Гончаров Володимир Валентинович
Гончаров та Кличко

Останні новини

12.12.2020

09.12.2020

Володимир Гончаров увійшов до складу бюджетної комісії Київради

Володимир Гончаров увійшов до складу бюджетної комісії Київради

"Друзі, маю честь наступні п’ять років працювати у бюджетній комісії Київради.
Завдання на найближчий рік:

- Залучення фінансування на утеплення фасадів, асфальтування прибудинкових територій, заміну вікон (дверей) на металопластикові

- Капітальні ремонти в закладах освіти

- Фінансування на будівництво стадіонів у школах № 62 та 111.

- Встановлення спортивних та дитячих майданчиків

- Добудова медичного закладу на Гмирі

- Введення в експлуатацію амбулаторії на Завальній

- Початок робіт у парку Жандарка

- Продовження облаштування парку в затоці Берковщина

- Капітальна реконструкція парку Позняки та багато-багато інших.

Працюючи в 2015-2020 роках в постійній комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, залучив фінансування на будівництво двох шкіл та садочка, двох бюветів, пішохідного мосту через озеро Жандарка, трьох світлофорів, утеплення понад 30 фасадів у багатоповерхових будинках, за десятками адрес замінено вікна та заасфальтовано прибудинкові території. Утеплено два садочки та дві школи.

Бюджет столиці – це наші із вами податки, а тому саме вам ставити пріоритети, куди саме потрібно найперше спрямувати кошти.

А ми виконуємо ваші завдання.

Всім позитиву і налаштування на результат, - сказав Володимир Гончаров.


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

09.12.2020

На Берковщині стартувало будівництво парку!

На Берковщині стартувало будівництво парку!

Друзі, цієї новини ми чекали три роки. Ще у 2017 році депутати в Київраді проголосували рішення за поданням Володимира Гончарова про створення парку відпочинку майже 8 га на березі Дніпра у затоці Берковщина.

Масштабний проєкт розрахований на кілька років. Замовник будівництва – КО "Київзеленбуд".

І ось зараз проводиться будівництво першої черги парку. До кінця року підрядник проведе планування території, збудує автостоянку зі зручним заїздом із Дніпровської набережної, громадську вбиральню та будинок садівника, закладе інженерні мережі.

Зелені насадження, які є на території, підрядник обіцяє максимально зберегти.

На перший етап робіт потрібно 70 млн грн. На цей рік передбачено перших сім - і підрядник нині їх освоює.

Слідкуємо за будівництвом та контролюємо процес. На Берковщині буде сучасна і дуже гарна зона відпочинку.

Як виглядатиме наш шикарний парк можна подивитись тут https://www.youtube.com/watch?v=eBElz2WLE-Y


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

07.12.2020

З Днем місцевого самоврядування!

З Днем місцевого самоврядування!

Друзі, сьогодні, 7 грудня, ми відзначаємо день місцевого самоврядування. По суті, це право громади брати безпосередню участь в управлінні містом, селом чи селищем.

Місцеве самоврядування нерозривно пов’язано із процесами децентралізації, які останні роки активно впроваджуються в державі.

Впевнений, демократичність, відкритість і повна підзвітність влади дає ще більше можливостей впливати кожному жителю територіальної громади на процеси ухвалення рішень.

В Києві таке право максимально реалізується. Запрошую кожного жителя столиці бути активним, брати участь у заходах, які впливають на життєдіяльність міста, подавати проєкти на громадський бюджет та контролювати кожен крок представників влади.

У тісній співпраці зробимо ще більше. Для району, Києва та киян.

Зі святом!


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

07.12.2020

Підсумок новин минулого тижня (30 листопада- 7 грудня)

Підсумок новин минулого тижня (30 листопада- 7 грудня)

Всім доброго, зимового понеділка, друзі!
2020 рік потроху добігає фіналу, і ми завершуємо цьогорічні справи гідно та на совість. Налаштовуємось на продовження плідної співпраці та нові успіхи!
До горнятка кави пропонуємо наш дайджест новин за минулий тиждень.

