Гончаров Володимир Валентинович

Останні новини

27.09.2018

Друзі, вітаю із Хрестовоздвиженням – великим православним святом, яке належить до 12 найвеличніших у році.

Друзі, вітаю із Хрестовоздвиженням – великим православним святом, яке належить до 12 найвеличніших у році.

Цього дня віряни дотримуються суворого посту: це згадка про завершення земного життя сина Божого на Голгофі.
Зичу усім здоров’я, мати сили і настрій до звершень, і нехай Господь береже нас, та нашу Україну!

26.09.2018

Гончаров: "Бібліотеки і книги ніколи не втратять актуальності"

Гончаров:

- Щиро дякую директору ЦБС Дарницького району Оксані Головатій за запрошення на святкові збори до Всеукраїнського дня бібліотек, який ми відзначаємо 30 вересня, - говорить Володимир Гончаров. - Чудово провів час – море позитиву, веселі номінації для бібліотекарів дарницького району (у нас 13 читалень), музичні вітання від вихованців шкіл мистецтв району.

Депутат переконаний, що книга ніколи не втратить актуальності, будь вона на друкованому, електронному чи якомусь іншому носії.
Традиційні книгозбірні перелаштовуються до потреб сучасного читача: майже в кожній є комп’ютерний клас, організовуються майстер-класи, лекції, свята, семінари, виїзні локації в парках і скверах – аби бути ближче до читача, відповідати їх бажанням і потребам.

"Подобається вислів: не важливо, скільки ти витратиш грошей, придбавши книжку; важливо, скільки втратиш, не прочитавши її. Зі святом, дорогі бібліотекарі! - привітав працівників бібліотек депутат Київської міської ради Володимир Гончаров.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

24.09.2018

#Дайджест новин до ранкової кави, 17-23 вересня

#Дайджест новин до ранкової кави, 17-23 вересня

1) Продовжується розчищення озера #Підбірна, що у приватному секторі на Осокорках. Першим етапом чистять береги водойми від побутового сміття, заростів та сухостою. Замовник робіт - КП «Плесо».
2) #Київрада На бюджетній комісії підтримали з колегами рішення про оновлення парку автомобілів екстреної медичної допомоги, на яке передбачили 91 млн. грн.


3) #Київрада Серед різних важливих рішень продовжуємо з колегами закріплювати землю за столичними освітніми закладами. Проголосували ще 18 навчальних закладів.
4) У Центрі дитячої та юнацької творчості на Здолбунівській продовжується капітальний ремонт (утеплення) фасаду. Вже утеплюється третя стіна.
5) На шкільних стадіонах СЗШ № 62 та № 111 продовжується капітальна реконструкція.
6) У школі № 62 розпочався черговий етап заміни вікон на металопластикові.
7) Завершуються роботи у спортивних залах 111-ї школи. 
Ремонти санвузлів у початковій школі добігають завершення, із 6 санвузлів повністю готові 4 - два на першому поверсі, один на другому та один на третьому. Підрядник обіцяє зробити цього тижня. Тримаємо на контролі разом!
8) У багатоповерхівці на Здолбунівській, 11 продовжується утеплення фасадної стіни.
9) На Урлівській, 5А стартувала заміна вікон на металопластикові. Фінансування – бюджетне.
10) У багатоповерхівці на Здолбунівській, 5А завершено капремонт каналізаційних мереж.
11) На прохання жителів тривають ремонтні роботи сходових клітин на Урлівській, 1/8. Зараз роботи йдуть у 7 під’їзді.
12) У педіатричному відділенні лікарні «Охматдит» продовжуються безкоштовні заняття для діток із англійської мови. Проект ми реалізуємо спільно із ГО Здорове Людство та викладачами-волонтерами (організатор Kamila Ponomareva).
13) Відновились безкоштовні консультації кваліфікованого логопеда у приймальні. Дітки, що потрапили на прийом, вже тренуються вимовляти складні звуки. 
Наступна зустріч – 27 вересня, 10:00-13:00, приймальня на Здолбунівській, 7Б.
14) Завершилось формування груп у студії безкоштовної німецької з професійним викладачем Леонідом Синельниковим. Заняття стартують найближчим часом у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д.
15) Відновлено консультації фахівця з управління соцзахисту. Перед початком опалювального сезону у багатьох дарничан виникла необхідність у оформленні або поновленні субсидій на комунальні послуги. Якщо у вас також є така потреба, чекаємо у приймальні на Княжому Затоні, 16Д 10 жовтня, з 10:00 до 13:00
16) Фахівці управління пенсійного фонду також знов до ваших послуг. Наступна консультація – 10 жовтня, 14.00-17.00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.
17) Щовівторка на Княжому Затоні, 16Д та щосереди на Здолбунівській, 7Б тривають консультації фахівців ПАТ АК «Київводоканал».

