Гончаров Володимир Валентинович
Підсумки 2018 р.

Останні новини

25.02.2019

Традиційний #Дайджест новин до ранкової кави, 18-24 лютого

Традиційний #Дайджест новин до ранкової кави, 18-24 лютого

1. На бюджетній комісії підтримали більшістю місцеву ініціативу, щодо забезпечення відеонаглядом та фізичною охороною освітніх закладів столиці. Пропонуємо в бюджеті-2019 запланувати не менше 50 млн грн на реалізацію цих заходів. Дякую батькам за активну позицію!


2. Ще за 21 навчальним закладом Києва на освітній комісії закріплено земельні ділянки, на яких вони розташовані. Київрада продовжує убезпечувати школи і садочки від відчуження землі на користь третіх осіб.
3. До 6 березня триває прийом проектів на Громадський бюджет-2020. Триває прийом проектів на Громадський бюджет Києва. Дарничани, активізуйтесь, залишається десять днів! На ГБ-4 Київрада передбачила 160 млн. грн.
4. З 10 до 23 числа щомісяця у наших приймальнях відкриті скриньки для показників. Для зручності дарничан – можна залишити показники лічильників гарячої, холодної води та опалення у приймальнях на Княжому Затоні, 16Д та Здолбунівська, 7Б. Ми їх передаємо до Київтеплоенерго та Київводоканалу.
5. Безкоштовна студія німецької продовжує свої цікаві заняття. Дітки вчать мову за допомогою пісень, анімації, ігор та малювання. Весело та легко!
6. Дитині потрібна допомога дитячого логопеда? Або збираєтесь до першого класу? Кваліфіковану допомогу щодо вимови складних звуків, а також визначення готовності дитини до школи надасть професійний логопед. Наступна безкоштовна консультація 28 лютого у приймальні на Здолбунівській, 7Б, 10:00 - 13:00.
7. Щочетверга у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д (11:00-17:00) приймає фахівець від КП «Київтеплоенерго». Маєте питання щодо послуг гарячого водопостачання та опалення? Запрошуємо!
8. Щовівторка на вас чекає фахівець ПрАТ АК «Київводоканал» щодо постачання холодної води та водовідведення на Княжому затоні, 16Д. Щосереди – на Здолбунівській, 7Б. Також можна подати показники лічильника холодної води.
9. Наступна консультація фахівця з управління соцзахисту щодо нарахування субсидій відбудеться 13 березня, 10:00 - 13:00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.
10. Консультація фахівця управління пенсійного фонду також 13 березня, але з 14.00 до 17.00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

20.02.2019

18.02.2019

#Дайджест новин до ранкової кави, 11-18 лютого

#Дайджест новин до ранкової кави, 11-18 лютого

1. Триває прийом проектів на Громадський бюджет Києва (до 6 березня). Дарничани, активізуйтесь!
2. Завдяки учасникам конкурсу до Дня Святого Валентина, що поділилися прекрасними фото з коханими, сімейними посмішками та мудрими словами, кохання та позитиву у нашому житті стало ще більше. Дякую усім за участь та бажаю Любові поруч кожного дня!