1. У перший день зими відбулася перша сесії Київської міської ради. Я та мої колеги офіційно отримали повноваження депутатів 9-ї каденції. Працюємо далі для вас та з вами, кияни! Ми з Олександром Гончаровим далі відстоюватимемо інтереси дарничан в першу чергу.

2. Також обрано секретаря Київради – вітаю з посадою Володимира Бондаренка!
Найближчим часом буде узгоджено склад профільних комісій КР.

3. У нас у районі гарні новини: роботи з реконструкції стадіону школи № 111 йдуть за планом. Нині прокладається каналізація, проводяться земляні, геодезичні роботи. Завозяться матеріали для огорожі спортмайданчиків, бордюри для габаритів футбольних полів, розпочинається прокладання силового кабелю.
Погодні умови зараз не заважають процесу.

4. І стадіон школи №62 також радує. Підрядники виконують ті ж самі роботи, що й на стадіоні 111-ої школи.

5. Не можу обійти яскраву новину району – встановлення чергового національного рекорду!
Найдовший Самчиківський розпис - 86 метрів! На Сімферопільскій ми тепер маємо не сірий, залізобетонний паркан, а неймовірний артоб’єкт із традиційним українським орнаментом. Весною роботи продовжаться, чекаємо нового рекорду. Дякую за суперову ініціативу Марині Казаченко та Яні Бернадській.

6. Завершились капремонти фасадів на Здолбунівській, 11-А та Здолбунівській, 3 (дві стіни). Фінансування – бюджетне. Моя задача як депутата – подавати за вашими зверненнями адреси нашого округу до Програми соцекономрозвитку та контролювати виконання робіт.

7. Нагадую, що до 30 грудня триває подання документів на конкурс програми енергоефективних проєктів 70/30, у якій можуть брати участь ОСББ та ЖБК. Детальніше про програму співфінансування багатоквартирних будинків можна почитати тут http://shkolakyjan.info/energy_efficiency/state_support/

8. Також завершені роботи з заміни старих дверей/вікон на нові металопластикові на Ахматової, 43 та Урлівській, 9. Тепла вам в будинках.

9. Не зупиняються роботи на будмайданчику медзакладу на Гмирі, 8.

10. І як завжди працюємо щотижня з вашими проханнями. Щоб отримати для вас відповідь або вирішити питання, відправили десятки депутатських звернень до різних інстанцій.

За потреби надсилайте свої звернення на goncharov.press@gmail.com або залишайте у наших громадських приймальнях: Княжий Затон, 16-Д, Здолбунівська, 7-Б, що працюють по буднях: 10:00-18:00, субота – до 15:00.

Гарного тижня!:)


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

01.12.2020

Друзі, сьогодні я, Володимир Гончаров, втретє отримав повноваження депутата Київської міської ради. А хвилювання – як вперше. Радий був побачити колег із попередньої каденції, познайомитись із новим складом.
Щиро дякую вам за довіру та підтримку! Не підведу!


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

01.12.2020

30.11.2020

Дайджест подій минулого тижня. Будні депутата

Дайджест подій минулого тижня. Будні депутата
Доброго понеділка, друзі! Навіть у такі тривожні часи, хочеться всім побажати душевного тепла та позитиву! Ви з знаєте, що єдина можливість перемогти негатив – це позитив. Налаштовуємось на краще!
Ми продовжуємо роботу в районі. Наш традиційний #дайджест новин до ранкової кави.

1. Готуємось до урочистої сесії Київської міської ради, де вперше зберуться депутати 9-ї каденції, яка відбудеться завтра, першого грудня.

