстріляних і закатованих, померлих у повоєнні роки від голоду та репресій…
Світла пам’ять загиблим. Велика пошана ветеранам, які поруч. 

Привітали сьогодні ветеранів нашого округу. Їх небагато, цінуємо кожного.
Від усього серця дякуємо та бажаємо здоров'я, підтримки рідних та затишку. 
І дуже хотілося б, щоб старшому поколінню, яке стільки віддало заради миру для своїх нащадків, не було за нас соромно.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

Події та анонси
Останнє відео

16.07.18 Громадська приймальня
Зміни


Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція стадіону СЗШ №62

Реконструкція стадіону СЗШ №62
#‎міст_Жандарка‬Громадські приймальні:

вул.Княжий Затон, 16д
тел.(044) 223-18-85
тел.(097) 297-86-41
тел.(063) 232-86-78

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний
вул.Здолбунівська, 7-Б (СЗШ № 111)
тел.(044) 353-85-16
тел.(093) 433-00-95
тел.(094) 853-85-16

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний

Соц.мережі:

facebook
facebook
twitter