3. Запланували зустріч із активною молоддю, яка хоче навчатися та розвиватися. 23 лютого на «YOUTH STAGE» поговоримо про те, як працюють депутати Київради, як працюють приймальні, з чого складається моя щоденна робота, про міфи та реалії. Якщо є бажання долучитися – реєструйтесь. Дякую за запрошення, Київський молодіжний центр.
4. З 10 до 25 числа щомісяця у наших приймальнях для вашої зручності діють скриньки для показників. Якщо ви не користуєтесь інтернетом, залишайте показники лічильників гарячої, холодної води та опалення у приймальнях на Княжому Затоні, 16Д та Здолбунівська, 7Б. Ми їх передамо до відповідної організації.
5. Безкоштовна студія німецької мови продовжує роботу. На зайняттях дітки вчать мову за допомогою пісень, цікавих ігор та малювання. Весело та цікаво.
6. Кому потрібна допомога дитячого логопеда? Запрошуємо на безкоштовну консультацію 28 лютого у приймальні на Здолбунівській, 7Б, 10:00 - 13:00.
7. Щочетверга у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д (11:00-17:00) приймає фахівець від КП «Київтеплоенерго». Якщо у вас є будь-які питання щодо послуг гарячого водопостачання та опалення - запрошуємо.
8. Щовівторка вас чекає фахівець ПрАТ АК «Київводоканал» щодо постачання холодної води та водовідведення на Княжому затоні, 16Д. Щосереди – на Здолбунівській, 7Б. Також можна подати показники лічильника холодної води.
9. Наступна консультація фахівця з управління соцзахисту щодо нарахування субсидій відбудеться 21 лютого, 10:00 - 13:00, приймальня на Здолбунівській, 7Б.
10. Консультація фахівця управління пенсійного фонду також 21 лютого, але з 14.00 до 17.00, приймальня на Здолбунівській, 7Б.

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

18.02.2019

Пам'ятаємо Героїв Небесної Сотні

Пам'ятаємо Героїв Небесної Сотні

Без крові не буває свободи. Цитата із фільму Крути 1918. Якою ж дорогою ціною дається нам справжня незалежність і воля.
Сьогодні, 18 лютого, вшановуємо пам’ять патріотів, які полягли під час протистояння взимку 2014 року. П’ять років тому на Майдані почались масові розстріли протестуючих українців.

У кривавий вівторок загинули 23 учасники Революції Гідності, сотні людей були поранені. Країна здригнулась від болю, події здавались надто жорстокими і страшними, щоб бути правдою.
На алеї Героїв Небесної Сотні сьогодні провели панахиду за полеглими, увечері поминальний молебень - у Михайлівському соборі.
Пам’ятаємо. Герої не вмирають.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

13.02.2019

Київський молодіжний центр запросив поспілкуватися з активною молоддю на "YOUTH STAGE"

Київський молодіжний центр запросив поспілкуватися з активною молоддю на

23 лютого поговоримо про те, як працюють депутати Київради, з чого складається моя щоденна робота, про міфи та реалії, як працює приймальня.

Сподіваюсь, наша бесіда стане слухачам корисною, допоможе зорієнтуватися, визначитися чи розібратися у робочих процесах представників місцевої влади.

Молодь важлива та цікава, тому суботня зустріч стане приємним та корисним заходом не тільки для слухачів, а й для спікерів.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

11.02.2019

Дайджест новин до ранкової кави, 4 – 10 лютого

Дайджест новин до ранкової кави, 4 – 10 лютого

1. На сесії Київради ухвалили ряд важливих рішень, серед яких: 
- закріпили землю за наступними 30 навчальними закладами столиці;
- тепер сім’ям загиблих киян-учасників АТО замість землі будуть надавати матеріальні виплати у розмірі 400 прожиткових мінімумів.

2. Також на пленарному засіданні мер Києва Віталій Кличко підбив підсумки 2018 року та розповів про плани міста на 2019 рік. Подивитися можна тут: https://www.youtube.com/watch?v=9EQsLl_x8A0&feature=youtu.be

3. Підсумував стисло рік нашої з вами праці. Що відбулося у нашому окрузі у 2018 році, можна подивитись тут: https://www.facebook.com/goncharov.volodimir/videos/2262041347415276/
Багато чого зроблено, та багато ще справ попереду!

4. 7 лютого розпочалася подача ініціатив у рамках Громадського бюджету-2020. Процедура триватиме до 6 березня. Дарничани, подавайте свої цікаві проекти, це можливість зробити у районі те, що вам потрібно.