2. У столиці розпочалось подання документів на конкурс програми енергоефективних проєктів 70/30, у якій можуть брати участь ОСББ та ЖБК. Детальніше про програму співфінансування багатоквартирних будинків можна почитати тут http://shkolakyjan.info/energy_efficiency/state_support/

3. А ми продовжуємо роботи із утеплення фасадів в Дарницькому районі. На даний час капремонти фасадних стін проводяться за такими адресами: Урлівська, 3, Здолбунівська, 3 (відразу дві стіни), Здолбунівська, 11-А. Також роботи ведуться на Здолбунівській, 11-Б.
Фінансування – бюджет столиці.

4. Завершилось утеплення фасаду у школі № 111 на Здолбунівській, 7-Б. На цей рік вдалось передбачити 6,5 млн грн, які були повністю використані підрядником. Залишок робіт виконають в наступному році.

5. Продовжуються роботи і на шкільному стадіоні школи 111. Підрядники полагодили будівельний паркан, тож дуже просять не гуляти на території будівництва, це може бути небезпечним. На цей рік у Програмі соцекономрозвитку столиці передбачено 5 млн грн. на роботи.

6. Також тривають підготовчі роботи  і на стадіоні школи № 62 на Княжому Затоні. На цей рік у Програмі соцеконорозвитку столиці вдалось передбачити 5 млн грн, які підрядник має освоїти цього року. Завершення робіт – у 2021 році. Контролюємо роботи разом.

7.  Не зупиняються роботи на будмайданчику медзакладу на Гмирі, 8. Відповідно до Програми соцекономрозвитку міста на 2020 рік, на роботи передбачено понад 45, 6 млн грн.

8. Є зрушення і по амбулаторії на Завальній, 1-В. КП Позняки-інвест УКБ нині займається підключенням закладу до електроенергії на постійній основі. Вже встановлено трансформаторну підстанцію із новим обладнанням, триває прокладання кабелю.

9. Приємно, що КП УЗН Дарницького району постійно озеленює наші вулиці. У Парку Позняки висадили сто сакур, а днями на вулиці Здолбунівській посадили 44 тополі, спеціальний неалергенний сорт.

10. Майже два десятки звернень відправили до різних інстанцій за проблемами, з якими до нас звертаються дарничани. Свої звернення ви можете надіслати на електронну пошту goncharov.press@gmail.com.
Або залишити у наших громадських приймальнях: Княжий Затон, 16-Д, Здолбунівська, 7-Б, будні: 10:00-18:00, субота – до 15:00.

11. На жаль, на час пандемії ми не проводимо у приймальні прийом фахівців за різними напрямами. Але скринька, де можна залишити показники лічильників холодної та гарячої води – працює. До 23 числа кожного місяця.  Запрошуємо скористатись.
Всім бадьорості духу та міцного здоров’я!
Ми на зв’язку:
телефоном: (044) 223-18-85,
поштою: goncharov.press@gmail.com,
у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм,
у Telegram-каналі наші новини https://t.me/goncharov_darnitsya


Прес-служба “Будуймо разом Україну”

Події та анонси2019 рік у цифрах та фото
Дякуюємо громаді за плідну співпрацю!

Працюємо далі!


Останнє відео

Володимир Гончаров у програмі "Громадська приймальня" на ТРК "Київ" 03.03.2020


Проекти-переможці Громадського бюджету 2020

ЗміниРеконструкція СЗШ № 111

Реконструкція СЗШ № 111

Реконструкція стадіону СЗШ №62

Реконструкція стадіону СЗШ №62#‎міст_Жандарка‬Громадські приймальні:

вул.Княжий Затон, 16д
тел.(044) 223-18-85
тел.(097) 297-86-41
тел.(063) 232-86-78
email: goncharov.press@gmail.com

Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10:00-15:00
нд.: вихідний
вул.Здолбунівська, 7-Б (СЗШ № 111)
тел.(044) 353-85-16
тел.(094) 853-85-16


Графік роботи:
пн.-пт.: 10:00-18:00
сб.: 10:00-15:00
нд.: вихідний

Соц.мережі:

facebook
facebook
twitter