Гончаров Володимир Валентинович

Останні новини

01.10.2018

#Дайджест новин до ранкової кави, 24-30 вересня

#Дайджест новин до ранкової кави, 24-30 вересня

1) Стартували роботи по освітленню вулиці Центральної на Осокорках. Замовник: КП «Київміськсвітло». Підрядник: ТОВ «Будіком-Плюс».
2) Вимагаємо збільшити обсяг освітньої субвенції для Києва на 865 млн. грн. та передбачити її в бюджеті держави на 2019 рік. На сесії Київради одноголосно проголосували з колегами за решіння направити звернення до кабміну України, щодо збільшення зарплати працівникам освітньої галузі столиці.

3) Збільшили розмір персональних стипендій учням з 2 700 грн до 10 000 на рік. Таке рішення прийняли на сесії Київради.

4) Також серед важливих прийнятих рішень Киівради: заборонили продаж алкоголю, слабоалкогольних напоїв та пива вночі: з 23:00 до 10:00!

5) Обговорили з колегами на круглому столі питання щодо профілактики та запобіганню наркоманії серед підлітків та молоді Києва. Найближчим часом усі доповідачи та учасники зустрічі нададуть свої пропозії щодо заходів з боротьби з цим ганебним явищем. Узгодимо дії та почнемо активну роботу.

6) Привітали з професійним святом працівників Цетралізованої бібліотечної системи (ЦБС) Дарницького району, що очолює Оксана Головата. Друзі, читайте книги та привчайте до цього своїх дітей, це завжди буде потрібно!

7) Прибрали сміття біля Жандарки. Підтримуйте чистоту, будь ласка.

8) Розчищення озера #Підбірна на Осокорках триває. Перший етап: чистка берегів водойми від побутового сміття, заростів та сухостою. Замовник робіт - КП «Плесо».

9) Швидкими темпами добігає кінця утеплення фасадів Центру дитячої та юнацької творчості на Здолбунівській, 7-Б. На початку жовтня планується закінчення останньої третьої стіни. Фінансування - бюджетне

10) У школі № 62 триває заміна старих дерев’яних вікон на нові металопластикові.

11) Завершився капремонт у спортзалах 111-ї школи. Діти вже повноцінно займаються фізкультурою у теплі та комфорті.

12) Ремонт 6 санвузлів у початковій школі № 111 завершено. Також відремонтовано пожежні двері.

13) На шкільних стадіонах СЗШ № 62 та № 111 продовжується капреконструкція.

14) Триває утеплення фасаду багатоповерхівки на Здолбунівській, 11.

15) На Урлівській, 5А йде заміна дерев’яних дверей на металопластикові. У багатоповерхівці на Здолбунівській, 5 вже замінили. Фінансування – бюджетне.

16) Тривають ремонтні роботи сходових клітин у 7 під’їзді на Урлівській, 1/8.

17) Безкоштовні заняття із англійської мови продовжують дарувати нові знання та гарні емоції діткам, що лікуються у лікарні «Охматдит». Проект реалізуємо спільно із ГО Здорове Людство та викладачами-волонтерами (організатор Kamila Ponomareva).

18) У студії безкоштовної німецької мови групи сформавані. Заняття стартують найближчим часом у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д.

19) Наступна безкоштовна консультація логопеда – 4 жовтня, 10:00-13:00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.

20) Консультації фахівця з управління соцзахисту відбудеться 10 жовтня, 10:00 - 13:00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.

21) На консультацію до фахівця управління пенсійного фонду запрошуємо також 10 жовтня, але з 14.00 до 17.00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.

22) Щовівторка на Княжому Затоні, 16Д та щосереди на Здолбунівській, 7Б тривають консультації фахівців ПАТ АК «Київводоканал». 

#Замість_тисячі_слів 


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

27.09.2018

Збільшити зарплати освітянам...

Збільшити зарплати освітянам...

Сьогодні на позачергових засіданнях бюджетної та освітньої комісій Київради ми з колегами одноголосно підтримали проект рішення - направити звернення до Кабміну з приводу збільшення зарплати працівникам освітньої галузі столиці.