5. У Києві відбудеться конкурс на розробку зображення гербу столиці. Проекти зображення герба мають ґрунтуватися на історичних традиціях Києва. Деталі проведення конкурсу, його тривалість та терміни визначення переможців має бути затвердити найближчим часом.

6. Тривають обговорення єдиних правил пропускного режиму при наявності фізичної охорони та встановлення відеонагляду у закладах освіти Києва. Відбулася зустріч представників громадської ініціативи, Департаменту освіти КМДА, управління з питань взаємодії з правоохоронними органами по забезпеченню правопорядку та муніципальної безпеки КМДА та КП «Муніципальна охорона». Усі бажаючи також можуть надати свої пропозиції: https://don.kyivcity.gov.ua/news/8553.html

7. З 10 до 25 числа щомісяця у наших приймальнях для вашої зручності діють скриньки для показників. Залишайте у приймальнях на Княжому Затоні, 16Д та Здолбунівська, 7Б показники лічильників гарячої, холодної води та опалення, ми їх передамо до відповідної організації. 

8. Безкоштовна студія німецької мови успішно продовжує роботу у другому семестрі. Завдяки професійному підходу вчителя, зайняття поєднують в собі різні підходи. Діти вчать мову за допомогою пісень, цікавих ігор, малювання, вивчення життя Німеччини. 

9. Якщо комусь потрібна допомога дитячого логопеда, запрошуємо на безкоштовну консультацію 28 лютого у приймальні на Здолбунівській, 7Б, 10:00 - 13:00.

10. Щочетверга у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д (11:00-17:00) приймає фахівець КП «Київтеплоенерго». Будь-які питання щодо послуг гарячого водопостачання та опалення.

11. Щовівторка вас чекає фахівець ПрАТ АК «Київводоканал» щодо постачання холодної води та водовідведення. Також можна подати показники лічильника.

12. Наступна консультація фахівця з управління соцзахисту щодо нарахування субсидій відбудеться 13 лютого, 10:00 - 13:00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.

13. Консультація фахівця управління пенсійного фонду також 13 лютого, але з 14.00 до 17.00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

04.02.2019

#Дайджест новин до ранкової кави, 28 січня – 3 лютого

#Дайджест новин до ранкової кави, 28 січня – 3 лютого

1. На першій цьогорічній сесії Київради  серед важливих рішень підтримали  зміни до цільової програми «Освіта Києва 2019-2023»:
- розширили дію нормативу «Гроші ходять за дитиною». Бюджет сплачує дитсадочку за послуги 2500 грн на місяць за кожну дитину з київською реєстрацією, а також за дітей, батьки яких офіційно працевлаштовані або офіційно орендують житло у столиці.
- сніданки для учнів початкових класів київських шкіл фінансуються із міського бюджету.


2. Ухвалили в сесійній залі параметри Громадського бюджету на 2020 рік. Подавати проекти  можна від 7 лютого до 6 березня. Публічне обговорення, експертиза, доопрацювання проектів, оскарження експертних висновків - до 24 квітня.
3. Направив запит на Віталія Кличка щодо ремонту вул. Чавдар в 6 мікрн. ж/м Осокорки. Проблема не вирішується вже 6 років поспіль і створює значну соціальну напругу.
4. Вітаємо Анатолія Івановича Ярусевича, засновника Дарницького університету третього віку, активного громадського діяча із 90-річним ювілеєм, який відсвяткував 28 січня. 
5. Централізована бібліотечна система району, яка об’єднує сьогодні 13 бібліотек, відзвітувала про досягнення 2018 року. Продовжуємо активну співпрацю із важливими культурними осередками в районі.
6. Безкоштовна студія німецької мови, що працює у нашій приймальні з вересня 2018 року, успішно продовжує роботу у другому семестрі.
7. На консультацію з дитячим логопедом запрошуємо 7 лютого у приймальню на Княжому Затоні, 16Д, 10:00 - 13:00.
8. Щочетверга у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д (11:00-17:00) приймає фахівець КП «Київтеплоенерго». Будь-які питання щодо послуг гарячого водопостачання та опалення.
9. Також у наших приймальнях для вашої зручності діють скриньки для показників. Від 10 до 25 числа щомісяця ви можете залишати нам показники лічильників, ми їх передаємо до відповідної організації.
10. Щовівторка вас чекає фахівець ПрАТ АК «Київводоканал» щодо постачання холодної води та водовідведення. Також можна подати показники лічильника.
11. Наступна консультація фахівця з управління соцзахисту щодо нарахування субсидій відбудеться 13 лютого, 10:00 - 13:00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.
12. Консультація фахівця управління пенсійного фонду також 13 лютого, але з 14.00 до 17.00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