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

21.09.2018

Друзі, вітаю із Різдвом Пресвятої Богородиці та Міжнародним днем миру!

Друзі, вітаю із Різдвом Пресвятої Богородиці та Міжнародним днем миру!

Мир – не відсутність конфліктів, а угода вирішувати суперечки без насилля, шукати розумні і взаємовигідні компроміси.
Для більшості людей планети мир — це буденна реальність. Значення цього короткого слова вони навіть не усвідомлюють. 
Як і ми до квітня 2014 року. Для нас, українців, тепер це прагнення, і найбільше бажання – щоб нарешті припинили гинути наші хлопці, повернути окуповані території в рамки державних кордонів, щоб ми всі відчули спокій і впевненість у завтрашньому дні.
Дуже сподіваюсь і вірю, що у найближчі роки ми повернемо Крим, на Донбасі відновиться спокій, терористи приберуться із нашої землі.

Мирного неба, радості в очах та ясних думок вам, дорогі друзі!

20.09.2018

Київрада голосує - ще 18 освітніх закладів Києва вже із закріпленою землею

Київрада голосує - ще 18 освітніх закладів Києва вже із закріпленою землею

Продовжуємо з колегами Київради працювати над питанням щодо закріплення землі за навчальними закладами. Це питання чекало 27 років, тепер освітні заклади зможуть використовувати свої землі виключно для освітніх потреб.

Проголосували сьогодні за закріплення землі ще за 18 закладами Києва.

Деснянський район: СЗШ №212, СЗШ №119, ДНЗ №782.

Дніпровський район: ДНЗ №655, НВК №167, спеціалізована школа І ступеня №327, СЗШ №4, ДНЗ №616, ДНЗ №441, гімназія №191 ім. П.Г. Тичини, ДНЗ №503.

Голосіївський район: гімназія №179, ЗОШ №186, ЗОШ №37, ЗОШ №150, ДНЗ №583, ДНЗ №131.

Святошинський: ДНЗ на вул. Бахмацькій, 35 (для завершення будівництва).


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

18.09.2018

#Дайджест новин до ранкової кави, 10-16 вересня

#Дайджест новин до ранкової кави, 10-16 вересня

1) Стартувало розчищення озера Підбірна, що у приватному секторі на Осокорках простягнулося на 4 км вздовж дачних ділянок. Нині тривають роботи із прибирання прибережної смуги від побутового та рослинного сміття.