Відповідно до ЗУ «Про державний бюджет України на 2018 рік», освітня субвенція Києва складає 2,8 млрд. грн, що на 865 млн. грн менше від потреби для педпрацівників закладів загальної середньої освіти міста.

Київська міська влада докладає чимало зусиль для підтримки освітян. Зокрема, у столиці за рахунок бюджетних коштів всім працівникам закладів освіти виплачується надбавка за складність та напруженість у роботі в розмірі 20% посадового окладу.

Але передбачити на оплату праці з місцевого бюджету 865 млн. грн нині немає можливості. Тому ми з колегами ухвалили рішення звернутися до Уряду з проханням розробити та подати Верховній Раді України законопроект про внесення змін до ЗУ «Про державний бюджет на 2018 р.» щодо збільшення обсягу освітньої субвенції для Києва на 865 млн. грн.

Ми вважаємо, що внесок освітян – неоціненний, визнаємо роль працівників освіти. Тому сьогодні це питання – пріоритетне, і надважливе.

 


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

27.09.2018

Друзі, вітаю із Хрестовоздвиженням – великим православним святом, яке належить до 12 найвеличніших у році.

Друзі, вітаю із Хрестовоздвиженням – великим православним святом, яке належить до 12 найвеличніших у році.

Цього дня віряни дотримуються суворого посту: це згадка про завершення земного життя сина Божого на Голгофі.
Зичу усім здоров’я, мати сили і настрій до звершень, і нехай Господь береже нас, та нашу Україну!

26.09.2018

Гончаров: "Бібліотеки і книги ніколи не втратять актуальності"

Гончаров:

- Щиро дякую директору ЦБС Дарницького району Оксані Головатій за запрошення на святкові збори до Всеукраїнського дня бібліотек, який ми відзначаємо 30 вересня, - говорить Володимир Гончаров. - Чудово провів час – море позитиву, веселі номінації для бібліотекарів дарницького району (у нас 13 читалень), музичні вітання від вихованців шкіл мистецтв району.

Депутат переконаний, що книга ніколи не втратить актуальності, будь вона на друкованому, електронному чи якомусь іншому носії.
Традиційні книгозбірні перелаштовуються до потреб сучасного читача: майже в кожній є комп’ютерний клас, організовуються майстер-класи, лекції, свята, семінари, виїзні локації в парках і скверах – аби бути ближче до читача, відповідати їх бажанням і потребам.

"Подобається вислів: не важливо, скільки ти витратиш грошей, придбавши книжку; важливо, скільки втратиш, не прочитавши її. Зі святом, дорогі бібліотекарі! - привітав працівників бібліотек депутат Київської міської ради Володимир Гончаров.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

24.09.2018

#Дайджест новин до ранкової кави, 17-23 вересня

#Дайджест новин до ранкової кави, 17-23 вересня

1) Продовжується розчищення озера #Підбірна, що у приватному секторі на Осокорках. Першим етапом чистять береги водойми від побутового сміття, заростів та сухостою. Замовник робіт - КП «Плесо».
2) #Київрада На бюджетній комісії підтримали з колегами рішення про оновлення парку автомобілів екстреної медичної допомоги, на яке передбачили 91 млн. грн.