28.01.2019

#Дайджест новин до ранкової кави, 21-27 січня

#Дайджест новин до ранкової кави, 21-27 січня

1. Плідно попрацювали з колегами на бюджетній комісії Київради, першій у цьому році. Серед важливих питань - розглянули місцеву ініціативу щодо забезпечення фізичною охороною та відеонаглядом столичних навчальних закладів (цю ініціативу вже підтримали освітня та комісія з питань законності та запобігання корупції), питання щодо модернізації освітлення столиці, безпеки дорожнього руху Києва та інше. Також ухвалили проект рішення про надання додаткових пільг учасникам АТО та членам їх сімей (компенсація за землю).

2. Освітня комісія проголосувала за закріплення земельних ділянок за 34 навчальними закладами, серед яких 4 Дарницького району: ДНЗ №280, ліцей №303, ДНЗ компенсуючого типу №20, Київська інженерна гімназія. Поступово із закріпленою землею будуть усі столичні заклади.

3. Освітлення на Центральній на Осокорках підключено повністю від початку вулиці до межі з Києвом - 6 км. Але поки що за тимчасовою схемою. Вирішується питання із ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» щодо підключення за постійною.

4. Через раду волонтерів Дарницького району Раїса Шматко передали для бійців 54 бригади необхідні інструменти, що допоможуть зручніше вести нашим військовим господарство.

5. Безкоштовна студія німецької мови, що працює у нашій приймальні з вересня 2018 року, успішно розпочала другий семестр. Попереду у діточок багато цікавого та корисного.

6. На консультацію з дитячим логопедом запрошуємо 31 січня у приймальню на Здолбунівській, 7Б, 10:00 - 13:00.

7. Щочетверга у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д (11:00-17:00) приймає фахівець КП «Київтеплоенерго». Будь-які питання щодо послуг гарячого водопостачання та опалення.

8. Також у наших приймальнях для вашої зручності діють скриньки для показників. Від 10 до 25 числа щомісяця ви можете залишати нам показники лічильників, ми їх передаємо до відповідної організації.

9. Щовівторка вас чекає фахівець ПрАТ АК «Київводоканал» щодо постачання холодної води та водовідведення. Також можна подати показники лічильника.

10. Наступна консультація фахівця з управління соцзахисту щодо нарахування субсидій відбудеться 13 лютого, 10:00 - 13:00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.

11. Консультація фахівця управління пенсійного фонду також 13 лютого, але з 14.00 до 17.00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.

#Гончаров  #22_округ  #21_округ #Дарницький район


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

Події та анонсиОстаннє відео

16.07.18 Громадська приймальня
Зміни


Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція стадіону СЗШ №62

Реконструкція стадіону СЗШ №62
#‎міст_Жандарка‬Громадські приймальні:

вул.Княжий Затон, 16д
тел.(044) 223-18-85
тел.(097) 297-86-41
тел.(063) 232-86-78

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний
вул.Здолбунівська, 7-Б (СЗШ № 111)
тел.(044) 353-85-16
тел.(093) 433-00-95
тел.(094) 853-85-16

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний

Соц.мережі:

facebook
facebook
twitter