2) На сессії Київради серед інших питань разом з колегами внесли зміни до рішення «Про питання заборгованості перед НАК «Нафтогаз України» - надали повноваження КП "Київтеплоенерго" вирішувати питання боргу за спожитий газ перед "НАК "Нафтогаз України" лише в тій частині боргу, що має джерела для компенсації. Сподіваємося, що до кінця вересня питання будуть врегулювані, до киян повернеться гаряча вода та почнуться роботи для вчасного запуску опалювального сезону.
3) Свято першого дзвоника відсвяткували і юні студенти школи англійської мови, що ми огранізували у педіатричному відділенні National Children's Hospital "Охматдит". Дякую за участь у проекті «Абетка світу» ГО Здорове Людство, Kamila Ponomareva та усім викладачам-волонтерам.
4) На стадіонах шкіл № 111 та № 62 тривають роботи із капітальної реконструкції.
5) Завершуються роботи у спортивних залах 111-ї школи, ремонти санвузлів у початковій школі добігають завершення, з 6 санвузлів повністю готові 4 - два на першому поверсі, один на другому та один на третьому. Ще 2 підрядник обіцяє закінчити наступного тижня. Контролюємо разом!
6) Триває утеплення фасаду Центру дитячої та юнацької творчості на Здолбунівській, 7Б. Одну стіну вже закінчили, зараз добігає завершення друга стіна. На черзі третя. 
7) На Здолбунівській, 9 завершилось утеплення другої фасадної стіни. Почалися роботи на Здолбунівській, 11. 
8) У багатоповерхівці на Здолбунівській, 5А завершено капремонт каналізаційних мереж.
9) На прохання жителів тривають ремонтні роботи сходових клітин на Урлівській, 1/8. Зараз роботи йдуть у 7 під’їзді.
10) Відновились безкоштовні консультації кваліфікованого логопеда. Дітки, що потрапили на прийом, вже тренуються вимовляти складні звуки. Наступна зустріч – 27 вересня, 10:00-13:00, приймальня на Здолбунівській, 7Б.
11) Завершився набір дітей до студії безкоштовної німецької з Леонідом Синельниковим. Вже майже сформовані групи. Заняття стартують найближчим часом у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д. 
12) Відновлено консультації фахівця з управління соцзахисту. Перед початком опалювального сезону у багатьох дарничан виникла необхідність у оформленні або поновленні субсидій на комунальні послуги. Якщо у вас також є така потреба, чекаємо у приймальні на Здолбунівській, 7Б 20 вересня, з 10:00 до 13:00
13) Фахівці управління пенсійного фонду також знов до ваших послуг. Наступна консультація - 20 вересня, 14.00-17.00, приймальня на Здолбунівській, 7Б.
14) Щовівторка на Княжому Затоні, 16Д та щосереди на Здолбунівській, 7Б тривають консультації фахівців ПАТ АК «Київводоканал».


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

18.09.2018

Продовжується реалізація проекту – розчищення озера Підбірна на Осокорках

Продовжується реалізація проекту – розчищення озера Підбірна на Осокорках

За сприяння депутата Київради Володимира Гончарова продовжується розчищення озера Підбірна на Осокорках.
Бригади прибирають сухостій з берегів, спилюють чагарі, складають у велетенські купи.
Фінансування – бюджетне, замовник робіт – КП «Плесо» - балансоутримувач водойми. Тендер виграло ТОВ «Гідробуденергоавтоматика», яке проводить роботи від вул. Масловка до річки Дніпро.

Проект розрахований до осені наступного року. Підрядник розчистить водойму від сміття, заростей, розчистить дно, прокладе трубопровід, обновить металеві конструкції на шлюзі, встановить опорні плити та облаштує газони.

- Про хід виконання робіт будемо інформувати й надалі.  Просимо вас долучатись до процесу – контролювати місцевих, аби не викидали побутове та будівельне сміття на береги. Адже тоді жодне розчищення не матиме ніякого сенсу, - коментує депутат Київської міської ради.

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

17.09.2018

80-річна дарничанка вирушила в дорогу на 800 км

80-річна дарничанка вирушила в дорогу на 800 км

Галина Юхимівна Мажарова сьогодні відлетіла до Іспанії, де разом із онуком Антоном запланувала подолати шлях паломника – понад 800 км Європою пішки. 
15 вересня спортсменка відсвяткувала 80 день народження.  
Своєю подорожжю хоче довести, що і у такому віці людина здатна подолати навіть такі неймовірні дистанції. Зробила собі такий цікавий подарунок.

Прикінцева точка шляху Святого Іакова - місто Сантьяго де Компостела, де у соборі знайшли спокій мощі святого. 
Йти доведеться близько місяця, 15-40 км щодня.
- Тримаємо за Галину Юхимівну кулаки! Будемо інформувати про цікаву подорож відважної дарничанки, - написав на своїй сторінці у ФБ депутат Київради Володимир Гончаров.

 


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

Події та анонси


Останнє відео

16.07.18 Громадська приймальня
Зміни


Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція стадіону СЗШ №62

Реконструкція стадіону СЗШ №62
#‎міст_Жандарка‬Громадські приймальні:

вул.Княжий Затон, 16д
тел.(044) 223-18-85
тел.(097) 297-86-41
тел.(063) 232-86-78

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний
вул.Здолбунівська, 7-Б (СЗШ № 111)
тел.(044) 353-85-16
тел.(093) 433-00-95
тел.(094) 853-85-16

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний

Соц.мережі:

facebook
facebook
twitter