3) #Київрада Серед різних важливих рішень продовжуємо з колегами закріплювати землю за столичними освітніми закладами. Проголосували ще 18 навчальних закладів.
4) У Центрі дитячої та юнацької творчості на Здолбунівській продовжується капітальний ремонт (утеплення) фасаду. Вже утеплюється третя стіна.
5) На шкільних стадіонах СЗШ № 62 та № 111 продовжується капітальна реконструкція.
6) У школі № 62 розпочався черговий етап заміни вікон на металопластикові.
7) Завершуються роботи у спортивних залах 111-ї школи. 
Ремонти санвузлів у початковій школі добігають завершення, із 6 санвузлів повністю готові 4 - два на першому поверсі, один на другому та один на третьому. Підрядник обіцяє зробити цього тижня. Тримаємо на контролі разом!
8) У багатоповерхівці на Здолбунівській, 11 продовжується утеплення фасадної стіни.
9) На Урлівській, 5А стартувала заміна вікон на металопластикові. Фінансування – бюджетне.
10) У багатоповерхівці на Здолбунівській, 5А завершено капремонт каналізаційних мереж.
11) На прохання жителів тривають ремонтні роботи сходових клітин на Урлівській, 1/8. Зараз роботи йдуть у 7 під’їзді.
12) У педіатричному відділенні лікарні «Охматдит» продовжуються безкоштовні заняття для діток із англійської мови. Проект ми реалізуємо спільно із ГО Здорове Людство та викладачами-волонтерами (організатор Kamila Ponomareva).
13) Відновились безкоштовні консультації кваліфікованого логопеда у приймальні. Дітки, що потрапили на прийом, вже тренуються вимовляти складні звуки. 
Наступна зустріч – 27 вересня, 10:00-13:00, приймальня на Здолбунівській, 7Б.
14) Завершилось формування груп у студії безкоштовної німецької з професійним викладачем Леонідом Синельниковим. Заняття стартують найближчим часом у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д.
15) Відновлено консультації фахівця з управління соцзахисту. Перед початком опалювального сезону у багатьох дарничан виникла необхідність у оформленні або поновленні субсидій на комунальні послуги. Якщо у вас також є така потреба, чекаємо у приймальні на Княжому Затоні, 16Д 10 жовтня, з 10:00 до 13:00
16) Фахівці управління пенсійного фонду також знов до ваших послуг. Наступна консультація – 10 жовтня, 14.00-17.00, приймальня на Княжому Затоні, 16Д.
17) Щовівторка на Княжому Затоні, 16Д та щосереди на Здолбунівській, 7Б тривають консультації фахівців ПАТ АК «Київводоканал».

#Замість_тисячі_слів #Гончаров


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

21.09.2018

Друзі, вітаю із Різдвом Пресвятої Богородиці та Міжнародним днем миру!

Друзі, вітаю із Різдвом Пресвятої Богородиці та Міжнародним днем миру!

Мир – не відсутність конфліктів, а угода вирішувати суперечки без насилля, шукати розумні і взаємовигідні компроміси.
Для більшості людей планети мир — це буденна реальність. Значення цього короткого слова вони навіть не усвідомлюють. 
Як і ми до квітня 2014 року. Для нас, українців, тепер це прагнення, і найбільше бажання – щоб нарешті припинили гинути наші хлопці, повернути окуповані території в рамки державних кордонів, щоб ми всі відчули спокій і впевненість у завтрашньому дні.
Дуже сподіваюсь і вірю, що у найближчі роки ми повернемо Крим, на Донбасі відновиться спокій, терористи приберуться із нашої землі.

Мирного неба, радості в очах та ясних думок вам, дорогі друзі!

20.09.2018

Київрада голосує - ще 18 освітніх закладів Києва вже із закріпленою землею

Київрада голосує - ще 18 освітніх закладів Києва вже із закріпленою землею

Продовжуємо з колегами Київради працювати над питанням щодо закріплення землі за навчальними закладами. Це питання чекало 27 років, тепер освітні заклади зможуть використовувати свої землі виключно для освітніх потреб.

Проголосували сьогодні за закріплення землі ще за 18 закладами Києва.

Деснянський район: СЗШ №212, СЗШ №119, ДНЗ №782.

Дніпровський район: ДНЗ №655, НВК №167, спеціалізована школа І ступеня №327, СЗШ №4, ДНЗ №616, ДНЗ №441, гімназія №191 ім. П.Г. Тичини, ДНЗ №503.

Голосіївський район: гімназія №179, ЗОШ №186, ЗОШ №37, ЗОШ №150, ДНЗ №583, ДНЗ №131.

Святошинський: ДНЗ на вул. Бахмацькій, 35 (для завершення будівництва).


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

18.09.2018

#Дайджест новин до ранкової кави, 10-16 вересня

#Дайджест новин до ранкової кави, 10-16 вересня

1) Стартувало розчищення озера Підбірна, що у приватному секторі на Осокорках простягнулося на 4 км вздовж дачних ділянок. Нині тривають роботи із прибирання прибережної смуги від побутового та рослинного сміття.


2) На сессії Київради серед інших питань разом з колегами внесли зміни до рішення «Про питання заборгованості перед НАК «Нафтогаз України» - надали повноваження КП "Київтеплоенерго" вирішувати питання боргу за спожитий газ перед "НАК "Нафтогаз України" лише в тій частині боргу, що має джерела для компенсації. Сподіваємося, що до кінця вересня питання будуть врегулювані, до киян повернеться гаряча вода та почнуться роботи для вчасного запуску опалювального сезону.
3) Свято першого дзвоника відсвяткували і юні студенти школи англійської мови, що ми огранізували у педіатричному відділенні National Children's Hospital "Охматдит". Дякую за участь у проекті «Абетка світу» ГО Здорове Людство, Kamila Ponomareva та усім викладачам-волонтерам.
4) На стадіонах шкіл № 111 та № 62 тривають роботи із капітальної реконструкції.
5) Завершуються роботи у спортивних залах 111-ї школи, ремонти санвузлів у початковій школі добігають завершення, з 6 санвузлів повністю готові 4 - два на першому поверсі, один на другому та один на третьому. Ще 2 підрядник обіцяє закінчити наступного тижня. Контролюємо разом!
6) Триває утеплення фасаду Центру дитячої та юнацької творчості на Здолбунівській, 7Б. Одну стіну вже закінчили, зараз добігає завершення друга стіна. На черзі третя. 
7) На Здолбунівській, 9 завершилось утеплення другої фасадної стіни. Почалися роботи на Здолбунівській, 11. 
8) У багатоповерхівці на Здолбунівській, 5А завершено капремонт каналізаційних мереж.
9) На прохання жителів тривають ремонтні роботи сходових клітин на Урлівській, 1/8. Зараз роботи йдуть у 7 під’їзді.
10) Відновились безкоштовні консультації кваліфікованого логопеда. Дітки, що потрапили на прийом, вже тренуються вимовляти складні звуки. Наступна зустріч – 27 вересня, 10:00-13:00, приймальня на Здолбунівській, 7Б.
11) Завершився набір дітей до студії безкоштовної німецької з Леонідом Синельниковим. Вже майже сформовані групи. Заняття стартують найближчим часом у громадській приймальні на Княжому Затоні, 16Д. 
12) Відновлено консультації фахівця з управління соцзахисту. Перед початком опалювального сезону у багатьох дарничан виникла необхідність у оформленні або поновленні субсидій на комунальні послуги. Якщо у вас також є така потреба, чекаємо у приймальні на Здолбунівській, 7Б 20 вересня, з 10:00 до 13:00
13) Фахівці управління пенсійного фонду також знов до ваших послуг. Наступна консультація - 20 вересня, 14.00-17.00, приймальня на Здолбунівській, 7Б.
14) Щовівторка на Княжому Затоні, 16Д та щосереди на Здолбунівській, 7Б тривають консультації фахівців ПАТ АК «Київводоканал».


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

Події та анонсиОстаннє відео

16.07.18 Громадська приймальня
Зміни


Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція стадіону СЗШ №62

Реконструкція стадіону СЗШ №62
#‎міст_Жандарка‬Громадські приймальні:

вул.Княжий Затон, 16д
тел.(044) 223-18-85
тел.(097) 297-86-41
тел.(063) 232-86-78

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний
вул.Здолбунівська, 7-Б (СЗШ № 111)
тел.(044) 353-85-16
тел.(093) 433-00-95
тел.(094) 853-85-16

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10.00-15.00
нд.: вихідний

Соц.мережі:

facebook
facebook
twitter